Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba VIII, angl. - Paleo, Primal/Caveman

Apklausa: Ar žinote, kad Tom Cruise taip pat valgo Paleo? (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
na kaip visada, pražiopsau vieną variantą
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2013 07 12, 13:04)
Pirma karta nusipirkau GHI... ar jis turi buti surio kvapo ir mazais grudeliais?????? blink.gif  blink.gif



Taip, parduotuvinis man irgi smirdėjo grynai kaip koks šaldytuve užsimetęs ir sudžiūvęs sūrio gabalas. Arba panašiai kaip neplautas kefyro butelis. biggrin.gif

Vis dar soti nuo pusryčių. Gal šiandien tik vienas valgymas beliko. rolleyes.gif
Atsakyti
Zodz, viena tema = 4 dienos biggrin.gif Tokiais tempais tuoj ir Paleo 100 taja pasieksim lotuliukas.gif
voresta - jeigu skystai virtas kiausinis anabolikas, bet kiausiniene yra katabolikas, tai ja galima valgyt? Turiu omeny suplakta ir ypylus y keptuve sutraukus ant riebalu. Ar tau tie 7 min. pratimai veikia???Ydomu pasidare, gal Akuteei gerai but prasijudint rytais g.gif
jautiena - ooo sportklubis bigsmile.gif Ka darei, kacialinais ant treniruokliu?? Liekna tu liekna, kas tau nepatinka tongue.gif Apsidek mano nestumo pilvu ir tada verkt galesi biggrin.gif
As vakar vaiksciojau po parka.. O ten bernu berneliu is sporto klubo ant pieveles kociojas..Vienas varto padanga didziausia, kitas dauzo maisa, kiti vel bega, lekia, vienas kita traukia prisikabine biggrin.gif O kitoj pusej panos joga daro lotuliukas.gif Spekit, kur as lekciau pasportuot biggrin.gif
Muerra - mesk ta kokosa, tuoj 2500 kcal bus biggrin.gif As kai skaiciuodavau, tai kazkaip y 1700 kcal mazdug ytilpdavau. Idealiausia rimtai butu 2 kartai mityba - ryte vien riebalai su darzovem, vakare - baltymine liesesne vakariene g.gif Reiks isbandyt. Bet kai pvz. siandien 4 ryto keliaus, tai mano skrandis jau 9 kauke biggrin.gif
kustuce - as dar nieko tokio nesapnavau biggrin.gif Su skydliaukes bedom leciau viskas bus 4u.gif Berods tu irgi turi kazka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 12 liepos 2013 - 15:06
QUOTE(jautiena @ 2013 07 12, 13:09)


Muera: todel ir neperku kokoso, nes prasideda nesibaigiantis grauzimas...

bet is tiesu jis toks patrauklus ir skatinantis grauzti biggrin.gif

QUOTE(jautiena @ 2013 07 12, 13:32)
apie bulletproof (lt. nepersaunama) kava kalbejom jau daug. pasidarai paprastos plikomos juodos kavos puoda, imeti gera guza sviesto ar kokosu riebalo arba dar prabangiau - kakavos sviesto ir suplaki. as plaku rankiniu blenderiu. gaunasi tokia labai riebi kava. tirsta ir soti ir neskatinanti insulino issiskyrimo.

mhm, dabar susimasciau, o kokoso aliejus neskatina insulino issiskyrimo, sakykim kieta isidejus i burna siaip einant pro sali g.gif

pietus: patroskinau sv. morku, sv. mazu cukiniju ar agurociu, nezinau doh.gif , pridejau svogunu, cesnaku, ir ant galo mesa kad pasiltu....daug krapu, petrusku,ir uzdengiau dangciu. susidejus i lekste ipyliau kokosu aliejaus, ta ikvapas visu darzoviu nusimuse, bet skonis geras....MB liko patenkintas, sake super. jis megsta tokius makaliuzes, kai bulves valgem daznai dariau, dabar vel prasides cukinijos agurociai bus galima makaluoti....
Atsakyti
pietums troškinu avienos-kiaulienos-prieskonių faršą, krūva daržovių..trūksta galvoju.. pirst pirst pripausčiau lašinukų - suteiks nesvietišką kvapą ir skonį daržovėms (mėlynas kopūstas, paprikos dvi, morkų krūva).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 12 liepos 2013 - 15:17
QUOTE(Egliukasz @ 2013 07 12, 16:01)
Zodz, viena tema = 4 dienos biggrin.gif Tokiais tempais tuoj ir Paleo 100 taja pasieksim

lotuliukas.gif



jei daugiau prisijungs, tai ir greičiau užpliurpsim, tačiau aš jau matau kad tai atima man per daug laiko. Bepiga, kai jūs tokio ūkio neturat.
QUOTE
voresta - jeigu skystai virtas kiausinis anabolikas, bet kiausiniene yra katabolikas, tai ja galima valgyt? Turiu omeny suplakta ir ypylus y keptuve sutraukus ant riebalu.

oksiduosis cholesterolis, todėl nederėtų kasdien to valgyt.

QUOTE
Ydomu pasidare, gal Akuteei gerai but prasijudint rytais g.gif

pakol kas pas ją energijos tam nėra ir nebus, kol nepradės lašiniai tirpt. O tai atsitiks tik nustojus užkandžiauti ir sumažinus anglių.

QUOTE
Idealiausia rimtai butu 2 kartai mityba - ryte vien riebalai su darzovem, vakare - baltymine liesesne vakariene g.gif  Reiks isbandyt. Bet kai pvz. siandien 4 ryto keliaus, tai mano skrandis jau 9 kauke biggrin.gif


dviejų ar net vieno karto mityba yra tinkamesnė žiemos periodui. Nes ir aktyvumas kitoks ir racionas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As apsiriboju dviems valgymais, jei noresiu 3 taip ir darysiu. Sumeciau savo vakaryksti meniu i skaiciuotuva, va ka jis man parode, per du valgymus, bet jau l.daug ir sociai.

1510.2 kcl/ angliu-29.7/ baltymu-129.23/ riebalu-98.07 g.gif

beje, metu virssvori smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bos: 12 liepos 2013 - 15:37
QUOTE(" voresta " @ 2013 07 12, 16:19)


Ukis pas mane butu, interneta isvis atsijungciau biggrin.gif Sedeciau vysnioj ir saulelydziu laukciau biggrin.gif Jau ir dabar saule sviecia, y lauka kviecia, bet darbe ykalinta 2 pamainom iskart esu doh.gif
Hmm na tau taip, bet tarkim tos, kurios ne kazka kasdien prijuda? g.gif Nebent pietums tik salotu lekste sukapot g.gif As kartais supanikuoju, kad 6 vakaro dar nealkana bunu, vistiek valgau, nes tas 1 kartas nelabai kaip isrodo, nors alkio realaus nebuna, bet baisu, kad teks 12 val. nakties eit y saldytuva kuistis doh.gif
Ismeciau kiausinius kuriam laikui, mesiu sviesta, grietinele, kavos whole30 negalima, kokosas, migdolai irgi anabolikas pasirodo g.gif Burokeliai, morkos??..Virti turbut irgi anabolikais virsta? Sarasa zodziu daraus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2013 07 12, 16:37)
kavos whole30 negalima


kavos negalima AIP, o Whole30 leidžia patiems pasirinkti.
Nors Melissa ir Dallas jau keli metai negeria kavos smile.gif
Atsakyti
Bet kai negeri kavos tai lengva ir pieno atsisakyti. Arba atvirkščiai - kai be pieno, tai kava tikrai neskanu. 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti