Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrėnų mamų pašnekesiai

QUOTE(kustuce @ 2013 07 28, 18:25)
Zuzuti, didžiausi sveikinimai slapukei  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  labai dėl tavęs džiaugiuosi  smile.gif

Sveikos

aš guliu užvertus kanopas  biggrin.gif , vis tik tulžies pūslės akmenligė mane nugalėjo, kariavau nuo vasaros pradžios, bet nepavyko, teko skubiai operuoti, nes vienas akmuo įstrigo kaklelyje ir prasidėjo uždegimas, kurio dėka vos neprasidėjo tulžies pūslės gangrena  doh.gif
Rytoj jau mane paleis, bet aš šešta para nieko nevalgau, neduoda nieko  doh.gif , skrandis persisukęs per pusę

laikykis, as irgi skubia tvarka po antro gimdymo buvau isoperuota doh.gif bet nieko viskas kaip ir anksciau, tik kartais rugstys uzvaldo, bet isgyvenama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 07 28, 18:25)

aš guliu užvertus kanopas  biggrin.gif , vis tik tulžies pūslės akmenligė mane nugalėjo, kariavau nuo vasaros pradžios, bet nepavyko, teko skubiai operuoti, nes vienas akmuo įstrigo kaklelyje ir prasidėjo uždegimas, kurio dėka vos neprasidėjo tulžies pūslės gangrena  doh.gif
Rytoj jau mane paleis, bet aš šešta para nieko nevalgau, neduoda nieko  doh.gif , skrandis persisukęs per pusę



Labute.....kaip tu ? Vargsiuke , tikiuosi jau geriau jautiesi... 4u.gif 4u.gif console.gif
Atsakyti
kutuce nu ir naujienos blink.gif blink.gif sveikatytes!!! kur maziukai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2013 07 29, 11:37)
kutuce nu ir naujienos  blink.gif  blink.gif sveikatytes!!! kur maziukai?  4u.gif

mažiukus žiūri uošviai
Nuo vasaros pradžios turėjau problemų, vis tempiau gumą, galvojau gal liaudies priemonėm aš juos ištirpinsiu, bet nepavyko
Atsakyti
Zuzuti, sveikinimai wub.gif 4u.gif mirksiukas.gif thumbup.gif
Kustuce, sveik 4u.gif
Atsakyti
Zuzuti wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif sveikinimai sulaukus sūnelio smile.gif dabar dar sesės reik mirksiukas.gif wub.gif

kustuce, sveikatos tau... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pipipi, kaip jus? Ar radot aukle?
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif Labai aciu uz sveikinimus ir linkejimus. Nuo liepos 25 dienos 14 val. esu pagerbta tarp vyru smile.gif gime 3 kg. mazutelis sunelis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzutis @ 2013 08 02, 07:11)
Sveikos mergaites smile.gif Labai aciu uz sveikinimus ir linkejimus. Nuo liepos 25 dienos 14 val. esu pagerbta tarp vyru smile.gif gime 3 kg. mazutelis sunelis.  smile.gif

kaip tu laikais? kaip didysis brolis? smile.gif nu bet džiaugiuosi už jus wub.gif

Pipipi, papasakok, kada laisva būsi? atvešiu DAIKTĄ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzutis @ 2013 08 02, 08:11)
Sveikos mergaites smile.gif Labai aciu uz sveikinimus ir linkejimus. Nuo liepos 25 dienos 14 val. esu pagerbta tarp vyru smile.gif gime 3 kg. mazutelis sunelis.  smile.gif


Kaip smagu, sveikatytes visiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2013 08 02, 11:04)
kaip tu laikais? kaip didysis brolis? smile.gif nu bet džiaugiuosi už jus  wub.gif


Didysis brolis, kol kas tryksta meile ir svelnumu ziuresim kaip bus toliau smile.gif
Na o as laikausi gerai, si karta labai greitai atsigavau po CP gal del trylikos gautu lasaliniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzutis @ 2013 08 05, 12:39)
Didysis brolis, kol kas tryksta meile ir svelnumu ziuresim kaip bus toliau  smile.gif
Na o as laikausi gerai, si karta labai greitai atsigavau po CP gal del trylikos gautu lasaliniu  g.gif

kaip faina wub.gif

o lašinės būtent ir suteikia sparnus, labai gerai po įvairiausių operacijų kuo daugiau lašinti skysčius, tuomet išsivalo organizmas ir greit atsigauni.
O kodėl tau CP buvo?
Atsakyti