Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų priauginimas

QUOTE(mascarra @ 2013 07 08, 23:42)
Labai gražu  wub.gif ir tik pustrečios valandos?  bigsmile.gif o su geliu darei?

Ačiū. O su kuo daugiau, aš tik su geliu dirbu biggrin.gif

QUOTE(juleta @ 2013 07 09, 00:47)
Parekomenduokit koki geli tirsta?
O kas CIA per gelytes fimo pjaustomos?

Kam būtent bus naudojamas tas gelis, a tik galiukui, ar pačiam nagui formuot? Nes galiukui labai puikiai tvarkaus su BaHa Prima Clear Builder gel. Pačiam nagui mėgstu skystus,todėl nieko negaliu parekomenduot
Taip,tos pačios,pjaustomos mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif Jusu temoj esu naujoke, nors paskaitau jau seniai, pati priaugineju akrilinius nagus, kursus baigiau Nagavitoj, aisku noretusi moketi daugiau, todel rezgu svajone eit mokintis pas Egidija smile.gif Gal galit man paaiskinti, kaip jus padarot tokia idealia smile linija? Nes man ji tokia grazi nesigauna, nesvarbu su kokiu teptuku as ja daryciau smile.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(deivuke @ 2013 07 09, 18:01)

Nu gi nieks negimė mokėdamas, mes irgi paišėm paišėm tą šypsenėlę,kol ranka įgudo mirksiukas.gif Praktikos daug reikia smile.gif
Jei eisit pas Egidiją,tikrai išmoksit, o Nagavitoj ir aš mokiaus,ten kažkaip ne taip rodė, nepatiko man tas būdas, š.. gaunas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rogrinta: 09 liepos 2013 - 20:34
QUOTE(rogrinta @ 2013 07 09, 09:45)
Ačiū. O su kuo daugiau, aš tik su geliu dirbu  biggrin.gif
Kam būtent bus naudojamas tas gelis, a tik galiukui, ar pačiam nagui formuot? Nes galiukui labai puikiai tvarkaus su BaHa Prima Clear Builder gel. Pačiam nagui mėgstu skystus,todėl nieko negaliu parekomenduot
Taip,tos pačios,pjaustomos  mirksiukas.gif

ka reiskia galiukui? g.gif jai reikia galiukui su spalva tai viskas aisku.
domiuosi siaip geliais kas kokiais dirba nagui formuoti ir korekcijai,bet ziuriu nera kam atsakyti ar gaila,kad tokiu paciu dirbsiu sunku suprasti.
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2013 07 10, 23:35)
domiuosi siaip geliais kas kokiais dirba nagui formuoti ir korekcijai,bet ziuriu nera kam atsakyti ar gaila,kad tokiu paciu dirbsiu sunku suprasti.

pasiskaitykit senas temas, jau ne viena karta buvo tas aptarta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal kas nors darbuojates su tokia lempa?? g.gif CCFL lempa kokie butu atsiliepimai? g.gif Zinau kad tinka ir geliniam lakavimui ir UV geliui stingdyti smile.gif Planuoju isigyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2013 07 11, 00:35)
ka reiskia galiukui? g.gif  jai reikia galiukui su spalva tai viskas aisku.
domiuosi siaip geliais kas kokiais dirba nagui formuoti ir korekcijai,bet ziuriu nera kam atsakyti ar gaila,kad tokiu paciu dirbsiu sunku suprasti.

Nu aš galiuką patį,kai darau priauginimą ant formelės, tai naudoju kietą, tą ir bandau paaiškint. Man pvz jis visiškai netinka ant pačio nago dėt, formuot nago formą , modeliuot ir pan. Kaip paaiškint aiškiau,nežinau biggrin.gif
Niekas gal ir nieko nepasako,nes nemanau kad kas formuoja nagus su tišrštais geliais, tiesiog nepatgu,nes jis pats neišsiskirsto ant nago. Kieti geliai patogu dėt tik ant formelės,nes nuo jos nenubėga,ir galima padaryt iš kart daugiau nagų
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2013 07 10, 22:35)
ka reiskia galiukui? g.gif  jai reikia galiukui su spalva tai viskas aisku.
domiuosi siaip geliais kas kokiais dirba nagui formuoti ir korekcijai,bet ziuriu nera kam atsakyti ar gaila,kad tokiu paciu dirbsiu sunku suprasti.

"Galiukui" tai esmė tame, kad nagas prailginamas ne su tipsu, o naudojant specialias lipnias formeles ir gelį smile.gif Aš asmeniškai naudoju kinetics light gel, jis tinka ir tept ant natūralaus nago, ir galiukui formuoti smile.gif tačiau jis skystesnis, , mažiau nagų "ant vieno rodo" padarai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mascarra @ 2013 07 13, 16:03)
"Galiukui" tai esmė tame, kad nagas prailginamas ne su tipsu, o naudojant specialias lipnias formeles ir gelį smile.gif Aš asmeniškai naudoju kinetics light gel, jis tinka ir tept ant natūralaus nago, ir galiukui formuoti smile.gif tačiau jis skystesnis, , mažiau nagų "ant vieno rodo" padarai  biggrin.gif

Tai taip as viska suprantu kas yra formeles ir t. t.... biggrin.gif
Viskas ok
Aciu
Atsakyti
Šiandien prisiverčiau papildymą pagaliau pasidaryti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Labutis merginos, simtas metu drinks_cheers.gif
Beje Mascarra labai grazus darbeliai tavo 4u.gif
Galetu sitas forumas Like'u ir dislike'u sistema ivesti po nuotraukom thumbup.gif

cia mano kuklutis darbelis, jau baigiu visai pamirsti, kaip tuos nagucius daryti ):
http://imageshack.co...rge/22/l89m.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 15 liepos 2013 - 10:05
Nuu, užgrūsiu supermamas savo fotkėm biggrin.gif Įmetu kitą rankytę ax.gif man asmeniškai šita labai gražiai, rodos, gavosi 4u.gif

user posted image
Atsakyti