Įkraunama...
Įkraunama...

True Blood 6 sezonas

QUOTE(*kineziuke* @ 2013 08 07, 09:57)
As dar vis neziurejus.. nerandu su vertimu niekaip, gal veliau ides, nes dabar tik 6 serijos yra. Lauksiu  rolleyes.gif


Tai kad filmai.in jau yra visos 8 serijos lietuviškais titrais, tik įkelia ir tą pačią dieną jau išverčia
Atsakyti


Likusios dvi serijos turėtų būti super thumbup.gif Pažiūrėkit teaserį kas su Teriu atsitiks blink.gif Įtariu čia praeitis, bet būtų geriau, kad būtų ateitis g.gif

http://www.youtube.c...FAs7j-qcVYZQQXd

Atsakyti
Va, 10 epizodo aprašymas: Bilas sužino, kad jo gebėjimai ne dovana, Džeisoną pritrauks ne vienų vampyrų rankos. Sukė nagrinės savo ateitį su Varlou. O Bon Tompe atsiras nauja grėsmė...
Atsakyti


9 serija superinė thumbup.gif Ypač gražios laidotuvės buvo, išvis serija tokia jausminga wub.gif
Atsakyti
Serija tai begalo super, keliose vietose net susigraudinau. Labai patiko kaip kalbėjo Sukė per laidotuves, ir Lafaeto blakstienos wub.gif Na, klydau kaip ankščiau sakiau jog Erikas mirs... Bet pabaigoje galima buvo suprasti kad jis išvyks. Tik kažin jei jau paspruko visi vampyrai ir nebeliko tos vampyrų koncentracijos stovyklos, kokia nauja gresmė kažin bus Bon Tompe, nes buvo minėta jog 10 epizode puse serijos bus rodoma ten kažkas su tom nesamoningom Warlow ir Sukės vestuvėm , o likusi dalis tai nauja gresmė, dabar vėl visą savaitę laukti, nebegaliu...
Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=Mk5CuD3g3YQ
sezono finlas
isvis sitas sezonas super thumbup.gif
Atsakyti
na tikrai ir grazios tos Terio laidotuves,o Erikas matyt pasiplove pailset,saulutej pasivoliot lotuliukas.gif
Atsakyti
Gaila, ziauriai trumpi sezona TB, o sitas tai isvis.. verysad.gif
Atsakyti
pažiūrėjau 10 seriją.... verysad.gif cray.gif
Atsakyti
Aš vis dar laukiu titrų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiv* @ 2013 08 19, 13:51)
Aš vis dar laukiu titrų  verysad.gif


aš neištvėriau ir pažiūrėjau be titrų. Tai pusę filmo nesupratau blush2.gif vakare žiūrėsiu su titrais smile.gif
Atsakyti
Tiesa pasakius pažiūrėjau seriją ir esu apšalus. Ir tikrai ne gerąja prasme... Negi serialo kūrėjai iš tikrųjų nužudė Eriką? Jei taip tai garantuoju TB neteks labai daug žiūrovų. Kažkaip daug neaiškumu, dar ta Sukė bernus kaip kojines keičia kažkaip nelabai man šito sezono pabaiga, dabar nervuosiuosi dėl Eriko verysad.gif
Atsakyti