Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Grucė @ 2013 07 14, 12:30)
Gal galit kas atsakyt  blush2.gif

nezinau kaip reiktu, nes nedariau ax.gif

QUOTE(TITA777 @ 2013 07 14, 16:51)
Nu mergiukai prisiziurejau groziu, net akys apraibo. Labai grazu.
Erikiuxxx, o tu pacius popsus is ko gamini. Ir ar grynu sokoladu juos aptepi.

is recepto kur duotas instrukcijoje prie el. keptuves, o del sokolado, dar neatradau savo, viska is eiles bandau biggrin.gif

QUOTE(viliuosi @ 2013 07 14, 19:57)
Sveikos. Na įdėsiu ir aš dar kelis savo tortukus.
Broliui. Juodasis miškas, tik vietoj vyšnių dėta bruknės.

Knyga nuostabi, zvejys labai patiko thumbup.gif wub.gif ir tikiu kad is su bruknemis skanu turetu buti, kaskada as brukniu uogene dejau i napaleona, kai neturejau serbentu biggrin.gif thumbup.gif

QUOTE(feminell'a @ 2013 07 15, 06:29)

Puikus darbeliai wub.gif

QUOTE(likta @ 2013 07 15, 10:11)

Labai grazus masiniukas wub.gif


===============
ACIU visiems uz popsiukus biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
krikstinoms tortukas , nepamenu nei svorio nei skonio biggrin.gif blush2.gif



user posted image


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 15 liepos 2013 - 10:29
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 07 15, 11:28)

krikstinoms tortukas , nepamenu nei svorio nei skonio  biggrin.gif  blush2.gif


Tobulas...
Atsakyti
O norejau paklausti, popsiukus gal galima kept pagal keksiuku recepta, ar jo ten koks specialus receptas yra? g.gif biggrin.gif

Bet ir grozis tu popsu, labai graziai atrodo... jau labai noriu isbandyti, bet vis nera laiko.

Visu tortai thumbup.gif

Keli mano tortukai, kitu nespejau nufotografuoti.

user posted image

Sitie nelabai panasus, bet turbut eina atpazinti kas cia tokie smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
laba diena , kepejeles, SOS- reikai pagalbos- gal turit kas lietuviu kalba kaip ggaminti ikrus ant sumustinuko? doh.gif

nes su rusu kalba nedraugauju doh.gif

aciu labia uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
bitė Majaa vestuvinis ir traukinukai man patiko smile.gif visokios detales :kaspinai,bateliai ir t.t. noretusi,kad butu plonesnes mases 4u.gif
erikiuxxx popsiukai wub.gif ir tortukas kaip visada labai fainas (tik varde turetu buti "e", ne "ė" smile.gif nors jei jau neatsimenat kokio svorio ir skonio,tai seniai pataisyta ir suvalgyta tikriausiai 4u.gif )
viliuosi, knyga patiko smile.gif
feminell'a gerai padirbeta smile.gif labai noreciau,kad kas uzsisakytu ne tik torta,bet ir keksiuku ar sausainiuku...man taip grazu...
likta toks israiskingas makvynas smile.gif
Nevute kaip visada labai wub.gif tiek detaliu...
QUOTE(mauzeryte2011 @ 2013 07 15, 10:23)

esu maciusi NEKOMENTUOJAMOJ temoj
linette raso: "o ikriukus dariau taip--- prisispyliau puse stiklines aliejaus gero, padejau i kamera, reikia pasidaryti zele su skoniu (apelsinine atrodo) su mazu kiekiu vandens ir truputi apstingdinti, po to paemiau svirksta be adatos, trauki zele ir lasini i salta alieju, biski padirbejus laseliai jau gaunasi vienodi, tik reik ne per daug prilasint, kad nesukristu daug viens anr kito ir trumpam i kamera, tada suzvejoji su sauksteliu ir per sieteli nuvarvini, ir lasini toliau. Po kiek laiko paemiau dar viena stikline su aliejum, tai prisidaraiu per daug ir valgem ikra saukstais
tikrai nesunku, aliejus nesijaucia visai, o ta panaudota alieju as perkosiau per sieteli tanku ir sunaudojau, nieko jam nebuvo nutike."
Atsakyti
Ačiū visoms už pastebėjimus tortukų 4u.gif
Tuo pačiu pasidžiaugsiu visų nuostabiais kūriniais 4u.gif
Atsakyti
aciuuuuu 4u.gif ,kaip sakant ne kiekvienas ziuredamas mato doh.gif ax.gif
Atsakyti
Man taip keista,kad raso jog sitiek daug ikru padare, kad kabino saukstais ir valge smile.gif as tai "uzsizaidziau" su jais kazkada.. nebenoriu pakartot biggrin.gif nors mano mamai tai jie labai labai patiko biggrin.gif
Dabar ruosiuos marskinukus daryt smile.gif iskilo klausimas gal kur yra apykakles schemute, o tai bijau,kad jau "prisiusiu tai prisiusiu" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2013 07 15, 07:29)

grazu,tik man nelasbai patiko pedutes ant keksiuku su 3pirstukais ax.gif


QUOTE(likta @ 2013 07 15, 11:11)


liux masiniukas smile.gif

QUOTE(erikiuxxx @ 2013 07 15, 11:28)

grazus tortukas,tik kaip jau kazkas pastebejo,rasybos klaidele yra ax.gif


QUOTE(Nevute @ 2013 07 15, 12:00)


labai grazus visi.seneliukai kokie bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdve @ 2013 07 15, 14:04)
Man taip keista,kad raso jog sitiek daug ikru padare, kad kabino saukstais ir valge smile.gif as tai "uzsizaidziau" su jais kazkada.. nebenoriu pakartot biggrin.gif nors mano mamai tai jie labai labai patiko biggrin.gif
Dabar ruosiuos marskinukus daryt smile.gif iskilo klausimas gal kur yra apykakles schemute, o tai bijau,kad jau "prisiusiu tai prisiusiu" biggrin.gif



hmmm g.gif labia ilgai vargot? o juos galima pasidaryt is vakaro ar jau tada kai ant torto det, ta prasme kai puost jau reik torta ?
Atsakyti
mauzeryte2011, gal jums greiciau pavyktu smile.gif cia gal as tokia "zaidziuke"...
tortui padengti man prireike 2 pokeliu zele. tai tikrai turejau ka veikti kol sulasinau, tik as lasinau saukstu, neturejau svirksto. tai gal su svirkstu greiciau gaunasi smile.gif del padarymo is vakaro... jei laikysit saldytuve tai neistirps, tik klausimas ar graziai pavyks ant torto uzdeti. geriau is vakaro ant torto ir tada i saldytuva smile.gif nebandziau is vakaro tai nezinau, cia tik mano pamastymas smile.gif alieju, kaip ir auksciau pamineta kepeja, panaudojau kepimui smile.gif jam tikrai nieko nenutiko:)
Atsakyti
laba visom, norejau paklausti kokiais dazais geriausia dazyti apdengimo mase? zadu pirkti is cake - deko
Atsakyti