Įkraunama...
Įkraunama...

Elektrėnų mamų pašnekesiai

Labukas,
Aš irgi mielai prisijungčiau, bet šiandien kaip tyčia negaliu, tai jei kurią kitą dieną susitiksit, tai aš už smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
RasuteK pavedimu informuoju, kad renkames siandien mamu klube 18 val., laikiam visu galinciu ir norinciu!!!!
Iki susimatymo! mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamkes smile.gif gal zinote ar rudeni bus organizuojama nereikalingu vaikisku drabuzeliu muge
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzutis: 23 rugpjūčio 2013 - 18:27
QUOTE(zuzutis @ 2013 08 23, 19:25)
Sveikos mamkes smile.gif gal zinote ar rudeni bus organizuojama nereikalingu vaikisku drabuzeliu muge

jei bus norinciu prekiauti ir pirkti, organizuosim mirksiukas.gif is tikro tai dar nezinau, man vis dar vasara lotuliukas.gif nors as visada uz tokius renginukus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasuteK: 23 rugpjūčio 2013 - 19:21
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 23, 20:20)
jei bus norinciu prekiauti ir pirkti, organizuosim  mirksiukas.gif is tikro tai dar nezinau, man vis dar vasara  lotuliukas.gif nors as visada uz tokius renginukus  bigsmile.gif


Vasara tai vasara, bet mes ka tik is lauko, tai oras tikrai vasara nekvepia smile.gif vistik ruduo po biskiuka primena apie savo atejima mirksiukas.gif
o del muges mes labiau prisijungtume kaip pirkejai smile.gif
Atsakyti
Mergaites, kas turit ar turejot pirmokiukus... Ko juos mokina pirmoje klaseje, kokias knygeles skaito, ka skaiciuoja, kuo uzsiima vaikai pirmoje klaseje?

Mes dar net i paruosiamukus nepatekom doh.gif , nors musu logopede klause ar nenorim i mokykla thumbup.gif . Tai as gal taip naiviai tikiuosi, kad mes ir be paruosiamuku tiesiai i mokykla kitamet lotuliukas.gif Idomu, tik kuo uzsiima mokykloje vaikai g.gif
Atsakyti
Labukas,
nu ką vasarėlė jau į pabaigą. Neužilgo prasidės maniškiui mokykla, tai ir laukiu ir pergyvenu kaip jam ten seksis. Nu bet tikiuosi viskas bus gerai, ir maniškis nebus pats žiopliausias klasėje tongue.gif
Merginukės turiu klausimą:
gal kuri turit ar žino iš kur būtų galima gauti zuikio taukų. Labai, labai reikia 4u.gif
Atsakyti
Rosenka, paklaidziok internete, tikrai rasi visas ugdymo programas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chriss @ 2013 08 26, 16:38)
Labukas,
nu ką vasarėlė jau į pabaigą. Neužilgo prasidės maniškiui mokykla, tai ir laukiu ir pergyvenu kaip jam ten seksis. Nu bet tikiuosi viskas bus gerai, ir maniškis nebus pats žiopliausias klasėje  tongue.gif
Merginukės turiu klausimą:
gal kuri turit ar žino iš kur būtų galima gauti zuikio taukų. Labai, labai reikia  4u.gif


Npergyvenk, viskas bus ok wink.gif Vaikai labai greitai adaptuojasi prie naujos aplinkos ir pan. Mano didysis jau zygiuos i antraja klase. Pirmieji metai prabego labai sklandziai, sekesi gerai, skaitem labai daug knygu ir pan. Vasara taip pat sio pomegio neapleidom. Tad antruosius mokslo metus pasitinkam ramiai. Tad linkiu tikrai nepergyventi smile.gif
Atsakyti
Mergaites, ar susibegam rytoj?
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 27, 12:01)
Mergaites, ar susibegam rytoj?

as nespesiu grizt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Karolilna @ 2013 08 27, 14:14)
as nespesiu grizt  verysad.gif



Priminkit man kelinta val, kuriose patalpose renkames (ta prasme kur visada)? Bandytume atlekt, jei nieks nepasikeis ax.gif
Atsakyti