Įkraunama...
Įkraunama...

Uteniškės

QUOTE(Extrem @ 2013 08 21, 13:48)
Jo, infekcija, kas daugiau. Kiek pastebejau visi su infekcijom, kazkoks kosmaras. Istverem daug, bet kaip ir ramiai viskas. Tik va dabar turim isvarzas kirksnies, nekaip sekasi sukisti.  schmoll.gif  Teks vakare manau vel i priimamaji vaziuot...  cray.gif O taip tai vaikas superinis.

Pas mane nėščiųjų cholestazė buvo...skatino...bet ir gerai, nes, jei vaikas būtų augęs pilve, būtų nukraujavęs doh.gif
Nepergyvenk 4u.gif Užaugs tie mūsų vaikai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Po metų - dviejų ir skirtumo nematysim 4u.gif
Mes grįžę iš neišnešiotų skyriaus po mėnesio ligoninėj su bronchiolitu atsidūrėm, paskui dar su rotu doh.gif
Susitvarkysit su kirkšnim, o visa kita, kaip suprantu, gerai? 4u.gif Maniškio galvytė per greitai auga, tikiuosi, kad nieko rimto, nes pas neurologą eilėj laukiam jau antras mėnuo...dar 2 savaitės liko...
Atsakyti
O man kokia infekcija buvo, neaisku, nieks dabar negali pasakyti. Bet berniukas jau pats pajutes pavoju verzesi lauk, nes dege jau viskas ten nuo infekcijos. Negaunu ir as vietos pas neurologa, nes reik dar ir echo smegenyciu. Siaip viskas gerai, nieko blogo nemato. Pirmadieni vaziuojam akyciu pasitikrinti, nes nebespejo patikrinti iki tam tikro laiko, daktare isejo atostogu. Dar ir su chirurgu noreciau pakalbeti, be cia Grincevicius nieko doro nepasake. Konsultacija truko minute, o man taip ir neaisku kaip ten ta isvarza sukisti atgal, kokiu atveju nekisti ir t.t. Nors priimamajam Daubaris pasake, kad cia nieko baisaus, atseit viskas praeis. Dieve, neisivaizduoju kaip vaikui padet, o juk pats visko neissitustina, o spaust baisu dabar.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extrem: 21 rugpjūčio 2013 - 13:00
As susitikti visai noreciau kita savaitele.

Kiek daug reikia iskesti ir vaikiukams ir teveliams. Pries kelias dienas buvau pagalvojusi kada gimdyt Extrem, o vakar ziuriu, kad jau. Kai buvom susitike, tai po keliu dienu ir gime maziukas jusu. Linkiu sveikateles maziukui, o teveliam stiprybes ir kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazmona @ 2013 08 21, 09:41)
Mergos, kaip su idėja prieš rugsėjį susitikt? Labai galvom praskeltom ir rūpesčiais užsivertę? Ar rastumėm dauguma laisvą minutę?


gal butu ir super....jei iseis su arbuku susierinti...geri butu is anksto zinot,kaf susiderinti gsleciau.....
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 08 21, 12:53)
Pas mane nėščiųjų cholestazė buvo...skatino...bet ir gerai, nes, jei vaikas būtų augęs pilve, būtų nukraujavęs  doh.gif
Nepergyvenk  4u.gif Užaugs tie mūsų vaikai  4u.gif  4u.gif  4u.gif Po metų - dviejų ir skirtumo nematysim  4u.gif
Mes grįžę iš neišnešiotų skyriaus po mėnesio ligoninėj su bronchiolitu atsidūrėm, paskui dar su rotu  doh.gif
Susitvarkysit su kirkšnim, o visa kita, kaip suprantu, gerai?  4u.gif Maniškio galvytė per greitai auga, tikiuosi, kad nieko rimto, nes pas neurologą eilėj laukiam jau antras mėnuo...dar 2 savaitės liko...

skrtumu neijaus greitai....tie maziukai greitai atkunta ir po pusmecio net minties negali buti,kad kazkada jie gime mazesne....

o jums sveikateles.....

Extrem gl ne vietoj, nes nepazistu Jusu admeniskai....bet sveikinu sulaukus stebukliuko....linkiu,kad viskas gerai....

QUOTE(Extrem @ 2013 08 21, 12:59)
O man kokia infekcija buvo, neaisku, nieks dabar negali pasakyti. Bet berniukas jau pats pajutes pavoju verzesi lauk, nes dege jau viskas ten nuo infekcijos. Negaunu ir as vietos pas neurologa, nes reik dar ir echo smegenyciu. Siaip viskas gerai, nieko blogo nemato. Pirmadieni vaziuojam akyciu pasitikrinti, nes nebespejo patikrinti iki tam tikro laiko, daktare isejo atostogu. Dar ir su chirurgu noreciau pakalbeti, be cia Grincevicius nieko doro nepasake. Konsultacija truko minute, o man taip ir neaisku kaip ten ta isvarza sukisti atgal, kokiu atveju nekisti ir t.t. Nors priimamajam Daubaris pasake, kad cia nieko baisaus, atseit viskas praeis. Dieve, neisivaizduoju kaip vaikui padet, o juk pats visko neissitustina, o spaust baisu dabar....  doh.gif

Atsakyti
Na jooo, musu "ale bedos" (nevalgo, nemiega ir pan.), tai juokas, kol neisgirsti rimtu bedeliu. Sekmes maziems berniukams, o jau mamytems tai ne tik sekmes, bet ir kantrybes begalines. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanaa @ 2013 08 23, 10:59)
Na jooo, musu "ale bedos" (nevalgo, nemiega ir pan.), tai juokas, kol neisgirsti rimtu bedeliu. Sekmes maziems berniukams, o jau mamytems tai ne tik sekmes, bet ir kantrybes begalines.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kiekvieno bėdos yra pačios svarbiausios ir rimčiausios 4u.gif
Aš pati su pirmagimiu nevalgumu susidūriau, jėtau, kiek ašarų praliejau ir nervų sugadinau doh.gif Kol vaikščioti nepradėjo (1m3mėn.), tol valgė tik MP ir 1-2 šaukštelius per visą dieną kito maisto doh.gif O kai vaikščioti pradėjo situacija po truputį ėmė gerėti, o ypač pagerėjo, kai darželin išėjo thumbup.gif

Extrem, dėl kirkšnies išvaržos išsiaiškinai kažką?
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 08 23, 11:45)
Extrem, dėl kirkšnies išvaržos išsiaiškinai kažką?

Ka cia beissiaiskinsi, ateity laukia operacija, kokiu metuku. Jei strigines, tada kuo skubiau. Grincevicius gi nieko kito nepasake apart, sukisinekit, jei patys nesugebat, vaziuojat i priimamaji. Kolkas ta isvarzele ir pati sulenda, labai nelieciu jos, nes vaikui tikrai nemalonu, dar labiau isitempia ir tada verzias...

Aciu mergaites uz sveikinimus, sunkiausias etapas jau baigesi, dabar tik augam augam augam... Geras tas mano vaikis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extrem: 23 rugpjūčio 2013 - 12:33
jungiuosi pas jus 4u.gif jai priimsit 4u.gif
Atsakyti
Labukas pagaliau atradau laiko uzsukti pas jus, jau menuo kaip Utenoje, bet penktaideni kaip gaila islekiu vel atgal i Uk
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2013 08 23, 21:17)
jungiuosi pas jus 4u.gif jai priimsit 4u.gif

4u.gif sveika atvykus....
Atsakyti
Utenoje, Krasuonuoje, reikalinga aukle 2 vaikuciams ligos atveju. mazajai 1.5 metu, o vyresnelis 4 m.
Atsakyti
Prisiminiau, kad dar čia yra vyresnių vaikų mamyčių ir kažkada diskutavom, kuo vaikus užimti:
user posted image
ir
user posted image

Dar tuo pačiu paklausiu, o kaip su sportu reikalai? Nuo kelių metų kažką vaikams galima ieškoti? g.gif
Atsakyti