Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų :)

Labas rytas, ar galima retkarčiais į kompaniją?
Atsakyti
Labas rytas
einu savo caraicio puosti,12 valanda mum kastingas(praejom 1 etapa Maximos atrankoj tai siandien bandys filmuoti biggrin.gif


sumastem su sese ir vaikais pasidaryt bendra fotosesija ,kad tevam grazia drobe padaryt wub.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

darbas žmogų puošia ane? g.gif Blyn kokia aš graži doh.gif diiiiirbu verysad.gif Lyja.....nu gal žmonių nebus bigsmile.gif Žodžiu monologu varau lotuliukas.gif



QUOTE(Jolirta @ 2013 07 13, 06:49)
Labas rytas, ar galima retkarčiais į kompaniją?



nu retkarčiais prašom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raimukas84 @ 2013 07 12, 13:30)
super!
ka zadat nuveikt?
kaip su B sekas? dar vis brangusis ar jau briedis?  bigsmile.gif
-------
taip!!
po 4 metu vel visos susirenkam kartu  wub.gif

As dirbsiu, o sese mano padauza priziures biggrin.gif O siaip nesam nieko suplanavusios kolkas, zesim kaip orai ir kt smile.gif

Su B tai net nzn, neisbrendam is tos barniu ir po to sekancios medaus men situacijos, na turi jis bedu su VM, dar darbe ir viskas nervina daba, aisku, as irgi su perdetu emocionalumu neprisidedu prie situacijos gerinimo doh.gif
........
Kaip faina wub.gif
Papildyta:
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 07 12, 14:33)
Mano ausis  thumbup.gif  yahoo.gif  assa.gif  šiandien nulėkiau pas gydytoją, padarė audiogramą, sakė atsakas super  thumbup.gif  na ji ne pilnai tvarkoj, bet sakė bent porą savaičių tai tikrai ją jausiu, bet užtat jokių kitų chirurginių įsikišimų nereikės  thumbup.gif

Saunumas thumbup.gif Kaip Pukiukui nakvyne pas teva praejo?
Papildyta:
QUOTE(Skierkute @ 2013 07 12, 18:03)
Buvau siandien pas MW, paklause sirdute, sako "sounds girlish"  wub.gif

wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolirta @ 2013 07 13, 04:49)
Labas rytas, ar galima retkarčiais į kompaniją?

Laba 4u.gif prasom ir ne retkarciais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egnis @ 2013 07 13, 06:48)
Labas rytas
einu savo caraicio puosti,12 valanda mum kastingas(praejom 1 etapa Maximos atrankoj tai siandien bandys filmuoti  biggrin.gif

Kas per filmavimas? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(PŪKITAS @ 2013 07 13, 07:04)
Labas rytas  smile.gif

darbas žmogų puošia ane?  g.gif  Blyn kokia aš graži  doh.gif  diiiiirbu  verysad.gif  Lyja.....nu gal žmonių nebus  bigsmile.gif  Žodžiu monologu varau  lotuliukas.gif

Grazinkis grazinkis biggrin.gif
O man antra iseigine is 5, orelis thumbup.gif zadam i svente gretimam miestely palekt smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Flika gali imest jos nr y zinute
as savaite namie be saviskio,susipykom su juo su anyta,ir as likau kalta ,nes jis vienas isvaziuoja,zodziu daug cia pasakot,bet susiko nuotaika,kuo tolyn tuo linksmyn viskas...
Atsakyti
QUOTE(*Erotica* @ 2013 07 13, 08:18)
Sveikos,
Flika gali imest jos nr y zinute
as savaite namie be saviskio,susipykom su juo su anyta,ir as likau kalta ,nes jis vienas isvaziuoja,zodziu daug cia pasakot,bet susiko nuotaika,kuo tolyn tuo linksmyn viskas...

Stenkis nesinervint 4u.gif Aisku, lengva pasakyti...o TB turi vaiku? O kur islekia jis savaitei?
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2013 07 13, 10:09)


Laba 4u.gif prasom ir ne retkarciais 4u.gif



Dabar gali buti, kad laikinai kompiuteri pas drauge paliksiu, saugumo sumetimais. Tai busiu be rysio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2013 07 13, 08:39)
Dabar gali buti, kad laikinai kompiuteri pas drauge paliksiu, saugumo sumetimais. Tai busiu be rysio smile.gif

Papasakok api save mirksiukas.gif
Atsakyti
Zdarovos, pupikės,

Kaune visą parą pila kaip iš kibiro user posted image doh.gif Negaliu pakęsti sėdėti namie, Flikius varo iš proto..Tad šimtąkart viską tvarkau biggrin.gif sutvarkau vieną kampą, žiūrėk jau kitam bardakas..nafik..
Vakar išlakiau šampės butelį blush2.gif Taip skaniai sulindo..

QUOTE(Skierkute @ 2013 07 12, 21:03)
Flika, as praleidau biski, ka tu darai toms abiturientems, kuria vieta? biggrin.gif
---
Buvau siandien pas MW, paklause sirdute, sako "sounds girlish"  wub.gif

lotuliukas.gif oi prajuokinai lotuliukas.gif Į vietas nelendu blink.gif schmoll.gif Darau manikiūrą, pedikiūrą, makiažą, antakius tvarkau/dažau..karoč, grąžinu vadinas...
---
wub.gif wub.gif

QUOTE(Jolirta @ 2013 07 13, 07:49)
Labas rytas, ar galima retkarčiais į kompaniją?

Laba, laba..prašom ir dažniau..Nagi, klok apie save..kas, kur, kaip ir su kuo..?! hihihi.gif

QUOTE(*Erotica* @ 2013 07 13, 11:18)
Sveikos,
Flika gali imest jos nr y zinute
as savaite namie be saviskio,susipykom su juo su anyta,ir as likau kalta ,nes jis vienas isvaziuoja,zodziu daug cia pasakot,bet susiko nuotaika,kuo tolyn tuo linksmyn viskas...

Būtinai įmesiu, mergyt..
Vajei, kaip Jums ten nesiseka kurt santykius console.gif Gal pats laikas sudėliot +/- ir patausot savo sveikatėlę rolleyes.gif
Atsakyti
Vilniuje ir gi lyja, tai "pasismaginau" senukuose ax.gif
QUOTE(linausius @ 2013 07 13, 11:09)
barniu ir po to sekancios medaus men

O kuri stadija ilgesne buna?

QUOTE(Jolirta @ 2013 07 13, 11:39)
Dabar gali buti, kad laikinai kompiuteri pas drauge paliksiu, saugumo sumetimais. Tai busiu be rysio smile.gif

Cia kazkokia intriguojanti istorija g.gif koks cia saugumas ?

Erotica, gal ne blogiau viskas, gal tu tik jautresne dabar? Na, pasisteng nusiraminti ir paprasciau i viska ziureti 4u.gif
Atsakyti
Blyn kažkokia nesąmonė..Jau kokia savaitė laiko užmigti negaliu, šiąnakt gal miegojau valandą, akys stačios ir papūskit jūs man..Ir dabar, guliu lovoj, bet miegai visi išgaravę..Dėl miego trūkumo, jaučiuos irzli, pikta, vis dažniau pakeliu balsą ant mažiaus, viskas erzina, bet nesimiega...Kas man..? unsure.gif

Kaip suprantu iš Jolirta žinutės man į AŽ, istorija bus skaudi, bet lai ji pati papasakoja..
Atsakyti
Miegat, ania..?! user posted image
Pasidariau mėtų arbatos, gal ji padės užmigti g.gif
Atsakyti