Įkraunama...
Įkraunama...

True Blood 6 sezonas

QUOTE(Vaiv* @ 2013 08 19, 17:02)
Tiesa pasakius pažiūrėjau seriją ir esu apšalus. Ir tikrai ne gerąja prasme... Negi serialo kūrėjai iš tikrųjų nužudė Eriką? Jei taip tai garantuoju TB neteks labai daug žiūrovų. Kažkaip daug neaiškumu, dar ta Sukė bernus kaip kojines keičia kažkaip nelabai man šito sezono pabaiga, dabar nervuosiuosi dėl Eriko verysad.gif

Man irgi nepatiko... verysad.gif
Atsakyti
bet tai rado Erikas kur nusigrusti... Nu parode ji degati, bet manau,kad nezus jis. Gi Bilas kazkuriam sezone ir uodega pasviles neblogai buvo ant saules.Kad Suke su Alsidu, tai nenustebau schmoll.gif Bilu po tiek visko ir as jau nebepasitikeciau ax.gif
Bet kaip su Varlou pasisuko siuzetas. Toks mielas jis man atrode ir se tau-pasirode visu grazumu.
Atsakyti
vaje,net baisu ziuret verysad.gif na Erikas gal nesudegs,gi tiek kraujo prilupes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 19 rugpjūčio 2013 - 18:47
Aš manau, kad Pam Eriką išgelbės smile.gif

O šeip serija patiko - ypač kai Varlou supyko dėl Sukės atsisakymo - buvo vis minčių gal jiems verta būt kartu, kurios ties tuo episodu išnyko smile.gif

Dar super, kad Bilith dingo ir Bilas vėl tapo savimi smile.gif Ir patiko, kaip Bilas, siūlant savo pagalbą Sukei atsikirto Alsidui - "Gali urgzti kiek nori, bet tavęs, šviesios akelės, negana" hihihi.gif
Atsakyti
Gal visgi Bilas liks su Suke sekančiame sezone, nes kažkaip niekada man Alsidas su Suke nesižiūrėjo kaip pora... o pati serija ir pats sezonas tai super smile.gif tikrai nusimato kitas sezonas superinis.
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2013 08 19, 19:19)
Aš manau, kad Pam Eriką išgelbės smile.gif

O šeip serija patiko - ypač kai Varlou supyko dėl Sukės atsisakymo - buvo vis minčių gal jiems verta būt kartu, kurios ties tuo episodu išnyko  smile.gif

Dar super, kad Bilith dingo ir Bilas vėl tapo savimi smile.gif Ir patiko, kaip Bilas, siūlant savo pagalbą Sukei atsikirto Alsidui - "Gali urgzti kiek nori, bet tavęs, šviesios akelės, negana" hihihi.gif

na labai smagus buvo degantis Erikas,visu grazumu blush2.gif ale mazu nesudege.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linete33: 19 rugpjūčio 2013 - 20:06


Tiksliai gi Eriko visą gražumą pamiršau hihihi.gif Gražiai jis ten papozavo blush2.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2013 08 20, 00:18)
Tiksliai gi Eriko visą gražumą pamiršau hihihi.gif Gražiai jis ten papozavo  blush2.gif hihihi.gif

biggrin.gif biggrin.gif o del Pam as ir norjau ta pati sakyt, nes jos neparode kai ten visi pajaute kad kazkas su jais negerai.
Atsakyti
Spoileris dėl Erico likimo:
http://www.tv.com/sh...e-137702790933/
Atsakyti
Na va, pagaliau ir as perziurejau 7 serijas. Kiek is viso sezone?

Labai menka si sezona Sukes linija.

Keista, kad Elsydas kazkoks blogietis tapo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 08 26, 08:17)
Na va, pagaliau ir as perziurejau 7 serijas. Kiek is viso sezone?

Labai menka si sezona Sukes linija.

Keista, kad Elsydas kazkoks blogietis tapo g.gif


Paziurek iki galo smile.gif viso 10 seriju wink.gif
Atsakyti
Na va, pabaigiau ziureti, tai labai trumpai apie sezona.

Sukes noras buvo, kad griztu ta mergaite balta suknele... Is dalies taip ir buvo. Bet jau taip tikejosi, nors labai naivu, kad warlau gerutis. Bet, tiesa pasakius, as buvau patikejus. Tik tas antausis visai ne i tema. Man sita linija liko per mazai ispletota, per mazai warlau atskleistas charakteris liko. Tik tarp kitko, kad vat, as taves tiek laukiau, o dabar - tu mano. Tokia be idejos uzprogramuota meile. Kam jam jos reikejo? Gal praklausiau kazkokia itikinama kalba g.gif

Aisku, juodai suknelei teko nemazas vaidmuo. Isspaudziau ne viena asara per Terio laidotuves. Irgi tokia mirtis beprasme. Bet padaryta gerai, kaip Romeo ir Dzuljeta, lygiai tokia pati emocine puse. Kai jau "nebereikia mirti", bet tu nieko nezinai.. ech, liudna verysad.gif

Griztant prie Sukes. Bego pas Sema? Rimtai? Bukim kartu? Ji zinojo, kad jie galu gale liks? Wtf? doh.gif lotuliukas.gif Juk net pradzioj buvo trumpam susimete. Viena durniausiu sezono vietu.

Elsydas? Be diedo jau nebuna ir keliu menesiu? Bilas, Erikas.. diedai su principais. O sita.. Dar suprantu, kad ji kaip patempta vampyrams. Bet prie ko cia Elsydas?

Ir jau kaip rasiau, man Emos - Elsydo linija buvo ne i tema si sezona. Na, aisku, rode kitu gyvenina.. bet nei sis nei tas su Ema buvo.

Geriausiai tai vieta nuoga Erikas Svedijos kalnuose lotuliukas.gif Kiek pastebejau, ar pats aktorius, ar scenaristai, bet jis vis savo tikras saknis filmuose parodo - Svedija. Aisku, kaip paaugle issivepus nuziurejau nuoga tarpkoji lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir vis tik Erikas buvo sios sezono pagrindine asis, todel tikrai nemanau, kad sudege schmoll.gif

Tai ka, laukiam kitos vasaros biggrin.gif
Atsakyti