Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrėnų mamų pašnekesiai

QUOTE(zuzutis @ 2013 08 05, 11:39)
Didysis brolis, kol kas tryksta meile ir svelnumu ziuresim kaip bus toliau  smile.gif
Na o as laikausi gerai, si karta labai greitai atsigavau po CP gal del trylikos gautu lasaliniu  g.gif

Oho, net 13 blink.gif

Smagu, kad trykšta meile... Aš baigiu numirt nuo maniškių NEmeilės vienas kitam... Tas ištisas pjovimasis ir zyzimas, bliovimas mane žudo. Šiandien ypatingai verysad.gif (pasiguodžiau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 08 05, 12:46)
kaip faina  wub.gif

o lašinės būtent ir suteikia sparnus, labai gerai po įvairiausių operacijų kuo daugiau lašinti skysčius, tuomet išsivalo organizmas ir greit atsigauni.
O kodėl tau CP buvo?


Pirmasis gime po CP tai su antruoju net neplanavau kitaip ir esu nerealiai patenkinta, sis gimimas mazylio buvo kazkuo panasus i pirmaji bet ir visiskai skirtingas smile.gif Likau baisiai patenkinta Jonavos ligonines personalu...Prisiminimai tik patys silciausi wub.gif gal dar ir tas davo savu pliusu prie greito atsigavimo smile.gif
QUOTE(Dainulle @ 2013 08 05, 14:04)
Oho, net 13  blink.gif

Smagu, kad trykšta meile... Aš baigiu numirt nuo maniškių NEmeilės vienas kitam... Tas ištisas pjovimasis ir zyzimas, bliovimas mane žudo. Šiandien ypatingai  verysad.gif (pasiguodžiau  blush2.gif )


Palinkesiu tik mamkei kantrybes ir tikekimes ta nemeile kada nors virs i didelel broliska draugyste 4u.gif imk balioniuka kad butu linksmiau kariauti su mazais monstriukais smile.gif
Atsakyti
Labukas mamukai smile.gif ,
Šimtas metų pas jus nesilankiau.
Bet labai smagu, kad pas jus yra gerų naujienų, šilčiausi sveikinimai, zuzuti, jūsų šeimynai 4u.gif
Dainule, kantrybės su tais mažais padaužom, kartais jie tikrai išveda iš kantrybės, bet kartu jiems tikrai daug smagiau, priešingai nei augų vienas vaikas. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Sveikinimai Zuzuciui smile.gif Aukit dideli ir sveiki!!

Kazkada maciau, kad kai kurios mamytes buvo idejusios nuotrauku is vaiku kambariu ir ant sienu pripieset feja, balionu ir pan. Norejau pasiklaust - pieset pagal kokius trafaretus ar tiesiog mokat piest ir ju jums nereikia? smile.gif Kokiais dazais pieset?
Atsakyti
Labas
isibrausiu i jusu namus su klausimu blush2.gif gal galite kazka rekomenduoti,kur galima butu papramogauti Elektrenuose ir kazkur aplinkui g.gif dukrytei 6metai sukanka.patys gyvenam Vilniuje,bet tevai Elektrenuose.mastem i Kauno zoosoda pavaziuoti,bet sunus jau buves 4kartus,tai jam neidomu doh.gif Trasalis netinka,nes i Vichy daznai vaikstom...
kur jus svenciat vaiku gimtadienius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2013 08 08, 08:49)
Labas
isibrausiu i jusu namus su klausimu  blush2.gif gal galite kazka rekomenduoti,kur galima butu papramogauti Elektrenuose ir kazkur aplinkui  g.gif dukrytei 6metai sukanka.patys gyvenam Vilniuje,bet tevai Elektrenuose.mastem i Kauno zoosoda pavaziuoti,bet sunus jau buves 4kartus,tai jam neidomu  doh.gif Trasalis netinka,nes i Vichy daznai vaikstom...
kur jus svenciat vaiku gimtadienius?  4u.gif


jei ne namie, tai vaziuojam i Vilniu smile.gif Tik manau nelabai padejau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceponke: 08 rugpjūčio 2013 - 10:56
QUOTE(marytejono @ 2013 08 08, 08:49)
Labas
isibrausiu i jusu namus su klausimu  blush2.gif gal galite kazka rekomenduoti,kur galima butu papramogauti Elektrenuose ir kazkur aplinkui  g.gif dukrytei 6metai sukanka.patys gyvenam Vilniuje,bet tevai Elektrenuose.mastem i Kauno zoosoda pavaziuoti,bet sunus jau buves 4kartus,tai jam neidomu  doh.gif Trasalis netinka,nes i Vichy daznai vaikstom...
kur jus svenciat vaiku gimtadienius?  4u.gif

Jei geras oras, geriausios pramogos lauke mirksiukas.gif zaidimu, akciju-atrakciju galima ir paciai susigalvot. Jei vaikai picu megejai, tai Centro picerijoj jubiliatui leidzia paciam pica issikepti mirksiukas.gif (tik reik is anksto susitarti)
Atsakyti
Labukas smile.gif

na, kaip, išgyvenote karščius? smile.gif

QUOTE(zuzutis @ 2013 08 05, 17:23)
Pirmasis gime po CP tai su antruoju net neplanavau kitaip ir esu nerealiai patenkinta, sis gimimas mazylio buvo kazkuo panasus i pirmaji bet ir visiskai skirtingas smile.gif  Likau baisiai patenkinta Jonavos ligonines personalu...Prisiminimai tik patys silciausi  wub.gif  gal dar ir tas davo savu pliusu prie greito atsigavimo smile.gif
Palinkesiu tik mamkei kantrybes ir tikekimes ta nemeile kada nors virs i didelel broliska draugyste  4u.gif imk balioniuka kad butu linksmiau kariauti su mazais monstriukais smile.gif

tai Jonavoj gimdei? Kodėl būtent ten? (neatsakyk, jei nenori mirksiukas.gif ) šiaip klausiu smile.gif

aš labai tikiuosi, kad ateis laikas, kai jie bus patys geriausi draugeliai wub.gif
dažniausiai palieku aiškintis patiems. Bet kartais ir akmenimis apsimėto blink.gif doh.gif

QUOTE(aelituke @ 2013 08 07, 12:23)
Labukas mamukai smile.gif ,
Šimtas metų pas jus nesilankiau.
Bet labai smagu, kad pas jus yra gerų naujienų, šilčiausi sveikinimai, zuzuti, jūsų šeimynai 4u.gif
Dainule, kantrybės su tais mažais padaužom, kartais jie tikrai išveda iš kantrybės, bet  kartu jiems tikrai daug smagiau, priešingai nei augų vienas vaikas. smile.gif

taip, Aelituke mirksiukas.gif O tavo panos gražiai sutaria? smile.gif


ech... mūsų laukia naujas etapas: mažiai į darželį, dičkis į mokyklą, o aš į darbuką. Ir noriu ir bijau ir nerimauju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2013 08 09, 15:58)
ech... mūsų laukia naujas etapas: mažiai į darželį, dičkis į mokyklą, o aš į darbuką. Ir noriu ir bijau ir nerimauju...  ax.gif

4u.gif viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 10, 09:31)
4u.gif viskas bus gerai  mirksiukas.gif

tai jau taip smile.gif nei viena nenumirė smile.gif

ką veikiat mamukai? kaip einas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2013 08 11, 14:49)
ką veikiat mamukai? kaip einas?  g.gif

mes dar atostogaujam, antradieni jau parsirasim namo. Grizus reiks pabaigti apipirkineti mergina mokyklai, treniruotes ir jau prasidejusios, tai teks isisukti vel i rutina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainulle @ 2013 08 11, 14:49)

ką veikiat mamukai? kaip einas?  g.gif



Laba,

Mes ramiai leidziame vasarele. Dovydas sugebejo ranka susilauzyti eidamas ramiai pievute, tai ne kazin ka ir nuveiksi. As pamazi nusiteikineju darbams, nes jau 22d vel isvykstu, taip, kad ...nieko smarkiai idomaus.

Dainulle, bus smagu grizti i darbuka mirksiukas.gif
Atsakyti