Įkraunama...
Įkraunama...

Angelų mamos

Ne liūdesys,sakau,
Ne liūdesys tai
Tik proskynomis plaukianti migla
Nusišypsoki Viešpačiui,mieloji,
Tegu tave apsaugo jo galia.
Gyvenimas-tai sapnas.Repeticija.
Tik laukiamasis plazdančių vėlių.
Tu rojuje saldžiai,ramiai miegoki,
O aš čia,žemėje,budžiu,tyliu...

( V.Kirkutis )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu: 15 liepos 2013 - 14:17


Raja,ar tu nori,kad dabar is smalsumo numirtume bigsmile.gif
Pasakyk kas toji laimingoji MAMA bigsmile.gif ax.gif wub.gif
Atsakyti
Labas Mamos...

Skaičiau naujas Angelų mamų istorijas ir verkiau...

Stiprybės Mamytėms ir šilti apkabinimai ....

Raja, nu greit kloji naujienas mirksiukas.gif

O mes savaitgalį apturėjom gražią šventę - Elzės Kotrynos krikštynas wub.gif
Atnešu parodyt savo mažylę smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Lu 4u.gif uz naujus namucius.

Apkabinimas naujoms mamytems. verysad.gif

QUOTE(Lu @ 2013 07 15, 15:50)
Raja,ar tu nori,kad dabar is smalsumo numirtume bigsmile.gif
Pasakyk kas toji laimingoji MAMA bigsmile.gif  ax.gif  wub.gif


biggrin.gif Ot spapuke kazkuri. Tai kad lyg niekam pasisakiusioms nestuke.gif dar nelaikas g.gif
QUOTE(kristulee @ 2013 07 15, 16:21)
Labas Mamos...


Kokia grazuole wub.gif wub.gif wub.gif Sveikinam su krikstu. 4u.gif

Taip pat Divejos dukriuka su krikstu (jei teisingai supratau FB ax.gif ) 4u.gif
Atsakyti
LU aciu uz naujus namucius 4u.gif
Kristulee sveikinu su krikstu drinks_cheers.gif wub.gif , labai grazi mergyte. wub.gif
Atsakyti
kristulee,sveikinimai krikstukei wub.gif kokia ji grazi wub.gif
Aniri,kaip laikotes?
Atsakyti
Lu, ačiū už namučius 4u.gif

kristulee, dieviška mergytė wub.gif su krikštu 4u.gif


Ačiū visoms už apkabinimus... Šiandien beprotiškai liūdna... tiesiog... ašaros rieda kaip pupos... kažkoks nerimas, baimė...

beje, kiek čia gyvena Angelų mamyčių? ar turite savo atskirą paštuką ar pan.? norėtųsi su visomis susipažinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušriukė: 15 liepos 2013 - 22:07
Ačiū Lu 4u.gif

Nuo pat ryto nėra nuotaikos, ašaros pačios atrodo bėga...liūdna...

Kristulee kokia fainuolė tavo mergytė 4u.gif

Oi Aušriuke, daug yra mamyčių, tik vienos dažniau čia lankosi, kitos jau rečiau beužsuka... Jei neklystu yra FB grupė, bet tiksliai nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušriukė @ 2013 07 15, 22:49)

beje, kiek čia gyvena Angelų mamyčių? ar turite savo atskirą paštuką ar pan.? norėtųsi su visomis susipažinti...



QUOTE(angeliuko-mamyte @ 2013 07 16, 08:36)
Oi Aušriuke, daug yra mamyčių, tik vienos dažniau čia lankosi, kitos jau rečiau beužsuka... Jei neklystu yra FB grupė, bet tiksliai nežinau blush2.gif

Angelu mamu cia nemazai
turim grupe FB
angeliuko mamyte pas mus jau netrumpai
tai gal sutiks kitos priimt i grupe FB.

As sutinku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu: 16 liepos 2013 - 08:05
Sveikutes 4u.gif

Pirmiausia apkabinu naujas mamytes 4u.gif Paskaitau jusu istorijas ir staugti norisi... Kada tai baigsis.... Laikykites mielosios..

Kristule, nu jau grazuolyte mergyte..Sveikinu!!!

Mano mazius visai sugedo, toks ligoniukas pasidare kai i darzeli isleidau..Gerai kad pati kol kas nedirbu, o tai tokios darbuotojos darbdavys nelaikytu doh.gif

Uzklydau cia kada i savo angeliukes bendraamzius..Jau kalba mamos apie mokykla.. Leisti 6,5 ar 7,5 metu amziaus...O man viena mintis - kokia jau didele butu mano Paulyte verysad.gif Ir kaip greitai bega laikas...

P.S. Del angeliuko mamytes - as sutinku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Suleima: 16 liepos 2013 - 10:15
Sveikutes 4u.gif

Siandien buvome su vyru pas genetikus. Padareme kariotipo tyrima, bet atsakymas bus tik po 3 men. Bet manau greit tas laikas praeis smile.gif
Vakar buvau lauke su savo siuniuku, priejo mergaite, gal kokiu 2 metuku, pradejo ji glostyti, suo taip graziai su ja elgesi smile.gif, nors tokiu mazu vaiku nelabai megsta, bet cia taip graziai sedejo smile.gif ( jam tik 4 men ), o veliau priejo mociute mergaites ir pradejo ja kalbinti ir kaip pasake varda man net asaros akyse, vardas buvo kaip ir mano angeliukes. Grizau namo, taip apsiverkiau, pagalvojau, kad ir mano maziuke siek tiek mazesne tik butu sad.gif Net dabar man dar ji pries akis stovi. Atrode kad ir suniukas ir mergaite bendrauja be kalbos ir vienas kita supranta.
Atsakyti
QUOTE(Suleima @ 2013 07 16, 11:12)
!!

Mano mazius visai sugedo, toks ligoniukas pasidare kai i darzeli isleidau..Gerai kad pati kol kas nedirbu, o tai tokios darbuotojos darbdavys nelaikytu doh.gif

Uzklydau cia kada i savo angeliukes bendraamzius..Jau kalba mamos apie mokykla.. Leisti 6,5 ar 7,5 metu amziaus...O man viena mintis - kokia jau didele butu mano Paulyte verysad.gif Ir kaip greitai bega laikas...



Darzeli bacilu daug.Bukit sveiki 4u.gif

Anksciau ir as lysdavau skaitydavau ta foruma,kaip tie vaikai auga.skaitydavau ir verkdavau,verkdavau.
Poto nebelindau,nesunkinau sau sirdies.

Angell,tie patys vardai,ziauriai skaudina sirdi.
Musu Angelas -Gerda vardu.Rodes,kad tokio vardo daznai neisgirsi,bet kaip tycia ji vis girdi.....
Atsakyti