Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai LII, darbuojamės toliau :)

QUOTE(lili* @ 2013 06 30, 15:40)
tai aš su jumis  biggrin.gif

be to nelabai įsivaizduoju  kaip tai atrodytų, grįžta visi kartu, tada pulkas ima ir pabėga hihihi.gif kad suvaidintų laukiančius ir pasitinkančius  biggrin.gif
nepykit tik labai prašau 4u.gif , bet pati pirma mintis blush2.gif , kaip per laidotuves, visi išsirikiavę su gėlėm  ir laukia kol karstą praneš  :geda2:

gal kažkap ne su gėlėm abipus tako, na nežinau ....  ax.gif

Gal ir nereikia tų svečių įtraukti... Aš manau, kad pulką paleisiu šonais su kokiais helio balionais.. O tada ieis jaunieji pro juos. Nes tame video tai toks linksmumas, o kaip tada duona ir druska? Netinka visai.
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 06 30, 15:40)
tai aš su jumis  biggrin.gif

nepykit tik labai prašau 4u.gif , bet pati pirma mintis blush2.gif , kaip per laidotuves, visi išsirikiavę su gėlėm  ir laukia kol karstą praneš  :geda2:

gal kažkap ne su gėlėm abipus tako, na nežinau ....  ax.gif


as nepykstu smile.gif man tin net tokia mintis nė nešovė biggrin.gif aš nuotraukose mačiau man taip gražiai viskas atrodė smile.gif nu ir subauntavojot dabar visas mintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kritulis @ 2013 06 30, 17:04)
as nepykstu smile.gif man tin net tokia mintis nė nešovė biggrin.gif aš nuotraukose mačiau man taip gražiai viskas atrodė smile.gif nu ir subauntavojot dabar visas mintis  smile.gif



Et, svecius galima sustatyti ir i viena linija biggrin.gif Taigi stovi visi linksmi, ploja dziaugiasi, nu nelabai man i liudnuma nesa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice Ice @ 2013 06 30, 18:24)
Et, svecius galima sustatyti ir i viena linija biggrin.gif Taigi stovi visi linksmi, ploja dziaugiasi, nu nelabai man i liudnuma nesa  ax.gif


Gal dar pristatysiu kad štai pristatome jums jauną ka tik iškeptą šeimą
Atsakyti
QUOTE(kritulis @ 2013 06 30, 15:19)
Pas mus jaunuosius pasitiks sveciai visi sustoje abipu stako bus kaip gyva tvora su gėlėmis rankose. O gale sveciu tvoros jaunuosius pasitiks tevai su duona ir druska, tada is karto seks sveikinimai ir pertrauka daiktams ir dovanoms pasidėti . Su jaunaisiais sutariau kad paprasytu sveciu nenesti dideliu puoksciu geliu, o kad atsinestu tik po viena ar tris roziu ziedus.

Perskaiciau ir iskart griebiau telefona jaunajai skambinti. Gavau palaiminima assa.gif
Jau taiup nenorejau to stalo ispirkimo, kad net praleidau ta dali destydama scenariju, o ji sako ooo man irgi grazu butu ir netaippabode. Nu laiminga oi oi jauciuosi. Tiek atkrito. Bet as geliu rankose nesakysiu, kazkaip atbaluosis jos gal, tiesiog zmoniu - sveciu tvora o gale tvoros tevai su duona ir druska. Tada is priekio buve sveciai ruosiasi sveikinimams ir gaunasi labai grazi yzanga thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas, mergaites, as po visko 4u.gif

aciu uz palikoma zodi, uz pagalva, bet as dar neiseisiu, dar laukia vienos doh.gif lotuliukas.gif

o ispudziai.....
trumpai ir aiskiai -jei nebutu buve tokiu muzikantu - butu tobulos vestuves wub.gif
o dabar - beveik tobulos ax.gif kazkodel mes su vedeju negalejom iki galo susikalbeti, jo parunku buvo nemazai, tas anas nepatiko, ir isvis, nepatiko, kad ruosiausi, nes neva jie galejo padaryti viska, o neturejo net ko daryt lotuliukas.gif zodziu, nepatenkintu jais - beveik visi, bent jau su kuo sneketa

o visa kita- super duper..savimi buvau patenkinta nuo a iki z, jau mamai tai nezinau kaip atsidekosiu uz toki kurini, kuri ant saves nesiojau..sulaukiau dvaruose is praeiviu net pagyrimu..vyras amo neteko pamates lotuliukas.gif sake :" nu, zinai, kaaaaaa, eina sau "

visa atributika pavyko isdalinti, igyvendinti, smelio ceremonijos niekas nebuvo mates
kelione pasakiska..kaip as sakau, mano pulkas- pats nuostabiausias koks tik galejo buti, prieme mus kaip savus, kaip geriausius draugus, tusinomes iki paryciu,zodziu, siandien buvo nemazai asaru, kai reikejo skirtis, verkem ne tik su jaunaisiais ir teveliais, bet ir su pulku kartu..mes nesitikejom, kad taip smagiai praleisim laika

vinis dienos buvo - apsipirkinejimas NORFOJE lotuliukas.gif , jaunieji gavo 20 lt, pulkas po 10, turejo 5 min apsipirkti..ir aisku lygiai uz ta suma - tai nuostabiausi zodziai pardavejoms, kurios ir po 5 lt nuleido nuo prekes lotuliukas.gif aisku, svocia su kasike lakste ir saldainius joms dalino, ose visa parduotuve, zmoniu staigiai atsirado ir prie kasu , ir prie norfos lotuliukas.gif limuzine turejom ne tik braskiu ir grietineles, vazelino, kortu, bet ir grebli uz 9.99 biggrin.gif

vairuotojas pasakiskai geras, limuzinas super, fotografai puikiai dirbo savo darba, neisvargino pulko

na, o vakare- visokiu liapsusu buvo, nezymiu, kuriuos zinau as, kazka pamirsau, kazka ne taip, bet ai... biggrin.gif
aisku, sunkiau sekesi pirsliui prie stalo, is uz stalo isejus - mano pirslys suzydedavo net, o kai reikejo sakyt- sunku jam, nors snekos begales turi, todel kitose- dar labiau imsiu valdzia i rankas, kad nereiktu jam tiek vargt, svarbu grazus vyras salia, man gana bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tai va, tiek tu ispudziu, gal pavargus, gal issekus, nes per pora paru miegojau itin mazai, gal kokias 5/6 val, siandien dar visa graudi, jautri, emocijos dar liejasi, viduje gyvenu prisiminimais, kurie tikrai nuostabus wub.gif
Atsakyti
knopke* wub.gif thumbup.gif

Ir parodyk tą mamytės kūrinį mirksiukas.gif pamenu mačiau, koks turėtų būti ax.gif aš įsivaizduoju kad suknia fantastinė ir neprilygsta jokiai iš nuomos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 06 30, 20:09)
labas, mergaites, as po visko 4u.gif

aciu uz palikoma zodi, uz pagalva, bet as dar neiseisiu, dar laukia vienos doh.gif  lotuliukas.gif

o ispudziai.....


Jetus skaitau ir taip fainai skaityti... wub.gif Labai labai džiugu,kad taip viskas pavyko, įsivaizduoju,kad buvo tikrai nerealios vestuvės wub.gif Kitos turbūt dar tobulsns bus,nes jau žinai kur ką pakeisti, patobulinti. Šaunuolė TU 4u.gif
Atsakyti
parodysiu, kai bus fotografes darbai, nes tik tada matysis kaip viskas atrode, paprastai darant nuotrauka, nesimato nieko, reikia buti apsirengus, bet turbut ir nuotaika buvo super, nes jauciausi pati gerai, net galvos skausmai neisvede is ritmo.
Atsakyti
Sveikos, svociutes

i vestuves pries pora dienu pakviete, stresas jau dabar, o vestuves tik 1214 06 06:)) perskaiciau paskutinius 50ps ir pamazu pradeda visas vaizdas galvoje deliotis....
jaunieji gyvena Anglijoje, o vestuves bus tradicines, dvieju dienu Lietuvoje.
Paskutinese vestuvese buvom gal pries 7m tai man cia daug kas nauja.....


QUOTE(lili* @ 2013 06 29, 00:19)
jums daug kas atgyvena, o mums ir mūsų jauniesiems tai buvo pirmas kartas: tai ką jie matė, ką darėm , jei kas mėnesį ar kasmet į vestuves , tai ko gero ir aš taip kalbėčiau  lotuliukas.gif

Tai ką aš perskaičiau ruošdamasi šioms vestuvėms, tai labai daug naujo sužinojau , nes nei mano  (prieš 12m), nei paskutinėse vestuvėse kur svečiu buvau (prieš 6m.) to nebuvo, tai man čia progresas buvo  biggrin.gif


labai pritariu, ir tuo paciu bijau, kad daug vestuviu nemacius, galiu pasirodyt nuobodi...

ziurinejau apie ta stalo valdzia. Kas tie komendantai viskas aisku, o ka daro gaisrininkas, policininkas ir sesele?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Polikė: 30 birželio 2013 - 20:11
QUOTE(knopke* @ 2013 06 30, 20:09)
labas, mergaites, as po visko 4u.gif
...........
emocijos dar liejasi, viduje gyvenu prisiminimais, kurie tikrai nuostabus wub.gif

Kaip smagu skaityti, na šaunuolė ! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozytiaa: 30 birželio 2013 - 20:33
knopke* as tau sakiau, kad grysi su dainom thumbup.gif

Dziaugiuosi uz jus, kad viskas buvo taip saunu!
Atsakyti