Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Olesta, Mingailiux thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
bitė Majaa , gražūs tortukai
Orchidėjos

user posted image

Iš arčiau

user posted image

Migdolinis ir šokoladiniai biskvitai, prisotinti romu, migdolinis, grietinėlės su rome mirkytomis vyšniomis, vyšnių kremai, 3,5 kg
Atsakyti
Likta, fantastiskos orchidejos!!!! thumbup.gif
Atsakyti
tai gal kas parekomenduotu kur galima butyu nusipirkti torto papuosimu kaip pvz palmes gyvuneliai ir t.t.
Atsakyti
[quote=*saules_zuikutis*,2013 08 01, 14:25]
sia savaite turejo jau buti atostogos,bet... biggrin.gif
Labai grazus tortukai visu,ispudingi 4u.gif
Mane domina kokias raidziu formeles naudojot paskutiniam tortukui, jos tokios dideles, raitytos, jau ne ant vieno maciau, tikrai grazioso, Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mingailiux su pauksciais mmmm wub.gif ir grazus labai krikstynoms ( kad be batuku ir tt))

Olesta vestuvems superinis kad su motociklu thumbup.gif

Likta kokia orchideaaaaaaaaaaa wub.gif


Varskinis
2.7 kg

user posted image
Atsakyti
na va parvaziavau po atostogu tai jau kokiu groziu cia pridejot wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(mamuska @ 2013 08 03, 12:50)
tai gal kas parekomenduotu kur galima butyu nusipirkti torto papuosimu kaip pvz palmes gyvuneliai ir t.t.

na viesai tai tikrai nemanau kad komentuos biggrin.gif nebent kas sumastytu i AZ parasyti, bet cia nieks nieko nepardavineja, ne tas skyrius smile.gif
QUOTE(airius @ 2013 08 03, 13:34)
Mane domina kokias raidziu formeles naudojot paskutiniam tortukui, jos tokios dideles, raitytos, jau ne ant vieno maciau, tikrai grazioso, Aciu 4u.gif

ne manes klauset bet atsakysiu uz SZ smile.gif Stai tokios
Atsakyti
Sveikos,
Jei dar yra laisvu tortu kepeju rugpjucio 18 d Vilniuje, parasykit man az smile.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kepėjos. Gal kas galit pagelbėt bigsmile.gif Kaip išgaut tokią spalvą? Čia gatava iš kažkurių dažų ar maišyta? http://s1090.photobu.../...sort=6&o=16
Atsakyti
aisku jau bus rasyta ir mineta,bet visai neturiu laiko ieskot,nes ir taip nuo ryto viska skaitinejuos
sakykit,ar torta dengta pastiliazu galima laikyti saldytuve?kiek laiko?per nakt galima ar ne?noretusi papuost jau dabar ir nebesukt ryt galvos:)))))
Atsakyti
Ziuriu facebooke, kad mano megiamas Si bo puslapis nebeveikia, kur idedavo graziu tortuku verysad.gif gal kas issisaugojot krikstynu torto su meskiukais (ne figurelem, bet prilipdytais ant torto) ir karbatkom torto nuotrauka?
Papildyta:

Dar vienas klausimas, 3 aukstu tortui tinkamas derinys SNIKERSAS + NAPALEONAS + RAFAELO ar turi buti NAPALEONAS + SNIKERSAS ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(z.lineta @ 2013 08 03, 19:32)
aisku jau bus rasyta ir mineta,bet visai neturiu laiko ieskot,nes ir taip nuo ryto viska skaitinejuos
sakykit,ar torta dengta pastiliazu galima laikyti saldytuve?kiek laiko?per nakt galima ar ne?noretusi papuost jau dabar ir nebesukt ryt galvos:)))))

Ne tik galima bet ir reikia, 3 dienas galima laikyt tikrai smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(ingridasir @ 2013 08 03, 23:31)
Ne tik galima bet ir reikia, 3 dienas galima laikyt tikrai smile.gif .

aciu 4u.gif
Atsakyti