Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

po pertraukos kepime jau susimakalavau biggrin.gif
reik 4.5-5kg pastilazu dengto, 1a.karamelinis kriausinis, 2a. medutis (kirbes)
klausimas - kokius diametrus daryt? g.gif
Atsakyti
as tai daryciau kaip visad 23-16, tik i auksti kelciau (man graziau auksti). O tie skoniai tai lengvi
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2013 08 06, 19:51)
as tai daryciau kaip visad 23-16, tik i auksti kelciau (man graziau auksti). O tie skoniai tai lengvi

tai va kad lengvuciai.
o jei i auksti kelti tai didinti norma? cia apie kriausini karamelini, nes ten snikerio biskvitas, masciau ji is normos kepti tik dalint i 5 biskvitus (man skaniau kai po du pertepimus gaunas), bet va jauciu svorio nebus g.gif
o medutis is normos 24 nepuostas apie 2, tai jei 16 daryt tai visai nebus svorio (su apdengimu koks 1.5kg gausis max) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2013 08 06, 20:54)
tai va kad lengvuciai.


tokiu tortu nekepu,tai sunku ka ir patarti.
siaip man 2aukstu(24 ir 16cm)gaunasi apie 4kg. jei nori apie 5kg,dadedu po biskvita.aisku,dar ziurint ir koks puosimas bus
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2013 08 06, 20:54)
tai va kad lengvuciai.
o jei i auksti kelti tai didinti norma? cia apie kriausini karamelini, nes ten snikerio biskvitas, masciau ji is normos kepti tik dalint i 5 biskvitus (man skaniau kai po du pertepimus gaunas), bet va jauciu svorio nebus g.gif
o medutis is normos 24 nepuostas apie 2, tai jei 16 daryt tai visai nebus svorio (su apdengimu koks 1.5kg gausis max) doh.gif

Nu as tai daryciau apacia is 4-5biskv, o meduti tai jau pagal apatinio auksti. Gal ten kazkur is 7-8 blynu butu. Nera jau toks didelis tas svoris 4,5kg Pas mane tai minimalus.
o jei imti 23-18cm tai negraziai ziuresis. Esu kelis kartus dariusi, nesiziuri schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,

retokai čia be užsuku ax.gif , prisižėjus Jūsų grožiu wub.gif atnešu ir savo vieną krikštynų projektuką

Ramunė kiek batukų iškarpų papylė bigsmile.gif , ačiū dideliausias, siūlyčiau į nekomentuojamą temą perkelt tą info 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš su savo paprastučiu sesės vestuvių metinėm
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 08 07, 13:06)




QUOTE(astuftis @ 2013 08 07, 16:02)


labai viskas grazu
Atsakyti
Laba vakara ,
noreciau jusu cia paklausti apie torto gaminima blush2.gif
1. noriu torta daryti vieneto formos , tai iskilo klausimas man biskvitus iskarto issipjauti vieneto formas ar sutepti torta ir tada forma ispjauti ?
2.noriu daryti slapia beze bet klausimas - torta dengsiu marcipano mase tai ar galima beze deti ant virsaus?
3. ir noriu uzrasa uzrasyti ant torto varda tik neisivaizduoju kokia mase rasyti ? doh.gif doh.gif doh.gif

tortas bus vaikui pirmas gimtadienis , tortas vienetas ir noriu uzrasyti : Danieliui

gal kas patars ?
Atsakyti
jei norit,kad ir jums liktu sutepto torto,tai apipjaustykit sutepta torta.jei norit kuo taupiau,pjaustykit biskvita ir tik tada sutepkit smile.gif
Atsakyti
Kiek graziu tortuku vel atsirado, o Rasa_zyk salduminu komplektukas tiesiog nuostabus !!!

===============


SOS
Mergaites , kas kepate daznai, patarkyte prasau, ar per karscius, tortukas puostas su beze, ar gerai atlaiko ??? ar geriau puosti saldzia mase ???

Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 08 07, 20:53)
SOS
Mergaites , kas kepate daznai, patarkyte prasau, ar per karscius, tortukas puostas su beze, ar gerai atlaiko ??? ar geriau puosti saldzia mase ???


nu nepasakysiu kad labai daug kepu, bet... biggrin.gif kiek karsta diena dariau sl. beziuka tai jei labai gerai isplaktas ir apdziuna kaip morengiukas-viskas super mirksiukas.gif
Rasa_zyk, tai kad tie batukai labai lengvai pasiekiami google smile.gif
o taviskis projektukas SUPER, popsiukai kepti? blush2.gif labai graziai aplieti wub.gif
astuftis thumbup.gif
Atsakyti