Įkraunama...
Įkraunama...

BT aptarimas :)

QUOTE(melutia @ 2014 01 09, 12:41)
ėjau ir aš kokią 70'tą CD, bet tik pakraipė galvą, neva normalu ir liepė ateit dar po 4 mėmesių doh.gif O Jūsų atveju kas buvo blogai?

Policistinių kiaušidžių sindromas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**Brunetė** @ 2014 01 09, 13:44)
Policistinių kiaušidžių sindromas  mirksiukas.gif

Skamba nekaip...Ačiū 4u.gif
Bandysiu kuo greičiau tyrimus pasidaryti.
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2014 01 09, 12:50)
Skamba nekaip...Ačiū 4u.gif
Bandysiu kuo greičiau tyrimus pasidaryti.

Kas buvo man, nebūtinai bus ir tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(**Brunetė** @ 2014 01 09, 13:51)
Kas buvo man, nebūtinai bus ir tau  mirksiukas.gif

Žinau, netaikau to sau, bet tyrimus vistiek reikia pasidaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(melutia @ 2014 01 09, 12:56)
Sveikos  4u.gif
Kadangi tema šiek tiek atsigavo, rodausi ir savo BT grafikėlį. Matuoju pirmą mėnesį. Ciklas nereguliarus po NT. Pirmos mm pasirodė po 82 dienų ir dabar yra 52 ciklo diena. Gal kas pakomentuos ką nors, nes man čia naujas dalykas smile.gif

Šiaip pagal viską greitu metu turėtumėt sulauki mmm (arba nesulaukti, jeigu pastojote), nes ovuliacija buvo gruodžio 30 d.
Atsakyti
Sveikos,

pirmą kartą matavau BT. Gal išmananti galėtų pakomentuoti, ar nėra kažkokių nukrypimų, apart to, kad labai ilgas ciklas?

http://tevu-darzelis...360@1403289dc57
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 08 gegužės 2014 - 08:13
QUOTE(Vidurvasaris @ 2014 05 08, 09:05)
Sveikos,

pirmą kartą matavau BT. Gal išmananti galėtų pakomentuoti, ar nėra kažkokių nukrypimų, apart to, kad labai ilgas ciklas?

http://tevu-darzelis...360@1403289dc57

II ciklo fazė normalaus ilgumo, todėl nėra prie ko kabintis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Pradėjau ir aš matuoti BT ir planuoti antrą vaikelį. kolkas neturiu su kuo palyginti, bet gal yra daug daugiau išmanančių negu aš, matuoju dar tik savaitę, bet laikosi 36,85-37,1 turėčiau susirgti penktd, ciklas 27d. Kada turėtų nukristi prieš mm, ar jau galima įtarti, kad šis ciklas gali būti sėkmingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita84 @ 2014 05 21, 13:09)
Sveikos, merginos  4u.gif
Pradėjau ir aš matuoti BT ir planuoti antrą vaikelį. kolkas neturiu su kuo palyginti, bet gal yra daug daugiau išmanančių negu aš, matuoju dar tik savaitę, bet laikosi 36,85-37,1 turėčiau susirgti penktd, ciklas 27d. Kada turėtų nukristi prieš mm, ar jau galima įtarti, kad šis ciklas gali būti sėkmingas  thumbup.gif

Vienoms BT pradeda leistis palengva dar likus kad ir 3-4 d. iki mm, kitoms iš didelių aukštumų nukrinta dieną, kai pasirodo mm, dar kitos mm sulaukia ir prie aukštos BT. Taip kad kiekvienas atvejis individualus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif BKT matuoju jau senokai tik su pertraukom, bet dabar man labai įdomu kodėl taip svyruoja temp po ovuliacijos? O gal ovuliacija galėjo įvykti ir ne tą dieną kaip rodo programa.. Ovitrelis suleistas 21 d.

http://www.tevu-darz...endorius/#chart
Papildyta:
oj nerodo.. Gal galite kuri padėti, net nelabai randu kur paskaityti dėl tų grafikėlių įkėlimo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Kaip manot, ar O negalėjo būti diena vėliau nei žymi programa?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*WildBerry* @ 2014 09 01, 13:01)
Sveikos, merginos. Kaip manot, ar O negalėjo būti diena vėliau nei žymi programa?

Taip, programa dengiančiąją (horizontalią) liniją nubrėžė neteisingai – nei vienas iš 6 paskutinių žemos temperatūros taškų iki pakilimo negali būti virš jos. 23 CD yra pirmoji pakilusios BKT diena.
Atsakyti