Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 07 16, 10:06)
Sveikos,

Liucija kokią popsiukų kepyklėlę rekomenduotum, gal gali pasidalinti patirtim , žiūriu ir nesaldžius juos galima kepti su kokia dešrele viduje ( sorry , kad ne į temą prie saldumynų smile.gif ) , Navute kokia taviškė keptuvė ?


Mano Princess bet dar neisbandyta doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2013 07 15, 23:13)
As naudoju gelinius,Americolour dazus,man jie geris  mirksiukas.gif

Kokie cia dazai?  rolleyes.gif

Oj, doh.gif blamba, gelinius turejau omeni blush2.gif

QUOTE(feminell'a @ 2013 07 16, 07:00)
erikiuxx, tobuli darbai wub.gif
nevute, be galo estetiški ir gražūs tortai 4u.gif
kažkada klausiau bet dar pakartosiu klausimą: ar surinkinėjant 3 aukštų tortą reikia kokių nors sutvirtinimų? ax.gif  ačiū labai už patarimus? smile.gif beja pirmas aukštas snikeris, antras kriaušinis karamelinis, trečiasis maskarponė.

aciukas 4u.gif

as tai sutvirtinu su kineciu lazdelemis thumbup.gif o tai prisikaupe nemazai biggrin.gif




dar paarzinsiu popsiukais biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 07 16, 09:06)
Sveikos,

Liucija kokią popsiukų kepyklėlę rekomenduotum, gal gali pasidalinti patirtim , žiūriu ir nesaldžius juos galima kepti su kokia dešrele viduje ( sorry , kad ne į temą prie saldumynų smile.gif ) , Navute kokia taviškė keptuvė ?

Mano is Tasty fun, kur 189lt. kainoja doh.gif

dar nebandziau su desrelemis, bet kaskur esu maciusi receptuka ax.gif
Atsakyti
Sveikus,
ne nu popsiuku groozsis, apie tortukus is viso tyliu,kai tokie groziai dedami wub.gif
QUOTE(feminell'a @ 2013 07 16, 08:00)
[kažkada klausiau bet dar pakartosiu klausimą: ar surinkinėjant 3 aukštų tortą reikia kokių nors sutvirtinimų? ax.gif  ačiū labai už patarimus? smile.gif beja pirmas aukštas snikeris, antras kriaušinis karamelinis, trečiasis maskarponė.

as mergaiciu patarta, kai dariau triauksti torta, tvirtinau juos siaudeliais storesniais. ta prasme i kiekviena auksta dejau gal po 8 siaudelius pagal auksti, tada tarp sluoskniu dejau dar kartoninius padekliukus. na tai atlaike man kelione, nors ir neilga tikrai gerai smile.gif
as dariau apatini snikersa ir vidurini,o virsutinis buvo rafaelo.
Atsakyti
po 8 siaudelius, tai gal per daug g.gif , as tik po 3dedu, ir viena bendra smile.gif
Atsakyti
Nevute, prašom savo pašto dėžę prasivalyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2013 07 16, 13:37)
Nevute, prašom savo pašto dėžę prasivalyti  biggrin.gif


Atlikta biggrin.gif

Beje popsiukai thumbup.gif jauciu einu bandyt ir as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2013 07 16, 13:20)

Beje popsiukai  thumbup.gif  jauciu einu bandyt ir as  biggrin.gif

Labai lauksime rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Labai dailūs popsai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VARLIUKĖ-KVAKSIUKĖ @ 2013 07 16, 06:30)
o is kur perkat tuos americolor dazus. nes cake-deco tai tokiu nera. dar paskaiciau,kad wilton geri. tai kuriuos dabar rinktis? g.gif  smile.gif

Sal2 mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kuri turite pavyzdžių kaip nulipdyti iš pastilažo makvyną? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainika @ 2013 07 16, 19:29)
gal kuri turite pavyzdžių kaip nulipdyti iš pastilažo makvyną? rolleyes.gif

radau jau 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog akys raibsta nuo tokiu groziu, 4u.gif



Turiu klausimeli, gal kuri zinot koki triuka kaip graziai islyginti berze ant torto ,bandziau ir su salpiu peiliu ir su sausu ir su ikaitintu, ir su plastikine lentele, vis tiek nepavyko. verysad.gif 4u.gif savam vartojimui suejo , bet vat zmogui tokio neparduosi.
Atsakyti