Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai LII, darbuojamės toliau :)

QUOTE(Ice Ice @ 2013 06 30, 22:00)
knopke* as tau sakiau, kad grysi su dainom  thumbup.gif

Dziaugiuosi uz jus, kad viskas buvo taip saunu!

nesenai grizau is kaimynes, nes ji turi gera aparatura - plesem Butkutes "Nemylejau taves" biggrin.gif cia buvo vakaro hitas lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu zinok pavydziu pavydziu tau smile.gif Kaip lngva turi but ant duses biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice Ice @ 2013 06 30, 23:44)
Nu zinok pavydziu pavydziu tau smile.gif Kaip lngva turi but ant duses biggrin.gif

tikrai taip ax.gif bet lengva ne del triuso, ne del to, kad baigesi, o todel, kad labai gera dusioje wub.gif wub.gif
Atsakyti
Esu tikra kad ruosimasis ir gera pabaiga proporcingi siai busenai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 06 30, 23:46)
tikrai taip ax.gif bet lengva ne del triuso, ne del to, kad baigesi, o todel, kad labai gera dusioje wub.gif  wub.gif

kaip smagu kad gerai sekėsi, Pamatysi kitose irgi eisis ne ką prasčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 06 30, 20:09)
labas, mergaites, as po visko 4u.gif


nu kaip faina clap.gif
Atsakyti
Faina knopkei, kad taip viskas gerai sekėsi.. 4u.gif thumbup.gif
Kažin, ar ir mums taip seksis... rolleyes.gif
Atsakyti
knopke* dar karteli kartojuosi, kitaip sektis ir negalejo, juk viskas sitiek styguota thumbup.gif

KLAUSIMAS BUVUSIOMS SVOCIUTEMS: kiek laiko zutrunka "ceremonija" pas jaunaji? Galvoju kaip cia laika deliotis. Pusvalanduko pilnai ar ne taip? g.gif
Atsakyti
Ruošiuosi startuoti šį šeštadienį. Kelnės jau dabar pilnos doh.gif Šiandien atsibudau ryte, visa gerklė užtinus, neprašneku, šaltis krato. Ot bus man bajeris verysad.gif
Atsakyti
man irgi šį šeštadienį startas, dar nebijau bet visko gali but kad ketvirtadieni pradesiu. Šiandien sakiau susideliosiu viska pagal scenariju ko truksta nusipirksiu ir lauksiu su pirsliu zodzius repetuosim visa savaite smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite apvalių medalių maketuką? Biški man dar trūksta veiklos smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

as irgi deliojuos viska. Uzsakiau smeli 5 spalvu (pas mane pils smeli 5 asmenys), radau indelius, is kuriu gerai pilsis, tik vat nerandu indo grazaus, I kuri galima pilti.... Na, bet turiu dar laiko... ax.gif

Norejau paklausti- kada sakomi tie pazadai jauniesiems?.... cia pirma diena, ar antra?....
deliojuos ta scenariju, bet vis kazkas islenda.
Beje, keiciu standartus siek tiek biggrin.gif zinau, kad jaunuju valsas turi buti sokiu atidarymas, bet nusprendziau, kad bus kitaip smile.gif jaunieji valsa soks 24val, sokant pusime muilo burbulus, o besibaigiant dainai jau sausime fejerverkus smile.gif
Derinau tai su jaunaisiais, tai jie sutinka smile.gif

tiesa, o jaunuju valsas - pagal kokia muzika dazniausiai sokama? Mes issirinkome Bryan Adams "Everything I do". Jaunieji pritaria.
Tad klausiu jau praejusiu si kelia svociuciu: pagal kokioas dainas soko jusu jaunieji? ax.gif
Atsakyti