Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 86 laida

QUOTE(Jurzole @ 2013 07 11, 14:23)
(o diskursas tai ta pati diskusija, ar visgi ne?  unsure.gif)

Diskursas - tai nuokrypis nuo kurso (šiuo atveju: nuo temos).
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2013 07 11, 17:13)
Diskursas - tai nuokrypis nuo kurso (šiuo atveju: nuo temos).

Ar tikrai? g.gif Mano ziniom, diskursas lietuviskai reiskia daugmaz ta pati, kaip ir discourse angliskai... todel ir norejau, kad kas patikslintu, kame skirtumas tarp diskurso ir diskusijos, nes mano lietuviu kalbos zinios jau nebelabai sviezios unsure.gif
Atsakyti
Turbūt teks laukti temos "statybininkės" vertimo smile.gif Aš esu linkusi likti prie savo versijos ax.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos naujoje temoje. Tegyvuoja diskursai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2013 07 11, 15:59)

Pamenu per kažkurį susitikimą, Helianta užsiminė, kad jei jau Brūkšniukas nerašo metinių ataskaitų, tai įdės ją tik su daugybe brūkšniukų smile.gif  Pažadą, kaip matau, įvykdė! hihihi.gif




ach tai čia kerštas cool.gif
Atsakyti
Kaip smagu. Baigiu atostogauti, tai per tris savaites temą įsijungiau pirmą kartą. Net apstulbino. Apie knygas tokios aktyvios diskusijos (arba toks platus diskursas) itin reta. Kadangi skaičiau po dviejų taurių vyno, tai buvo net linksma.
Kadangi filosofuoti nepajėgi, be to, mėgstu ne tik knygas, bet ir seksą bei puikuojuosi net dėl pačių niekingiausių dalykų, tai pasisakysiu apie J. Melniką, kurio "Kelias į rojų" pasirinkau atostogoms. Suskaičiau maloniai, kai kurie apsakymai sunervino, kai kurie sukėlė norą ginčytis, kai kurie šiaip nepatiko. Bendrai manau, kad knyga nebloga, nes pasirinkta savita forma ir kai kuriais atvejais netikėtas požiūris.
Knyga apie Paryžių taip pat patiko, ir jos idealizmas pasirodė gražus. Po jos ėmiau pasigesti sveikinimosi, kas būdinga prancūzams ir visiškai nebūdinga lietuviams. Dabar smaginuosi sveikindamasi sporto klube ir įvairiausiose parduotuvėse.
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2013 07 11, 21:48)

Knyga apie Paryžių taip pat patiko, ir jos idealizmas pasirodė gražus. Po jos ėmiau pasigesti sveikinimosi, kas būdinga prancūzams ir visiškai nebūdinga lietuviams. Dabar smaginuosi sveikindamasi sporto klube ir įvairiausiose parduotuvėse.



rolleyes.gif thumbup.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2013 07 11, 20:48)
Po jos ėmiau pasigesti sveikinimosi, kas būdinga prancūzams ir visiškai nebūdinga lietuviams. Dabar smaginuosi sveikindamasi sporto klube ir įvairiausiose parduotuvėse.


drinks_cheers.gif šito aš ir pasiilgstu. nors ir nedaug dar pasaulio mačiau, bet galiu pasakyti, kad šis mielas įprotis sveikintis, ar tiesiog šypsotis, jei į tave ilgiau pažiūri būdingas daugumai užsieniečių: ir prancūzams, ir britams, ir amerikiečiams, ir vokiečiams.
dėlto po visokių kelionių mane puola depresija: grįžus atrodo, kad čia visi pikti, grubūs, nemandagūs, pilki, vienodai besirengiantys, susikaustę, nei sveikinasi, nei dėkoja, nei šypsosi...
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2013 07 12, 07:23)
čia visi pikti, grubūs, nemandagūs, pilki, vienodai besirengiantys, susikaustę, nei sveikinasi, nei dėkoja, nei šypsosi...


aha unsure.gif bet tai netrukdo mums pačioms tai daryti. Tiesiog dažnai nebūna dėl ko šypsotis, nors..... kritiškiau pagalvojus mes puikiai gyvenam biggrin.gif


vakar iki išnaktų žiūrėjau Fandorino nuotykius, šiandien smarkiai abejoju savo intelektu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelia @ 2013 07 11, 19:48)
Po jos ėmiau pasigesti sveikinimosi, kas būdinga prancūzams ir visiškai nebūdinga lietuviams. Dabar smaginuosi sveikindamasi sporto klube ir įvairiausiose parduotuvėse.


Aha, kai išeinu į darbą, pas mus kieme šiukšlininkas tuo metu renka šiukšles. Jis nuo toli sveikinasi, vakar dar ir saldainių davė, biggrin.gif Smulkmena, bet visai kitaip nuteikia dienai.
Atsakyti
Sveiki,

gal kad turite parduoti knyga

Dr. Robin Smith "Melas prie altoriaus: tiesa apie sėkmingas santuokas"


Pirksciau! Vilnius. LAukiu i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Jovita @ 2013 07 12, 08:01)
Sveiki,

gal kad turite parduoti knyga

Dr. Robin Smith "Melas prie altoriaus: tiesa apie sėkmingas santuokas"


Pirksciau! Vilnius. LAukiu i AZ  4u.gif


Kažkaip įtariu, kad niekas neturės laugh.gif
Atsakyti