Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų :)

QUOTE(Mort @ 2013 07 13, 16:11)
O kuri stadija ilgesne buna?

Barniu, tai puddieni koki, ramioji kokia savaite biggrin.gif

Labas rytas 4u.gif Vakar su B ir vaikais sventej buvom, tai puse 12 parsivilkom, daba seses laukiu thumbup.gif
Atsakyti
Nebepabijosiu pasipasakoti viešai. Ilgai tylėjau ir kentėjau smurto protrūkius.

Kol kas gyvenu pas draugę, rytoj policija palydės į namus, nes kol vyks skyrybų procesas turiu gyventi namuose.

Po 2 savaičių keliausiu į teisinę pagalbą.

Jei kils pavojus sakė skambint policijai, bet jausdama įtampą žadu tikrai negyventi namuose.

V tėvas kreipėsi į VT, kad draudžiu su vaiku matytis, bet kad pats iš namų išvarė nepaminėjo.

Santa Barbara ir nekitaip. Niekuo neišsiskirianti istorija. Smurtavo, gėrė ir mane kaltino, vadino paskutinia kokia. O pats degradavo palaipsniui namie.

Eis gyventi pas buvusią žmoną, lai lekia, laimingo kelio palinkėsiu.

Jei kas įdomu toj neįdomioje istorijoje klauskite.
Atsakyti
Joks labas mad.gif

Eina na**, vėl bemiegė naktis, o jaučiuos kaip sulaužyta unsure.gif Eisiu pas gydytoją raminamųjų ar migdomųjų prašyt, šįryt jau rankos drebėjo nuo nemiegojimo doh.gif


QUOTE(Jolirta @ 2013 07 14, 11:06)
Nebepabijosiu pasipasakoti viešai. Ilgai tylėjau ir kentėjau smurto protrūkius.

Visų pirma, stiprybės mamuk console.gif
Šaunuolė, kad nusprendei palikti tą degradą (ne kitaip) drinks_cheers.gif Kaip suprantu esi antra (?) žmona, kiek metų buvot vedę?
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2013 07 14, 10:57)
Joks labas mad.gif

Eina na**, vėl bemiegė naktis, o jaučiuos kaip sulaužyta unsure.gif Eisiu pas gydytoją raminamųjų ar migdomųjų prašyt, šįryt jau rankos drebėjo nuo nemiegojimo  doh.gif
Visų pirma, stiprybės mamuk console.gif
Šaunuolė, kad nusprendei palikti tą degradą (ne kitaip)  drinks_cheers.gif Kaip suprantu esi antra (?) žmona, kiek metų buvot vedę?



Dabar kiek girdžiu dienomis dirba, bet vaikui tai nieko neskiria. Apie basutes, kad reikia, net su buvusia kalbėjo, spėkit kas nupirko... Juokinga, jei nebūtų graudu. Tikiuosi, kai grįšim, jis nakvoti negrįš.
Buvome 5 metus.

Kažkur vakar skaičiau apie nemigos rūšis, jei tai trunka neilgai, gal dar kol kas žolytėm bandyk. Ir vakare, pabandyk atsipalaiduoti ir pasakyti, kad tu rami ir atėjai ilsėtis be jokių blogų minčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2013 07 14, 13:34)
Kažkur vakar skaičiau apie nemigos rūšis, jei tai trunka neilgai, gal dar kol kas žolytėm bandyk. Ir vakare, pabandyk atsipalaiduoti ir pasakyti, kad tu rami ir atėjai ilsėtis be jokių  blogų minčių  mirksiukas.gif

Aš rami kaip belgas...kai miegu dantim į sieną..Man netinka avis skaičiuot, ar raminti savęs..Šiaip rami būnu prieš miegą, ypač po kokteiliuko irnesakyk.gif Juokauju...Tikiuos praeis, nes jau šiandien ir širdis jaučiu kaip neramiai dirba..Matomai sugedo mano smegeninė..ech, penCininkė jau.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2013 07 14, 13:54)
Aš rami kaip belgas...kai miegu dantim į sieną..Man netinka avis skaičiuot, ar raminti savęs..Šiaip rami būnu prieš miegą, ypač po kokteiliuko irnesakyk.gif Juokauju...Tikiuos praeis, nes jau šiandien ir širdis jaučiu kaip neramiai dirba..Matomai sugedo mano smegeninė..ech, penCininkė jau.. lotuliukas.gif

Meluoti negražu, vaikiukas mažas, tai dar tamsta Jaunuolė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2013 07 14, 09:26)
Barniu, tai puddieni koki, ramioji kokia savaite  biggrin.gif

Na santykis blogio su gėriu maždaug 1/14, tai dar ne taip ir blogai mirksiukas.gif
Nors priklausomai nuo to, dėl ko tie barniai... tikrai žodžiai gali taip įskaudinti, kad tikriausiai ir savaitė medaus laižymo gali būti per mažai g.gif

QUOTE(Jolirta @ 2013 07 14, 11:06)
Nebepabijosiu pasipasakoti viešai. Ilgai tylėjau ir kentėjau smurto protrūkius.

Užjaučiu iš visos širdies, kad tokį bjaurastį sutikai gyvenime console.gif
Bet esi tikra šaunuolė, kad nusprendei visą tai pabaigti ir nebekentėti. Laikykis 4u.gif

QUOTE(Flika @ 2013 07 14, 14:54)
ech, penCininkė jau.. lotuliukas.gif

Sveika įstojusi į klubą hihihi.gif

Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2013 07 14, 21:46)
Meluoti negražu, vaikiukas mažas, tai dar tamsta Jaunuolė smile.gif

Kad mano špokas mažas, nereiškia, kad man 25-eri..Esu subrendusi mamka..bet tiek to, ne metuose esmė..


Pažįstama daktarė išrašė raminamųjų, įkaliau, laukiu poveikio..Noriu išsimiegot kaip žmogus..
Atsakyti
Labuka 4u.gif

Flika ir kaip, ar pamiegojai, pailsėjai?

Flika, o tu visažistė? bigsmile.gif

Šiandien maniškė su mano mama ir močiutę savaitei išdūmė prie jūros. Būtų kaip ir viskas gerai, bet kai tik išlydėjau, tai tokia kažkokia viduje nuojauta ar savijauta (ar kaip tai pavadinti) negera unsure.gif

Mano atostogos nuo liepos 29d laukiu jau jų labai labai bigsmile.gif nors nieko nenuplanavus, tikriauisa kaime praleisim, bet vat tas jausmas, kad nereikia į darbą bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2013 07 14, 23:19)
Kad mano špokas mažas, nereiškia, kad man 25-eri..Esu subrendusi mamka..bet tiek to, ne metuose esmė..

Tai ne kokia Skierkute nesubrendele ane? biggrin.gif
Blyyn kaip man reiketu manikiuro.. Nezinau, kur mano laikas prapuola, kad as su apsilaupusiais vaikstau sad.gif

Jolirta, sveika prisijungusi smile.gif Linkiu, kad viskas kuo greiciau praeitu, atsistotu i savo vezias wink.gif

Erotica, as manau, kad ir tu jautresne esi nei iprastai. As tai tikrai esu. Mane jau 3 karta per 9 dienas nusiveze prie juros, o as ka, burbuliuoju ir burbuliuoju, kaip smelis i burna lenda, kaip karsta, kaip atsibodo vaika gaudyti.. Atsiskleidziau savo tamsiaja puse zodziu smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(Laumėnė @ 2013 07 15, 11:47)
Flika ir kaip, ar pamiegojai, pailsėjai?

Flika, o tu visažistė?  bigsmile.gif

Puikiai išsimiegojau thumbup.gif *****, kaip naujai atgimusi jaučiuos yahoo.gif

Aš viskas viename.. ax.gif Jei ko dar nemoku, galiu išmokti biggrin.gif

QUOTE(Skierkute @ 2013 07 15, 12:59)
Tai ne kokia Skierkute nesubrendele ane? biggrin.gif
Blyyn kaip man reiketu manikiuro.. Nezinau, kur mano laikas prapuola, kad as su apsilaupusiais vaikstau sad.gif


Oi, mergyt, nieko konkrečiai neturėjau omenyje...
Niekada, kiek prisimenu save, neleidžiu sau vaikščioti su nesutvarkytais nagais, geriau ilgiau naktį nemiegosiu, bet nagai bus sutvarkyti, nulakuoti nail.gif Išvis vėl planuoju gelinius užsidėti, maniškiai skilinėti pradėjo, ilgi nebeužauga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2013 07 15, 14:25)
Puikiai išsimiegojau  thumbup.gif *****, kaip naujai atgimusi jaučiuos  yahoo.gif
---
Oi, mergyt, nieko konkrečiai neturėjau omenyje...
Niekada, kiek prisimenu save, neleidžiu sau vaikščioti su nesutvarkytais nagais, geriau ilgiau naktį nemiegosiu, bet nagai bus sutvarkyti, nulakuoti  nail.gif Išvis vėl planuoju gelinius užsidėti, maniškiai skilinėti pradėjo, ilgi nebeužauga  g.gif

Super, kad jau geriau smile.gif O labai stipriu vaistu israse?
---
Juokauju gi, penCyninke biggrin.gif
Mano sluoksniuojasi baisiai, matyt neuztenka vitaminu, nors geriu juos smile.gif..
O as kazkaip isorinem priemonem jiems stiprinti nelabai tikiu, galvoju, kad viskas turi buti is vidaus wink.gif
Atsakyti