Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingų dienų testeriai (16 tema), Viskas apie ov

QUOTE(If_only @ 2014 04 28, 14:50)
Jei vakar buvo teigiamas, tai O turetu ivykti ateinancias 12-36 val, kas yra siandien. Bet ar neturetu pries pat O testas rodyti dar ryskesni teigiama ats???

Prieš pat O LH koncentracija juk krenta. Skysčių vartojimas, paros metas ir pan. reikšmės turi savo ruožtu, bet net ir visiškai pašalinus trikdžius testas neprivalo ryškėti iki pat O. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 04 28, 17:00)
Prieš pat O LH koncentracija juk krenta. Skysčių vartojimas, paros metas ir pan. reikšmės turi savo ruožtu, bet net ir visiškai pašalinus trikdžius testas neprivalo ryškėti iki pat O. smile.gif

Aciu, kad padedat susigaudyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

ar man kai kas neaišku biggrin.gif
Jeigu OT testas yra teigiamas, tai O įvyks per kitas 12-36 val., nesvarbu, kad kitas dvi dienas testas taip pat intensyviai ryškus?
Ar O vyksta tik tada, kai testo rezultatas pradeda darytis nebe toks ryškus? g.gif
Atsakyti
Na va vakar jau išvydau 2 juosteles Ov teste,mano manymu teigiamas bigsmile.gif t.y 16 ciklo dieną,siandien abi juostelės taip pat dar ryškios, t.y 17 ciklo dieną: bandysiu dar velai vakare padaryt testą,tai jeigu juostelė blankesne bus vadinas vyksta Ovuliacija:)???Bent jau taip supratau iš aukstesnių pasisakymu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sedekuzukedes @ 2014 04 29, 17:13)
Ar O vyksta tik tada, kai testo rezultatas pradeda darytis nebe toks ryškus? g.gif

Tikrai ne smile.gif Toks tikslumas yra paprasčiausiai už OT galimybių ribų. LH koncentracija pirmiausiai pakinta kraujyje - pokyčiai šlapime yra vėlesni ir koncentraciją kraujyje atspindi jau su paklaida (dėl suvartotų skysčių kiekio ir kt.)
Papildyta:
QUOTE(minne777 @ 2014 05 03, 17:00)
tai jeigu juostelė blankesne bus vadinas vyksta Ovuliacija:)???

Pati ovuliacija yra akimirkos trukmės įvykis, o didžiausia tikimybė pastoti lytinius santykius suplanavus anaiptol ne per ją, o prieš.
Atsakyti
Bet juk rašoma,kad pati ovuliacija vyksta 24 valandas daugmaz..Tai ne akimirkos reikalas:)Ovuliacija tai pats didziausias vaisingumo pikas ax.gif O siaip moteris per ciklą vaisinga būna kažkur 7 dienos (gleives vaisingos pradeda rastis) (gal ir daugiau ).Bet Ov diena pati vaisingiausia juk...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minne777: 03 gegužės 2014 - 17:05
QUOTE(minne777 @ 2014 05 03, 18:04)
Bet juk rašoma,kad pati ovuliacija vyksta 24 valandas daugmaz..Tai ne akimirkos reikalas:)Ovuliacija tai pats didziausias vaisingumo pikas ax.gif  O siaip moteris per ciklą vaisinga būna kažkur 7 dienos (gleives vaisingos pradeda rastis) (gal ir daugiau ).Bet Ov diena pati vaisingiausia juk...

Ne viskas, kas kur nors rašoma, yra taisybė. Ovuliacija yra momentinis kiaušialąstės išsilaisvinimas iš Grafo folikulo (čia gražiai parodyta net su laikmačiu). Iki 12-24 val. išgyvena jau ovuliavusi kiaušialąstė - tiek laiko geriausiu atveju ji dar gali būti apvaisinta, vėliau žūsta. Ciklo laikotarpis, kai pastoti įmanoma, vadinamas vaisingąja faze (jos ribas nustatinėja natūralų šeimos planavimą naudojančios poros, kurios pastoti nenori), o ta vaisingosios fazės dalis, kai tikimybė pastoti didžiausia - vaisinguoju langu (jį "gaudyti" reikia siekiant pastoti). Ovuliacijos diena jam žinoma irgi priklauso, bet moksliniai tyrimai parodė, kad didžiausi šansai lytinius santykius turint 1-2 dienos iki ovuliacijos, kitaip tariant, kai moters organizme spermatozoidai lukteri, kol ovuliuos kiaušialąstė, o ne ovuliavusi ir greitai galimybę būti apvaisinta prarandanti kiaušialąstė laukia spermatozoidų. (čia detaliau). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 03 gegužės 2014 - 17:57
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2014 05 03, 17:55)
Ne viskas, kas kur nors rašoma, yra taisybė. Ovuliacija yra momentinis kiaušialąstės išsilaisvinimas iš Grafo folikulo (čia gražiai parodyta net su laikmačiu). Iki 12-24 val. išgyvena jau ovuliavusi kiaušialąstė - tiek laiko geriausiu atveju ji dar gali būti apvaisinta, vėliau žūsta. Ciklo laikotarpis, kai pastoti įmanoma, vadinamas vaisingąja faze (jos ribas nustatinėja natūralų šeimos planavimą naudojančios poros, kurios pastoti nenori), o ta vaisingosios fazės dalis, kai tikimybė pastoti didžiausia - vaisinguoju langu (jį "gaudyti" reikia siekiant pastoti). Ovuliacijos diena jam žinoma irgi priklauso, bet moksliniai tyrimai parodė, kad didžiausi šansai lytinius santykius turint 1-2 dienos iki ovuliacijos, kitaip tariant, kai moters organizme spermatozoidai lukteri, kol ovuliuos kiaušialąstė, o ne ovuliavusi ir greitai galimybę būti apvaisinta prarandanti kiaušialąstė laukia spermatozoidų. (čia detaliau). 4u.gif


Ačiu už info mirksiukas.gif
Papildyta:
Na va dar vienas neaiskumas man iškilo sad.gif Mano ciklo 16 diena ir 17 dieną Ov buvo teigiami..Bet 17 dienos vakare jau buvo neigiamas..
Taigi 17 dienos vakarą darėm Nd,nes po teigiamo jau praejo virs 24 valandu [:oops:] Bet 18 diena tai yra siandien sumasciau dar pasidaryt testuką ir ziuriu vel teigiamas blink.gif Ar gali but kad 16 diena- teigiamas,17 dieną teigiamas,o vakare 17 jau neigiamas..o 18 ryte vel teigiamas ....
P.s 17 ciko diena siektiek maudė dešinį šoną...
Atsakyti
O nuo teigiamo pirmo Ov testo ovuliacija ateina po 20 - 40 valandųsmile.gif? O jeigu tarkim dvi dienas teigiami testai, tai nuo kurio testo atskaiciuot tas valandas ? kiek laiko ta LH banga laikytis gali? Ci cikla man galvosūkis...Ta banga per ilgai tesiasi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minne777: 05 gegužės 2014 - 17:29
Sveikos, jungiuosi i jusu bureli 4u.gif
planuojam leliuka, si cikla bandysiu daryti OT pirma karta nuo rytojaus - bus 9 CD.
Atsakyti
QUOTE(minne777 @ 2014 05 05, 18:21)
O nuo teigiamo pirmo Ov testo ovuliacija ateina po 20 - 40  valandųsmile.gif? O jeigu tarkim dvi dienas teigiami  testai, tai nuo kurio testo atskaiciuot tas valandas ? kiek laiko ta LH banga laikytis gali? Ci cikla man galvosūkis...Ta banga per ilgai tesiasi verysad.gif

Visiems galvosukis OT, todel geriau kartu ir BT matuoti.
Atsakyti
QUOTE(sandddra @ 2014 05 06, 09:34)
Visiems galvosukis OT, todel geriau kartu ir BT matuoti.


Butu gerai kartu ir BT matuot,tik kazin man kiek tai naudos duos ax.gif pas mane gyvenimo grafikas gan nepastovus, buna labai velai nueinu miegot, ir panasiai..o ta BT daug kas irgi itakoja ..Bet gal reikia bandyt smile.gif
Atsakyti