Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Labas rytas, buciau labai dekinga, jei idetumet basuciu sablona, niekaip nerandu blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2013 08 04, 11:09)
Labas rytas, buciau labai dekinga, jei idetumet basuciu sablona, niekaip nerandu blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

vaikisku ar ne?
gal kas tiks: cia
Atsakyti
Ramune, sirdingai dekoju wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ir vėl šitiek grožybių wub.gif ir dar tiek daug bigsmile.gif ir kaip šitiek suspėti? bigsmile.gif
aš dirbu daug mažesniais tempais, ir pasirodau su savuoju

jogurtinis 1,5kg
user posted image
pirmą kartą džibavau žolyte, atrodo visai pusė velnio gavos g.gif
Atsakyti
Aciu, to vestuvinio turejo buti 8 kg, gavosi 10,5:)
Atsakyti
Merginos, gal galit įmesti nuorodą, su kokiu moldu darote drugelius? Pirman šios temos puslapyje Mingailiux tortas su tokiais drugeliais( vestuvinis su raudonais drugeliais) .Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karklas: 04 rugpjūčio 2013 - 20:05
QUOTE(Karklas @ 2013 08 04, 19:51)
Merginos, gal galit įmesti nuorodą, su kokiu moldu darote drugelius? Pirman šios temos puslapyje Mingailiux tortas su tokiais drugeliais( vestuvinis su raudonais drugeliais) .Ačiū 4u.gif

Su tokiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayfly @ 2013 08 04, 20:13)

Ačiū, Mayfly 4u.gif .Mh...O kaip jie daromi? Čia kaip suprantu tik įspaudas? O paskui apipjaut reikia?
Atsakyti
Kiek daug tortuku pridejote biggrin.gif thumbup.gif

Labiausiai patiko :
O-RE-AR vyrui tortukas labai grazus wub.gif , nusikopinu jej nesupyksi biggrin.gif
Nevutes, visi tortukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labausiai su inkileliu wub.gif
Mingailiux visi thumbup.gif labiausiai su kasikeliu wub.gif , tiesiog fantastiskas wub.gif

Papildyta:
AIRA baltasis lokys, kaip gyvas bigsmile.gif wub.gif istikruju, ju oda yra juodai/pilka thumbup.gif
[/B]likta FANTASTISKAS orfidejos vazonas wub.gif
Ulitka,[B] voro rinkinis nuostabus thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
ir visu kitu tortukai labai grazus wub.gif , tik jau neatsimenu niku blush2.gif
Atsakyti
Na ir tortuku groziai, miela ir akis paganyti.
Savaitgali teko sudalyvauti gimtadieni. Buvo uzsakytas tortas, man rodos is skonio juodasis miskas ir dengtas cukraus mase. Nu ir ka as galiu pasakyti, nekoks darbelis kuris kainavo nemazus pinigus. Palyginus su jusu darbais, tai ten kaip pirmoko lygio smile.gif . Ir siandien nepatingejau paziurineti kas kokius tortus kepa pardavimui, ir man macius kokie tortai turi buti, teko nusivilti, nes tortai, netvarkingi, nelygus ir net neskoningi. Tikrai nenoreciau savo sventei gauti tokio torto doh.gif . Gal, kai nezinai kaip atrodo tikrai graziai papuostas tortas, tada gal ir gerai.

Taip, kad dar karteli noriu pasakyti, kad musu kepejeles profes savo darbo. Is jusu belieka tik mokintis.
Atsakyti
Kopinkit i sveikata,jei tik patinka mirksiukas.gif

Pora mano savaitgaliniu
''Medutis'', 2.4kg
user posted image


Vysninis-karamelinis,2.5kg

user posted image
Atsakyti
Ačiū visoms už orchidėjų vazono įvertinimą
Atsakyti