Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų kvepalų kolekcijos

Tęsiam toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tays @ 2013 06 27, 22:18)
1. O, sveikinimai 
Kodėl Opiumas nepritampa?


1. aciu hi.gif

2. akimirkos uzgaida biggrin.gif realiai patinka, o faktiskai naudot nenoriu, vistik per sunkus man. Sako, kad ne ankstesnis nei 1999 metu, o dar ir dar desimtmeciu senesnis. Zodziu, vertybe, bet nemegstu sandeliuot, todel iskeliavo i isparduotuve blush2.gif

QUOTE(katalike @ 2013 06 27, 22:29)
Na, tai ką, pavėluoti sveikinimai 


ir tamstai aciu hi.gif

QUOTE(cavalli @ 2013 06 27, 23:07)
Pamacius siuos grazius tris broliukus, nusprendziau parodyt savo tris sesutes fejas


jau buteliuku grozis, nerealus tas melynasis! deja, kvapas toli grazu manes taip nesuzavejo kaip flakonas schmoll.gif

QUOTE(yerena @ 2013 06 28, 21:20)
O aš prisijungiu su obuoliais:


o kad uzderejo bigsmile.gif grazuma!

QUOTE(Rutule @ 2013 06 29, 11:07)
Gervela[/b], su šeimos pagausėjimu  4u.gif


aciu hi.gif ir sveikinimai taip pat santa2.gif beje, prierasas prie trecio vaiko labai atitinka ir mano realybe hihihi.gif ta proga prisiminiau sena multika apie katina besoti, kuris is knygutes torta isplese, ten sakoma "gyveno katinas namuos, vadinamas besociu" hihihi.gif


QUOTE(Petr@ @ 2013 06 29, 18:55)


kiek daug "shansu" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervela @ 2013 06 29, 23:48)
kiek daug "shansu"  bigsmile.gif


Kaip gerai, kad pakomentavot, nes būčiau vieną kolekciją praleidus.

Petr@, kurie mėgiamiausi Chaneliai ir apskritai kvepalai? smile.gif
Atsakyti
perkeliu foto 4u.gif

QUOTE(Petr@ @ 2013 06 29, 18:55)

Atsakyti
QUOTE(Gervela @ 2013 06 29, 23:48)
kiek daug "shansu"  bigsmile.gif

megstamiausia linija wub.gif

QUOTE(Malena @ 2013 06 30, 00:56)
Petr@, kurie mėgiamiausi Chaneliai ir apskritai kvepalai? smile.gif

megstamiausia chanel coco mademoiselle, is chance'u eau fraiche wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutule @ 2013 06 29, 11:07)
Eina sau kaip gražiai žiūrisi  bigsmile.gif
Ir visi skirtingi? Ir naudojami?

Taip, Rutule, visi naudojami ir visi skirtingi (išskyrus visus mėlynus (mažesnius ir didesnius) EDP buteliukus)
Atsakyti
QUOTE(Gervela @ 2013 06 30, 00:48)
jau buteliuku grozis, nerealus tas melynasis! deja, kvapas toli grazu  manes taip nesuzavejo kaip flakonas  schmoll.gif

Visiskai sutinku mirksiukas.gif Turiu juos labiau del buteliuku, nei del paciu kvapu blush2.gif
Nors tamsiojo puse jau neber, ziemos metu gave saltuko, gerai kvepejo man rolleyes.gif
Atsakyti
Taigi taigi, štai mano lobiai, suskirstyti pagal sezonus:

1. Pavasaris, šiuo metų laiku man norisi ko nors šviežio, gaivaus, rūgštaus, truputį "liūdno", be jokio saldumo. Kaip ką tik atitirpęs vanduo, mažutė šviežia žolytė, neprinokęs obuoliukas...

user posted image

2. Vasarą man norisi ko nors salstelėjusio kaip pernokusios uogos, žydinčios gėlės, tirpstantys vaisiniai ledai, neįpareigojančio ir paprasto, kaip lininė suknelė ant nuogo kūno...

user posted image

3. Ruduo, tas laikas kai kvepalų norisi labiausiai ir šiuo metų laiku man kvepalai skleidžiasi gražiausiai. Čia būtinai reikia džiovintų vaisių, samanų, šieno, sauso medžio, dūmo, smilkalų, ką tik užkurto židinio kvapo...Šilto, sauso, jaukaus, kviečiančio namo...

user posted image

4. Žiema! Reikia šildytis ir laukti Kalėdų, kepti kvepiančius pyragus, gerti saldžias arbatas su medum, daug vanilės, cinamono, gvazdikėlių. Visko kas šildo ir "pasaldina" tamsias žiemos dienas...

user posted image


Aišku priklausomai nuo nuotaikos kartais viskas gali susimaišyti ir vasariniai kvepalai gali ateiti į svečius pas žiemą smile.gif
Atsakyti
Akis jau buvo pasiilgusi kolekcijų smile.gif Prie pavasarinių molekulės?
Atsakyti

Labai logiška kolekcija. 4u.gif O su Jean Patou vis planuoju susipažinti plačiau biggrin.gif
Atsakyti
Levereti, patiko kolekcija. Visko po truputį thumbup.gif

Petr@ kolekcija taip pat patiko. Visi Chanel good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 19 liepos 2013 - 13:08
Levereti šauni kolekcija, ypač patiko rudens gėrybės 4u.gif
Atsakyti