Įkraunama...
Įkraunama...

Zuikio taukai

girdejau ir as ju stebuklinga poveiki,tik matyt ne viskam tinka verysad.gif man buvo sutrukineja krutines sp.tepiau jais,bet mazai tepadejo verysad.gif apsiplaudavau po maitynimo saltu vandeniu ir uzgijo smile.gif
Atsakyti
Mamytes,
gal kas galit parekomenduot koki medziotoja, is kurio gaut tu tauku?

Nes is bet kokio baisoka imt, kad neapgautu... 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif vaistas. Jei tik ausytės ar angina - pirmas vaistas. Turiu pusę mažučiuko stiklinio indelio nuo vaistų. Laikau šaldytuve. Kai prireikia traukiu ir dedu į indelį su karštu vandeniu. Sušyla, tada ausų krapsuku tepu gerklyte, dedu merliuką, maišelį ir rišu skarytę ar šalikėlį.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2008 09 03, 12:11)
Oho, nieko sau zuikį sumedžiojai blink.gif  čia gi ne kiaulės taukai, čia zuikio. Gal tik paties medžiotojo šeimininkė gali taip puoduose zuikio taukus lydyti.
čia kai gauni, tai keletą gramų, ant dugno kokiam mažam plastikiniam indely.  Ir jie jau "paruošti" būna. imi ir tepi.


Neseniai išsilydžiau zuikio taukus. Gavosi maždaug 100 gr. t.y. daugiau negu pusė vaikiškos tyrelės induko.Aš lydau taip: Paimu didesnį puodą įpilu vandens, į jį įstatau mažesnį puoduką,(svarbu, kad nesiliestų prie didesniojo dugno) ir kaitinu kol išsilydo. Procesas tikrai ilgas ir nuobodus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimuxe: 23 lapkričio 2009 - 16:35
QUOTE(sotto @ 2007 11 30, 23:16)
aš turiu tokį guziuką zuikio taukų. O kaip paruošti reikia, ar išlydyti prieš tai, ar šiaip ką padaryti?



QUOTE(Rykliuke @ 2008 08 25, 18:28)
Jo ir man butu idomu,kaip reikia tuos zuikio taukus teisingai paruosti naudojimui??? g.gif  Manau,kad reikia juos istirpinti puode ir susipilti i koki dubeneli.Tada laikyti saldytuve ir prireikus atsisildyti reikiama kieki ir tepti.Ar teisingai as manau?Ir dar,o tai kiek jie glioja laiko tada? ar atsiras kokia protinga moteryte,kuri visa tai mums paaiskins? blush2.gif  aciuks.gif


zadejau pakomentuoti,kaip tinkamai islyditi zuikio taukus,bet va,auksciau mamyte viska kuo puikiausiai papasakojo smile.gif As neturejau kokio metalinio indelio,kuriame galeciau lydyti,tai lydziau avent'o buteliuke ir viskas liux gavosi.O procesas tikrai labai ilgas,lydziau kokias 8 valandas smile.gif doh.gif
Atsakyti
Kaip galiu įtart,galioja jie labai ilgai,nes turiu dar nuo caro Ruriko laikų likusių (na realiai turbūt kokių 93-95 metų.) ale vis tiek veikia.Visad buvo šaldytuve laikomi ir viskas ok su jais...Nors gerai pagalvojus....gal ir šviežesni jie truputėlį,nes pamenu,kad kažkada buvo stikliniam indelyje su polieteno maišelio gabalėliu uždengti ir apsukti gumyte plona,o dabar plastikiniam indely g.gif g.gif Pamenu,kad mama gerklę tepdavo ir tada zuikio kailiuku apvyniodavo.O gaut būdavo lengva..mano senelis medžiodavo ir dažnas grobis būdavo nelaimėlis zuikelis
Atsakyti
Zuikio taukai tikrai super vaistukas įpatingai prie ausų uždegimo. thumbup.gif
Atsakyti
Kažkada išsigydžiau su jais guziuką, kurį chirurgai jau operuoti norėjo.

Atsakyti
Man mazai (~6metu) tepe ju, kai buvau nusiplikinus verdanciu vandeniu veida.. verysad.gif Specialiai vaziavo pas medziotojus tetis, kad ju gauti, netgi gydytoja buvo patarus, sake mazesni randai liks. Bet labai dziaugiuos, jog neliko thumbup.gif Sauniai sugijo. Padejo manau ir tas, jog oda "jauna" buvo, o jog taukai padejo tai neabejoju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo colicoli: 21 sausio 2010 - 10:24
Aš irgi tepiau vaikui, kai kreivakaklystę diagnozavo ir guzas buvo išokęs. Dabar jam jau 5 metai ir nė jokios žymęs, kad kažkas buvo thumbup.gif

Ale kur gauti tų zuikio taukų, tai neįsivaizduoju dabar... blink.gif
Atsakyti
Labas, as gyvenu galima sakyti kaime, todel zinau, kad zuikio taukai labai efektyviai padeda nuo visokiausiu uzdegimu. mano mama visada lydydavo rudeninio zuikio taukus (tetis medziotojas thumbup.gif ). O padeda nuo ausu, gerkles ir kt. uzdegimu, bei puliuojanciu isoriniu uzdegimu (jeigu zaizda ar koks nors pjuvis puliuoja - veikia simta kartu geriau nei Visnevskio ar Ichtiolo tepalai). O naudoti reikia paprastai - tik isoriskai, tepti nestoru (vaikams plonu) sluoksniu, deti pleveles ir apristi. galima jausti stipru "traukima", bet tai gerai - reiskiasi veikia. zodziu daryti kompresus. jeigu reikia ausi gydyti - daryti ta pati, tepti aplink ausi ir apristi...

O gauti gal galima turgije... siaipgeriausia prasyti pazystamo medziotojo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justem: 25 kovo 2010 - 11:17
Zinau, kad puikiai padeda nuo ausies uzdegimo, mano mergytei neseniai buvo, bet neturejom mes tu tauku...dabar prasidejo sloga ir vel ausyte sureagavo verysad.gif tikriausiai savaitgali vaziuosim pas mano tevus, mama turi tu zuikio tauku tik va vienas dalykas - sau ji juos lasina i ausi g.gif cia skaiciau, kad lasint negalima, o tik tept aplinkui reikia...kaip is tikruju yra?
Atsakyti