Įkraunama...
Įkraunama...

Zuikio taukai

aš turiu tokį guziuką zuikio taukų. O kaip paruošti reikia, ar išlydyti prieš tai, ar šiaip ką padaryti?
Atsakyti
As tai paimdavau vatos ir patepliodavau aplink ausyte 4u.gif
o siaip laikydavau saldytuve...tik pries tepliojant atsildydavau kambario temperaturoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 12 06, 22:09)
Žinau ir aš, kad zuikio taukai pvz. laaabai gerai padeda nuo ausų uždegimo. Mamos bendradarbio anūkei buvo ausyčių uždegimas. Jokie vaistai nepadėjo, o ji ir tik pusmetukė buvo. Padėjo tik gauti iš mano dėdės (jis medžiotojas) zuikio taukai. Tik nežinau kaip tiksliai reikia tept. Bet nuėmė mergytei lyg ranka  thumbup.gif

tai ju niekur neina nusipirkti?jokioj vaistinej?
Atsakyti
QUOTE(giedre 22 @ 2007 12 17, 15:19)
tai ju niekur neina nusipirkti?jokioj vaistinej?

jokioj vaistinej, pas medziotojus reikia kreiptis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buciux @ 2007 11 30, 23:16)
aš turiu tokį guziuką zuikio taukų. O kaip paruošti reikia, ar išlydyti prieš tai, ar šiaip ką padaryti?

Jo ir man butu idomu,kaip reikia tuos zuikio taukus teisingai paruosti naudojimui??? g.gif Manau,kad reikia juos istirpinti puode ir susipilti i koki dubeneli.Tada laikyti saldytuve ir prireikus atsisildyti reikiama kieki ir tepti.Ar teisingai as manau?Ir dar,o tai kiek jie glioja laiko tada? ar atsiras kokia protinga moteryte,kuri visa tai mums paaiskins? blush2.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2008 08 25, 19:28)
Jo ir man butu idomu,kaip reikia tuos zuikio taukus teisingai paruosti naudojimui??? g.gif  Manau,kad reikia juos istirpinti puode ir susipilti i koki dubeneli.Tada laikyti saldytuve ir prireikus atsisildyti reikiama kieki ir tepti.Ar teisingai as manau?Ir dar,o tai kiek jie glioja laiko tada? ar atsiras kokia protinga moteryte,kuri visa tai mums paaiskins? blush2.gif  aciuks.gif

Oho, nieko sau zuikį sumedžiojai blink.gif čia gi ne kiaulės taukai, čia zuikio. Gal tik paties medžiotojo šeimininkė gali taip puoduose zuikio taukus lydyti.
čia kai gauni, tai keletą gramų, ant dugno kokiam mažam plastikiniam indely. Ir jie jau "paruošti" būna. imi ir tepi.

man viena bobulencija aiškino, kad zuikio taukais galima net vaiko paralyžių gydyt. Atsieit, tepama tarp menčių.
Atsakyti
Tokių pat gydomųjų savybių turi ir avino taukai. Taip pat labai padeda ir nuo ausų uždegimo, ir nuo slogos. Kai aš buvau maža labai dažnai būdavo ausų uždegimai. O tada jokių vaistų ,apart kamparo aliejaus , nebuvo. Mama sakė vieną kart savaitę atvariau, sienom lipau. O ,kai mamai kažkas parekomendavo dėt kiškio taukų, sakė po pusvalandžio vaikas atkuto. Aš juos laikau maišelyje, šaldymo kameroje, neišlydytus.
Atsakyti
QUOTE(ausrakns @ 2008 09 10, 09:11)
Tokių pat gydomųjų savybių turi ir avino taukai. Taip pat labai padeda ir nuo ausų uždegimo, ir nuo slogos. Kai aš buvau maža labai dažnai būdavo ausų uždegimai. O tada jokių vaistų ,apart kamparo aliejaus , nebuvo. Mama sakė vieną kart savaitę atvariau, sienom lipau. O ,kai mamai kažkas parekomendavo dėt kiškio taukų, sakė po pusvalandžio vaikas atkuto. Aš juos laikau maišelyje, šaldymo kameroje, neišlydytus.

o kaip nuo slogos juos naudoti?
Atsakyti
Mane irgi domintų, kaip nuo slogos naudoti.

O kad ausytėms padeda, akivaizdu. Mano mažius po pusvaladžio, kaip aptepiau apie ausytes, aprimo ax.gif
Atsakyti
dabar kaip tik gydom nudegimą thumbup.gif na super vaistukas cool.gif
Atsakyti
mes tai turim Adelės Karaliūnaitės IEVOS tepalą, rašo kad jis prilygsta zuikio taukams, tik dar neišbandėm, nes nesenai tik nusipirkom g.gif
o pirkom kalėdinėje mugėje smile.gif
Atsakyti
As irgi turiu siek tiek tauku, is medziotojo gavom, mazam buteliuke ant dugno, labai gerai nuo tu puliniu, liaudiskai vociu ax.gif pati isbandziau ax.gif
Atsakyti