Įkraunama...
Įkraunama...

BT aptarimas :)

Aš irgi čiumpu virusiuką.. wub.gif

Gal mano BT kas pakomentuotu??? blush2.gif Ji paraše apačioj...

O čia su sūnum tokį laimingą grafikiuką turėjau... ax.gif

http://www.part.lt/i...63239947670.png

Lyg ir panašūs bet bijau prisisvajot.... Tikiuos lbiau nekrisiu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(**Brunetė** @ 2014 01 09, 11:57)
BT normali  mirksiukas.gif Sėkmės planavimuose  mirksiukas.gif
Visoms kam reikia siunčiu virusiuką  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

Tikiuosi pagauti virusiuką smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2014 01 09, 11:31)
Aš irgi čiumpu virusiuką..  wub.gif

Gal mano BT kas pakomentuotu???  blush2.gif Ji paraše apačioj...

O čia su sūnum tokį laimingą grafikiuką turėjau... ax.gif

http://www.part.lt/i...63239947670.png

Lyg ir panašūs bet bijau prisisvajot.... Tikiuos lbiau nekrisiu... verysad.gif

Labai gražus grafikas bigsmile.gif Linkiu nenukristi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Brunetė** @ 2014 01 09, 11:41)
Labai gražus grafikas  bigsmile.gif Linkiu nenukristi  bigsmile.gif

Tikrai??? Tas pažemėjimas dar nereiškia kad šmaukštelsiu jau žemyn? Jetus, kol pirmą suplanavom viską jau mintinai žinojau, db jau šitą kelis ciklus gaudom tai visai viską užmiršus.. doh.gif Juokinga net daros, kad įmanoma taip pamiršt..
Nei krūtinė jautri nei ką, nors nepamenu kada tiksliai su sūnum ji pajautrėjo.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2014 01 09, 11:46)
Tikrai??? Tas pažemėjimas dar nereiškia kad šmaukštelsiu jau žemyn? Jetus, kol pirmą suplanavom viską jau mintinai žinojau, db jau šitą kelis ciklus gaudom tai visai viską užmiršus.. doh.gif Juokinga net daros, kad įmanoma taip pamiršt..
Nei krūtinė jautri nei ką, nors nepamenu kada tiksliai su sūnum ji pajautrėjo.. unsure.gif

Man idelaus tavo grafikas mirksiukas.gif O dėl jautrumo neskubėk, man ir dabar neypatingai ji jautri mirksiukas.gif
Žinok pas kiekvieną skirtingai visi požymiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**Brunetė** @ 2014 01 09, 11:50)
Man idelaus tavo grafikas  mirksiukas.gif O dėl jautrumo neskubėk, man ir dabar neypatingai ji jautri  mirksiukas.gif
Žinok pas kiekvieną skirtingai visi požymiai  mirksiukas.gif

Bet su pirmu nėštumu tai pamenu čiupinėdavaus vis papulius... lotuliukas.gif tik nepamenu kada prasidėjo man tas jų jautrumas.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Home_Made @ 2014 01 09, 11:51)
Bet su pirmu nėštumu tai pamenu čiupinėdavaus vis papulius... lotuliukas.gif  tik nepamenu kada prasidėjo man tas jų jautrumas.. lotuliukas.gif

Gal dar anksti jausti ką nors mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kadangi tema šiek tiek atsigavo, rodausi ir savo BT grafikėlį. Matuoju pirmą mėnesį. Ciklas nereguliarus po NT. Pirmos mm pasirodė po 82 dienų ir dabar yra 52 ciklo diena. Gal kas pakomentuos ką nors, nes man čia naujas dalykas smile.gif
user posted image
Atsakyti
melutia o kodėl jis pas tave nereguliarus?
Atsakyti
QUOTE(**Brunetė** @ 2014 01 09, 13:31)
melutia o kodėl jis pas tave nereguliarus?

O kad žinočiau smile.gif beveik 4 metus KT vartojau, po nutraukimo mm tenka laukt ilgai...Gyvenu UK, pas gydytoją buvau nuėjusi, tai sakė laukt kol praeis 6 mėnesiai ir tik tada galbūt ieškos kur problema.
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2014 01 09, 12:35)
O kad žinočiau smile.gif beveik 4 metus KT vartojau, po nutraukimo mm tenka laukt ilgai...Gyvenu UK, pas gydytoją buvau nuėjusi, tai sakė laukt kol praeis 6 mėnesiai ir tik tada galbūt ieškos kur problema.

Gal tada nuo KT g.gif Aš su tokiu grafiku ir tokiomis mėnesinėmis ėjau iškart problemų ieškoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**Brunetė** @ 2014 01 09, 13:39)
Gal tada nuo KT  g.gif Aš su tokiu grafiku ir tokiomis mėnesinėmis ėjau iškart problemų ieškoti  mirksiukas.gif

ėjau ir aš kokią 70'tą CD, bet tik pakraipė galvą, neva normalu ir liepė ateit dar po 4 mėmesių doh.gif O Jūsų atveju kas buvo blogai?
Atsakyti