Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgų Mylėtojų Klubas...

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Mūsų informacinis tinklalapis http://zmklubas.wordpress.com/

Sena tema čia: http://www.supermama...howtopic=918821
Papildyta:
QUOTE(Amise @ 2013 07 05, 10:48)
Atsargiai jūs su tais barščiais..  smile.gif



Jų pavojingos sultys nulaužus lapą ar kotą. Kol kas to daryti nežadame, o prajoti šalia manau nepavojinga. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpuryte: 05 liepos 2013 - 14:08
Ačiū Pumpuriukui už temą thumbup.gif O kas dar mokat statistiką įmest, senai taurėm besidalinom, o vasara, varžybų sezonas lotuliukas.gif

QUOTE(Pumpuryte @ 2013 07 05, 15:10)
Jų pavojingos sultys nulaužus lapą ar kotą. Kol kas to daryti nežadame, o prajoti  šalia  manau nepavojinga.  4u.gif

Nebūtinai. Va kaip tik vakar kolegė rodė kliento nuotraukas, kuris atėjo žalų tvarkytis. Kojos atrodė baisiai, o sakė tik praėjo pro tuos barsčius, kelis metrus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2013 07 05, 15:10)

Jų pavojingos sultys nulaužus lapą ar kotą. Kol kas to daryti nežadame, o prajoti  šalia  manau nepavojinga.  4u.gif


Pumpur, aciu uz tema. tu tikras draugas 4u.gif biggrin.gif

beje, del tu barsciu - jie ypac pavojingi per karscius - net buti netoli nerekomenduojama, na gal ne tiek salia buti, bet liestis prie ju unsure.gif O jei dar zmogus, jautresnis bei alergiskas kam, tai tada is viso schmoll.gif . Bet kai uzsisejo tu bjaurybiu ant visos lietuvos doh.gif ir nieks sistemingai nenaikina, tik pripuolamai... doh.gif
Atsakyti
Pumpuryte, liuks namučiai thumbup.gif .
Plepučių statistika:
Pumpuryte 110
laina12 55
naktigone 53
PegaseStar 51
Shirbake 43
chartija 32
rutkele:) 30
rogrinta 22
Amise 21
Erškėtrožė 20
Balanda 19
LinaG. 19
Egliotux 17
AisteK 16
Aryvle 15
Dzerse 15
delaine 12
laimosiuke 11
Shyna 10
Avis 6
vivivi 5
ilze 4
Akro 3
xxpana 2
martyinka 2
Kapitana 2
Riher 1
Jaltute4 1
Meege 1

Vakar prisiverčiau pajot, nes jau nuo pastarųjų dienų įvykių ir tragedijos reikėjo pravėdint smegenis ir bent kelioms akimirkoms apie tai negalvot verysad.gif . Ir reiks rast laiko dažniau vis dėlto jot, nes visai pripratau prie Linos žemaitukų aliūrių, tai kai Moli pradėjo zovaduot, pasijutau kaip grybas doh.gif . Reik susiimt ir pradėt normaliai dirbt g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2013 07 01, 19:20)

likę trys arkliai gyvena gerai, tik fudžė labai lamberą skriaudžia  verysad.gif  va nei verdžio nei rudžio nei kanda nei spiria, o lamberas pastoviai žaizdotas  verysad.gif  arba sumušimai ištinę karšti, arba kandimo žymės, arba su kanopa spirta tiek kad net prakirsta  unsure.gif  žiūriu vargšiukas tiek gavęs kad jau atbulas traukiasi jai iš kelio... galvoju gal kai rudvils išvažiuos gal apsipras, ir susidraugaus  unsure.gif

QUOTE(Aryvle @ 2013 07 01, 19:20)

likę trys arkliai gyvena gerai, tik fudžė labai lamberą skriaudžia  verysad.gif  va nei verdžio nei rudžio nei kanda nei spiria, o lamberas pastoviai žaizdotas  verysad.gif  arba sumušimai ištinę karšti, arba kandimo žymės, arba su kanopa spirta tiek kad net prakirsta  unsure.gif  žiūriu vargšiukas tiek gavęs kad jau atbulas traukiasi jai iš kelio... galvoju gal kai rudvils išvažiuos gal apsipras, ir susidraugaus  unsure.gif

Nu bet ta Fudzi.....patyliu doh.gif O tai kaip jam kliūna? Ar jis pats lenda ir gauna ar ji pati užpuola? Ji tokia baisi nebuvo, tai juk mano kumeliukų auklė biggrin.gif Matyt rimtai Lamberą įsimylėjo lotuliukas.gif Auklėk Elvyrą, juk balsą toooookį turi thumbup.gif Užrėk taip, kad net pritūptų mirksiukas.gif

O as, kadangi jau žodį pratariau, tai įdedu savo dviejų metinių nuotrauką smile.gif Tas ilgasnukis, bus širmas thumbup.gif . Pagaliau man, kaip ir Pegasei, išsipildys svajonė turėti širmą arklį drinks_cheers.gif
user posted image

Čia mano senutė, kur operuota buvo. Visai atsigavusi jau, ta nuotrauka pavasarį daryta, tai dabar dar labiau blizga ax.gif

user posted image

Na ir kad nuotraukų daugiau būtų, dar tokius idėsiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Žiūriu tą statistiką nuo galo ir ieškau savęs.. o kad viršuj būsiu - nesitikėjau.
Aš savaitei atitrūkus nuo žirgų - atostogauju prie Šventosios upės visai netoli Lainos ax.gif Arklių jau smarkiai pasiilgus. be interneto jau irgi gan ilgai išbuvau biggrin.gif sakiau visai nesijungsiu, bet neiškenčiau biggrin.gif
Atsakyti
lbas is ryto
miegociau atrodo, ale kad ta saule tiesiai i akis spigina. Velniai zino,kokis koncertas ar festivalis kazkur buvo - tai teko temptis ciuzini i kita kambari, kad galeciau miegot. Blem, muzika groja gal uz 10 km, viskas girdisi, kaip kad pas kaimynus butu doh.gif Tai nusitempiau ir miegojau normaliai, tik beda, kad toj pusej langas didziulis, kur saule teka biggrin.gif maniskiai dar miega, laukiu kol prabus, tada eisiu sirdele jau i tvarta uzdaryt. varineja po levada vargsiuke, puola tie bimbalai sad.gif

QUOTE(Doona @ 2013 07 05, 20:15)
O as, kadangi jau žodį pratariau, tai įdedu savo dviejų metinių nuotrauką smile.gif Tas ilgasnukis, bus širmas  thumbup.gif . Pagaliau man, kaip ir Pegasei, išsipildys svajonė turėti širmą arklį 


o, kas pasirode po simto metu biggrin.gif - ogi dvi damutes bigsmile.gif
Grazu te pas tave, ir augintiniai labai wub.gif

QUOTE(naktigone @ 2013 07 06, 01:23)
Žiūriu tą statistiką nuo galo ir ieškau savęs.. o kad viršuj būsiu - nesitikėjau.
Aš savaitei atitrūkus nuo žirgų - atostogauju prie Šventosios upės visai netoli Lainos  ax.gif  Arklių jau smarkiai pasiilgus. be interneto jau irgi gan ilgai išbuvau biggrin.gif sakiau visai nesijungsiu, bet neiškenčiau biggrin.gif


na, va, galetai i svecius uzsukt. ale arklys pas mane tik toks ne visai tikra biggrin.gif ... tik paglostymui. Bet uztai kokia mieliake patapus. Rankinuke wub.gif
Atsakyti
Labas

QUOTE(Doona @ 2013 07 05, 20:15)
Nu bet ta Fudzi.....patyliu  O tai kaip jam kliūna? Ar jis pats lenda ir gauna ar ji pati užpuola? Ji tokia baisi nebuvo, tai juk mano kumeliukų auklė  Matyt rimtai Lamberą įsimylėjo  Auklėk Elvyrą, juk balsą  toooookį turi Užrėk taip, kad net pritūptų 



ale kokie žmonės pasirodė lotuliukas.gif Gražūs tavo arkliukai ir tavo panička 4u.gif
nu žinok kas kaltas dėl tų drakių tai nžn, bet kas labiausiai nukentėjęs tai akivaizdu doh.gif matai nuo pat pradžių tai lamberas ją vis kibindavo kad pažaisti, o jinai jį vydavo. o db jau nebelenda lamberas, bet jau laikosi atstumo nuo fudžės pastoviai. va rudžio jinai neliečia g.gif ir šiaip pavydi ji kokia. arba jaučia kad lamberas mano numylėtinis, nes jei tik lamberą glostau, tai jinai skersa ateina jį nuveja ir tada ją jau glostyk lotuliukas.gif bet va jei rudvį glostai, tai nieko doh.gif
šiaip žinok jinai manęs klauso lotuliukas.gif jei tik matau kad drakės bus tai šūkteliu savo švelniu balseliu ir ramu lotuliukas.gif


QUOTE(naktigone @ 2013 07 06, 01:23)
be interneto jau irgi gan ilgai išbuvau sakiau visai nesijungsiu, bet neiškenčiau


čia priklausomybė doh.gif aš tai jau net nebesistengiu kovoti su ja lotuliukas.gif


aš va irgi arklių pasiilgus blush2.gif ***** kaip norėčiau iki kokio ežero nujoti, gal dar susigundysiu užlipti ant arklio, bet kitavertus - neverta rizikuoti unsure.gif

tai va, mano chebra tinginiauja, kai labai karšta tai į fermą parvedu, šiaip dieną tūsina pastogėj rolleyes.gif

o va mano šienas gesti pradėjo verysad.gif vakar gelbėjom, išridenom laukan rulus, tai tik keli pagedę - mat sukrauti trim aukštais tai nenorėjau kad kitus rūlus "užkrėstų"...


Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2013 07 06, 17:00)
o va mano šienas gesti pradėjo  verysad.gif  vakar gelbėjom, išridenom laukan rulus, tai tik keli pagedę - mat sukrauti trim aukštais tai nenorėjau kad kitus rūlus "užkrėstų"...


o tai kas nutiko - kaisti pradejo?
musu tai 6 ruliai stovi sieninej,o kiti lauke. bet dieds juos stacius stato, o tai negerai- bet jam matai, kitaip nesigaus uzdengt doh.gif Jei pateks vandens i vidu, viskas, pradeda gest doh.gif Bet va, jis turi savo nuomone, ir nors tu jam saldaini duok doh.gif Na, tikiuos, uzsidengs gerai, ir sienas nesuges unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laina12 @ 2013 07 06, 08:09)

na, va, galetai i svecius uzsukt. ale arklys pas mane tik toks ne visai tikra biggrin.gif ... tik  paglostymui. Bet uztai kokia mieliake patapus. Rankinuke  wub.gif


Labai faina, kad jau apsiprato : ) Galvojau užsukt daug kartų biggrin.gif ale taip gavos..

Jau vakar kokia darbinga buvau! tik grįžus iškart šokau į jojimo kelnes : )) kol manęs nebuvo, mano panos prajojo arkliukus, tai jie vis dar sportinėj formoj, o aš tai po ištisinio poilsio visą savaitę jau nebe tokia lotuliukas.gif bet užtai turiu uždavinuką vieną su Areionu. va, dabar vėl, pusryčiauju jau su jojimo rūbais, ir eisiu į aikštelę pati viena. reikės padirbėt. Snukelis kaip pas medinį arkliuką kietas, nepamenu kada tokį arklį jojau.. tai išmoko jau bėgt nuo blauzdos į priekį gerai, nuo svorio ir išorinės blauzdos jau traukiasi į šonus, stabdosi irgi gerai, dbar padirbėt pradėsim voltuku.


Aryvle, užjaučiu dėl šieno. o jis nepakankamai išdžiovintas buvo? dėl to tokie dalykai pasidaro?
aš tai labai džiaugiuosi, kad gatavą produktą nusiperku ir matau kame reikalas, ir nesuku sau galvos. o kolkas (tris kart per petį) labai patenkinta kokybe.


Ai, dar va, vakar grįžus kieme ilgai buvau, tai taip gera!! nežinau kodėl , bet niekad nekanda jokie akliai, jokie uodai. gal visi pas gyvulius kaimo sulekia, ir todėl žmonių nepuola, nu bet tokia atgaiva! per atostogas sukandžiota juodai grįžau, o čia ramybė ramybė wub.gif
Atsakyti
labas. dėl šieno nežianu kad buvo, ne kaisti pradėjo bet žiūriu kad vieno rulo vidury grybai augt pradėjo verysad.gif paskui kitus pradėjau čiupinėt, kai kurie papeliję, kiti kaist pradėję... tai visus lauk išstūmėm, dabar vėdinas, bendrai paėmus tikėjausi blogiau, o iš 20 rulų 4 biški pagedę, žėsim ką su jais darysim... o va kur fermoj 20 rulų stovi tai kaip ir nieko. tfu tfu tfu...
ne į temą, bet pasiguosiu, vakar kalakutus laukan iškrausčiau, tai tas kur sunkiausias storiausias sunku nešt buvo, pradėjo maltis, tvirčiau suimiau ir sparnas lūžo, ar išsinarino(per alkūnę), bet kiaurai skūrą verysad.gif kolkas gyvas, gal kartais sugis. nu taip nenoriu dar pešimo sezono pradėti schmoll.gif
Atsakyti
na va, aš jau po jojimo.. pasikeičiau iš guminių žąslų į metalinius storus trijų dalių, ir visai patiko rezultatas. Pajojau Areioną 15min risčia su perėjimais voltuku, ir į pabaigą suprato, ko noriu, netgi vos vos galvos pastatymus į vidinę ir išorinę padarėm. bet labai nežymiai, neskubant. reikėjo truputį laiko, kad suprastų, ko noriu, nes vos vidinį padarydavau, iškart ratuką "nukirsdavo", bet po poros bandymų, jau reagavo į blauzdą labiau, jie į galvos pasukimą. labai smagu. seniai bedirbau su žaliu arkliu smile.gif na, ir pagalvojau, ilgai nekankinsiu, nujosiu į ežerą. jis dar niekad ten nelipęs, tai puiki proga bus susipažinti. ta ir prasidėjo visi linksmumai.. nelipo nei pro kur. ir gražiuoju, ir piktuoju. atvažiavo dar žiūrovų...... bet galvoju, nu negaliu pasiduot, nes po to neis visai. tai nulipau, nusiėmiau batus ir lipau pirma. o jis kaip ožys įsispyręs ir nei krust. šuo vandeny teškenasi, o ji ne-neisiu. tada vėl sėdau, nes pamačiau, kad nieko nebus. piktuoju bandžiau, bet vistiek ne. tada atbuliniu bandžiau, nes su bopo pirmą kartą šitas pasiteisino puikiai. tik deja, per jo stresą, neišėjo tiesiai nusileist, o pasuko Areionas užpakalį ties nedideliu skardžiuku, ir nuslydo tiesiai į dumblėtą vietą, o aukštis skardžio apie 40cm, tai dar išsigando, tada atsigulė, griuvo ant šono, aš irgi į šoną, koją prispaudė, dumbluose gulėjom, jis stojosi ir vėl krito, vos man kojos neužlipo iš jėgos, būtų tikrai lūzus, bet spėjau patraukt, ir šiip ne taip išlipo.. ir mane ištraukė kartu... sėdau vėl - ant dumblino arklio visa dumblina pati- visas šonas - viedas, ranka, koja vienos pusės buvo vien dumblas.... jo irgi ne ką gražesnė pusė, tik snukelis sausas.. nu ir vėl bandžiau, nes tikrai taip negalėjau palikt. bet atvažiavo dar mašina su mažais vaikais, tai teko mest, nes nenorėjau, kad matytų, kai su stekučiu gauna užpakalin... tai susiradom kitą vietą, tik ten nėr gražaus vandens, nes lelijų priaugę, bet nusileidimas šiek tiek geresnis... tai per vargus atsidūrėme vandenyje.. bet ne ties krantu, o nušokę kokius 3-4 metrus į priekį doh.gif lotuliukas.gif nesitikėjau to, tai buvo linksma... o įšokęs išsigando, ir dar kartą šoko gilyn.. po to greit suprato, kad visai čia faina ir gerai, buvo išgirtas ir išglostytas, ir tada dar 5-6 kartus pirmyn atgal gražiai išlipom ir įlipom į vandenį ir baigėm šios dienos stresus. o grįžtant koks minkštutis buvo!! lotuliukas.gif va taip..
dabar arkliukas išmaudytas, aš išsimaudžius, drabužiai skalbiasi, o pobalnis irgi laukia savo skalbimo eilės..

buvau pamiršus ką reiškia joti jauną arklį.. visai faina prisimint senus laikus : )
Atsakyti