Įkraunama...
Įkraunama...

Žirgų Mylėtojų Klubas...

QUOTE(naktigone @ 2013 07 07, 15:33)
na va, aš jau po jojimo..
buvau pamiršus ką reiškia joti jauną arklį.. visai faina prisimint senus laikus : )


na, busi kada netoliese - duok 'zvana' - sirdele ir mane aplankysi mirksiukas.gif

jo, nuotykiai neblogi biggrin.gif . sakai, faina rolleyes.gif .. o man kazko visai nesinori zalio arklio jot schmoll.gif , bo pati zalia kaip zole jauciuos biggrin.gif
ech, laukiu nesulaukiu, kada vel galesiu jot rolleyes.gif
Atsakyti
Naktigone, ziuriu su nuotykiais. biggrin.gif Svarbu, kad viskas graziai ir gerai baigesi. drinks_cheers.gif O siaip tai jau pameciau arkliu skaiciu, kurie tavo nuosavi. lotuliukas.gif Bopo, Areion'as, Brangute ir viskas? Ar dar turi? lotuliukas.gif

Pas mane tai tokios naujienos, kad Kubos pas Rutkele gyvenimo laikotarpi pratesiam iki pavasario, kad nereiktu jai verstis per galva perkant bile koki arkliuka. Nes ner taip paprasta su tom paieskom. doh.gif

Ir siaip va reik sutvarkyt Kubiko daiktus ir Benui prizadeta kuria diena vaziuoti pas ja. Nes jau Benas ti kuris laikas zyzia ir klausineja, kada gi vaziuosim pas Kuba. Tai vakar susiziurejau busus, tai man kelione turetu atpigti net 40 proc. Tai vos ne uz dyka nuvaziuociau. Laukiu nerealiai! biggrin.gif

O siaip va vakar galvoju, kad reik man daiktus Kubai papakuot, tai viska lauke ismeciau. Mano vaikai pradejo jau dalintis daiktus, kurie bus Benui, kurie - Matui. lotuliukas.gif Ir niekaip neisaiskinau, kad realiai tie daiktai priklauso musu arkliui. lotuliukas.gif Matavosi net arklio apsaugas sau ant koju ir klause kaip dedasi. Vos i kelnes nepridariau. lotuliukas.gif Galiausiai atrado raitelio vaikiskas kelnes ir svarkeli. Tai vaizdas buvo nerealus. Uzsidejo dar biski per dideles kelnes ir svakeli, pasieme mano jojimo batus, mano ex-aulus minkstos odos, viska uzsidejo ir tusino iki pat miego. Siandien irgi jau nuo pat ryto lindo i apranga. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chartija @ 2013 07 07, 19:51)
Naktigone, ziuriu su nuotykiais. biggrin.gif Svarbu, kad viskas graziai ir gerai baigesi. drinks_cheers.gif  O siaip tai jau pameciau arkliu skaiciu, kurie tavo nuosavi. lotuliukas.gif Bopo, Areion'as, Brangute ir viskas? Ar dar turi? lotuliukas.gif

Pas mane tai tokios naujienos, kad Kubos pas Rutkele gyvenimo laikotarpi pratesiam iki pavasario, kad nereiktu jai verstis per galva perkant bile koki arkliuka. Nes ner taip paprasta su tom paieskom. doh.gif




Fėją pamiršai tongue.gif 4 mano dabar.. biški per daug man biggrin.gif na, jeigu gyventų tiek, dar nieko, o šiaip 6 kanopiniai gyvena.

o dėl arklio paieškos tai faiktas! man šiuo metu irgi reik rasti apjotą sveiką arklį su dar tam tikrais reikalavimais.. tai jau praplėtėm paieškas už LT ribų...
Atsakyti
Na laba, senai besimatėm 4u.gif

QUOTE(naktigone @ 2013 07 08, 00:51)
o dėl arklio paieškos tai faiktas! man šiuo metu irgi reik rasti apjotą sveiką arklį su dar tam tikrais reikalavimais.. tai jau praplėtėm paieškas už LT ribų...


Aš nuleidžiu rankas ir baigiu paieškas, lauksiu kol arklys pats pas mane ateis biggrin.gif nes du pastarieji įvykiai leidžia supratsi, kad kažką ne taip darau, kažkur ne ten prioritetus susidėliojau.

Dėkui, Chartija, kad dar palieki Kubuką 4u.gif O aš pakaupsiu pinigėlius ir RAMIAI kažko paieškosiu rolleyes.gif Beje, laukiu atvykstant.

Tik va dėl jojimo, Naktigone, kada tu jot pradedi, nes aš pastebėjau, kad be 9 val. vakaro niekaip neina per bizus. Net kai ir vėsu pakankamai vis viena tie tie krajasiurbiai kumeles valgo žiauriai doh.gif Ir tepu kuom turiu ir kaukes dedu, bes vis viena jos visą dieną pavesy prasėdi prie namų, net ėst nereikia. Tik apie 9 grįžta į pievą. Kai karšta garduosna parvedam, tai net Eka - Malūnas, ir ta ramiausia stovi, net šūdelis visas čielas garde lieka, nesumintas biggrin.gif Tik lūpa atvėpsta ir miega visa dieną nejudėdama.
Atsakyti
Laba diena smile.gif

QUOTE(PegaseStar @ 2013 07 05, 14:35)
Ačiū Pumpuriukui už temą  thumbup.gif



QUOTE(laina12 @ 2013 07 05, 14:49)
Pumpur, aciu uz tema. tu tikras draugas  4u.gif  biggrin.gif


Mano nuopelnas mažas- tik nukopinau ką padarė Balanda, jai dėkokite blush2.gif

QUOTE(Dzerse @ 2013 07 05, 16:45)
Plepučių statistika:
Pumpuryte 110


Be reikalo tu čia įkelei doh.gif

QUOTE(Doona @ 2013 07 05, 19:15)
O as, kadangi jau žodį pratariau, tai įdedu savo dviejų metinių nuotrauką smile.gif


Nu va ir tavo žvėris pamatysim, super thumbup.gif O jau durelė kokia stiliova rolleyes.gif

QUOTE(naktigone @ 2013 07 07, 14:33)
buvau pamiršus ką reiškia joti jauną arklį.. visai faina prisimint senus laikus : )


biggrin.gif nenuobodu tau

QUOTE(rutkele:) @ 2013 07 08, 08:08)
* Na laba, senai besimatėm  4u.gif
** Aš nuleidžiu rankas ir baigiu paieškas, lauksiu kol arklys pats pas mane ateis  biggrin.gif 


* tikrai taip rolleyes.gif
** šitas sprendimas teisingiausias mano manymu ax.gif

O aš šeštadienį kaip ir minėjau apturėjau nuotykį- ogi vena mūsų tyliųjų skaitytojų, fotografe pasiūlė fotosesiją su Po. Sutikau biggrin.gif
Taigi nuo 11val iki 16val pradirbome modeliais. Ir sunku ir įdomu biggrin.gif Gavau kelias foto, esu labai patekinta blush2.gif Vieną foto įmečiau pas save į FB. Daugiau parodysiu kai jau turėsiu sutvarkytas foto.

Tikiuosi ta forumo narė netylės ir prisijungs prie mūsų būrelio mirksiukas.gif Juolab kad turi patirties su žirgais ir yra jojusi. Ir net Po pažysta iki man tampant jos savininke.
Atsakyti
Va, matau pati Gintarė "kabo" pas mus, gal parodys kokią foto blush2.gif
Atsakyti
Na va, Pumpuriukas viską mato biggrin.gif įdėsiu kelių dienų bėgyje kelias nuotraukytes iš mūsų fotosesijos, noriu dar suredaguot ax.gif
Iš mano pusės didžiausios pagyros Pokai - nereali kumelytė, tiek kantrybės pas ją smile.gif ir abi su Prada be galo gražios, šeimininkės šaunuolės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2013 07 08, 10:06)
Va, matau pati Gintarė "kabo" pas mus, gal parodys kokią foto  blush2.gif


mateu mateu fb - labai grazu wub.gif

labas is ryto. as vel darbe sad.gif . kita vertus, galesiu pakabot prie kompo biggrin.gif
Atsakyti
Nu panos tai pasakykit kaip be tokių drastiškų priemonių ( nes nenoriu voliotis po žirgu) kaip naktiogonės įvaryti jauną žirgą į vandenį? Po šlanga maudosi be problemų, bet įvaryti į kokį vandens telkinį be šansų, padėjo net peistu stotis, bandžiau ir ant kumelės, ir nulipusi, buvau pasiruošusi bristi su visais batais jei tik matyčiau kad išeis, bet be šansų, bandžiau ir sudominti įmetusi kamuolį į vandenį... O kadangi jaunoji panelė yra autoritetas kastratui, tai tas nors ir ne žalias bet tada ir tas neina nė pro kur.
Atsakyti
Aš saviškį irgi per vargus tik teįvariau, bet pvz kitus jaunus mes imdavom patyrusį arklį, kuris nebijo vandens ir kartu įeidavom. Tiesa, saviškį priveikiau pirmiausiai į balą įlipt, o paskui jau ir į tvenkinį buvo kur kas lengviau.
Atsakyti
QUOTE(rutkele:) @ 2013 07 08, 09:08)

Tik va dėl jojimo, Naktigone, kada tu jot pradedi, nes aš pastebėjau, kad be 9 val. vakaro niekaip neina per bizus. Net kai ir vėsu pakankamai vis viena tie tie krajasiurbiai kumeles valgo žiauriai  doh.gif  Ir tepu kuom turiu ir kaukes dedu, bes vis viena jos visą dieną pavesy prasėdi prie namų, net ėst nereikia. Tik apie 9 grįžta į pievą. Kai karšta garduosna parvedam, tai net Eka - Malūnas, ir ta ramiausia stovi, net šūdelis visas čielas garde lieka, nesumintas  biggrin.gif  Tik lūpa atvėpsta ir miega visa dieną nejudėdama.


nu pas mane tai apie 19h jau mažėja tų kandžiukų. plius pas mane vėjuota vietovė, kur aikštelė, tai nupučia neblogai. kažkaip čia aplamai vieta sukurta jojimui biggrin.gif

QUOTE(Kapitana @ 2013 07 08, 14:19)
Nu panos tai pasakykit kaip be tokių drastiškų priemonių ( nes nenoriu voliotis po žirgu) kaip naktiogonės įvaryti jauną žirgą į vandenį? Po šlanga maudosi be problemų, bet įvaryti į kokį vandens telkinį be šansų, padėjo net peistu stotis, bandžiau ir ant kumelės, ir nulipusi, buvau pasiruošusi bristi su visais batais jei tik matyčiau kad išeis, bet be šansų, bandžiau ir sudominti įmetusi kamuolį į vandenį... O kadangi jaunoji panelė yra autoritetas kastratui, tai tas nors ir ne žalias bet tada ir tas neina nė pro kur.


žinok JEIGU GERAS nusileidimas, tai lengviausias būdas - atbulom. jeigu blogas - daugiau ir pati nerizikuosiu taip. o jei ką, tai galima su kordu ir pagalbininku iš galo, kai pati stovi vandeny. o jei be streso, tai patyręs arklys priekyje geriausia : )
Atsakyti
QUOTE(naktigone @ 2013 07 07, 23:51)
x Fėją pamiršai tongue.gif 4 mano dabar.. biški per daug man biggrin.gif na, jeigu gyventų tiek, dar nieko, o šiaip 6 kanopiniai gyvena.

xx o dėl arklio paieškos tai faiktas! man šiuo metu irgi reik rasti apjotą sveiką arklį su dar tam tikrais reikalavimais.. tai jau praplėtėm paieškas už LT ribų...

x Ojej, tai veiklos tai yra. doh.gif biggrin.gif

xx Jo, jei yra reikalavimai rasti gatava, tai tikrai yra labai sudetinga. unsure.gif

QUOTE(rutkele:) @ 2013 07 08, 09:08)

x Aš nuleidžiu rankas ir baigiu paieškas, lauksiu kol arklys pats pas mane ateis  biggrin.gif  nes du pastarieji įvykiai leidžia supratsi, kad kažką ne taip darau, kažkur ne ten prioritetus susidėliojau.

xx Dėkui, Chartija, kad dar palieki Kubuką  4u.gif O aš pakaupsiu pinigėlius ir RAMIAI kažko paieškosiu  rolleyes.gif Beje, laukiu atvykstant.

xxx Tik va dėl jojimo, Naktigone, kada tu jot pradedi, nes aš pastebėjau, kad be 9 val. vakaro niekaip neina per bizus. Net kai ir vėsu pakankamai vis viena tie tie krajasiurbiai kumeles valgo žiauriai

x Teisingas poziuris. drinks_cheers.gif

xx Na, kaip ir sakiau, ji gali buti pas tave tiek kiek reiks. 4u.gif Svarbiausia, kad ne strimgalviais ieskotum arklio ir neimtum bile kokio. drinks_cheers.gif

xxx Zinok pas mane irgi tu bjaurasciu budavo labai daug, nes mus supa miskai. Tai irgi galedavau joti tik apie 21 val vakare, arba keltis labai anksti ryte, kadangi jau 10 ryto vabalai puldavo pilnu pajegumu. doh.gif


Kas liecia vandeni, tai viena arkli varem trise: vienas uz kordo tempe i vandeni, as sedejau ant arklio ir raginau i prieki, o trecias stovejo is galo issilauzes vytele ir irgi ragino.Rezultato nepamenu, bet atrodo pasiekem ko norejom. biggrin.gif Su Kuba tai buvo labai lengva. Nusivedziau, leidau susipazinti ir apsiuostyti ir galiausiai vydama ratuku ant kordo po truputi istumiau i vandeni. Aisku, krantas buvo superinis ir labai tinkamas tokiem arkliam. Tai ana perkando vandens malonumus greit tai paprastai pirmu reisu mergina eina voliotis vandeny. biggrin.gif
Atsakyti