Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(elizieja @ 2013 07 21, 14:38)
Ačiū mergaitėms už prekytes  4u.gif

Gavau šiuos th bridžus
http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG
Tai spalva visai netokia  schmoll.gif čia tokia foto parodyta švelni į melsvumą, o yra toia ryškesnė ir į žalsvumą, ėmiau 8 dydį, kaip ir tinka, meta raukšles ties klynu, bet ir nuotraukoje taip yra - vadinasi taip ir turi būti  ax.gif Ai dar jos man su 1,70m ūgiu yra iki kauliukų  4u.gif
Na o th maikes vyras pasimatuos grįžęs, kaži ar nebus mažos  blush2.gif


grazios kelnytes, bent jau foto smile.gif o su kokiais ismataimais 8 tiko ?
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 07 21, 13:51)
grazios kelnytes, bent jau foto smile.gif o su kokiais ismataimais 8 tiko ?

pas mane per klubus 105cm 4u.gif Šiaip jcrew irgi perku 8 dydį, o th sako yra didinti, tai gal būčiau ir į 6 dydį tilpusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 07 21, 12:38)
Ačiū mergaitėms už prekytes  4u.gif

Gavau šiuos th bridžus
http://www1.macys.co...A_PARAMETER=BAG
Tai spalva visai netokia  schmoll.gif čia tokia foto parodyta švelni į melsvumą, o yra toia ryškesnė ir į žalsvumą, ėmiau 8 dydį, kaip ir tinka, meta raukšles ties klynu, bet ir nuotraukoje taip yra - vadinasi taip ir turi būti  ax.gif Ai dar jos man su 1,70m ūgiu yra iki kauliukų  4u.gif
Na o th maikes vyras pasimatuos grįžęs, kaži ar nebus mažos  blush2.gif


bet man atrodo kazkas pries tai rase, kad jos gyvai nera tokios spalvos...kad yra zalsvos blush2.gif
as tai tokias gavau geltonas, tai su 102cm klubais 10 dydis kaip ir geras mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(proksi @ 2013 07 21, 12:31)
turetumet tilpti i 2T manau, be to is sonu yra gumytes  4u.gif
Papildyta:
nezinau kokia jusu kedute, maniske aisku ne putlute, bet su kombiu normaliai tilpdavom, nebent jusu kedute yra nediduke smile.gif .
Papildyta:
jeigu abejojat del dydzio, carters size chartas atitinka, ten galima inch pakeisti i cm ir pamatysite kas jums tinka, manau turetu tikti ir 18-24 men, dydis  4u.gif


autokedute tai pas mus iki 36 kg, tai turetu tilpti manau 4u.gif
pagal size chart tai 18-24 men tiktu, bet esu pirkusi carters sortus 18 men, tai ne pro kur netilpo..siaip kiti carters rubeliai kaip ir nebuvo mazi smile.gif
tai dabar taip ir nezinau koki dydi imt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(susula @ 2013 07 21, 14:00)
bet man atrodo kazkas pries tai rase, kad jos gyvai nera tokios spalvos...kad yra zalsvos  blush2.gif
as tai tokias gavau geltonas, tai su 102cm klubais 10 dydis kaip ir geras  mirksiukas.gif

Gal ir rašė, bet ir čia rašo spalva green lotuliukas.gif tik ne tokia kaip jau foto parodyta 4u.gif
O tai su 102cm net 10dydis, tai drasiai turbut tilptumėt ir į 8 g.gif Aš norėjau geltonų 6 užsisakyti, bet nebebuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 07 21, 15:06)
Gal ir rašė, bet ir čia rašo spalva green  lotuliukas.gif tik ne tokia kaip jau foto parodyta  4u.gif
O tai su 102cm net 10dydis, tai drasiai turbut tilptumėt ir į 8  g.gif Aš norėjau geltonų 6 užsisakyti, bet nebebuvo  ax.gif


kaip keistai as su 101-102 uzpakaliu turiu th jeginsus 6 ir idealiai, o 8 skendau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 07 21, 13:06)
Gal ir rašė, bet ir čia rašo spalva green  lotuliukas.gif tik ne tokia kaip jau foto parodyta  4u.gif
O tai su 102cm net 10dydis, tai drasiai turbut tilptumėt ir į 8  g.gif Aš norėjau geltonų 6 užsisakyti, bet nebebuvo  ax.gif


na nezinau, gal ir tilpciau, bet pas man leškos stambokos blush2.gif tai per tas vietas sunkiai, o vat per liemeni i 8 turbut tilpciau smile.gif
bet siaip tikrai ju nepamesiu ir be dirzo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(susula @ 2013 07 21, 15:06)
autokedute tai pas mus iki 36 kg, tai turetu tilpti manau  4u.gif
pagal size chart tai 18-24 men tiktu, bet esu pirkusi carters sortus 18 men, tai ne pro kur netilpo..siaip kiti carters rubeliai kaip ir nebuvo mazi  smile.gif
tai dabar taip ir nezinau koki dydi imt  doh.gif


oj cia jau nepadesiu del dydzio, jus savo vaikiuka geriau pazistat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 07 21, 13:08)
kaip keistai as su 101-102 uzpakaliu turiu th jeginsus 6 ir idealiai, o 8 skendau  tongue.gif

tikrai keista, nieko nesuprantu lotuliukas.gif
gal tiesiog figuros skirtingos... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(proksi @ 2013 07 21, 13:12)
oj cia jau nepadesiu del dydzio, jus savo vaikiuka geriau pazistat 4u.gif

na turbut imsiu 2 T, dekui uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
DisneyStore renkasi kazin, shipukas pasidalintu? mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(lasiniuotis @ 2013 07 21, 10:34)
Labas rytas,

ar yra carters dar papildomas kodukas?

man regis galioja šis 15% off Entire Order [Exp. 07/31] Use Carters Coupon Code AHOYMATE mirksiukas.gif
Atsakyti
KAUNO MERGINOS,

TURIU NAUJA SIUNTA bigsmile.gif TIK BEDA, KAD AS SIANDIEN DARBE, BET VISKAS NAMUOSE JAU SUTIKRINTA, BELIEKA LAISKELIUS ISSIUNTINETI blush2.gif TAI PADARYSIU VELAI VAKARE, NES IS KARTO PO DARBO TURIU ISLEKT.


DEL DALINIMO:

RYT, PORYT DIRBU IKI 19H. TAI KAS NORES GALES VAKARE ATVAZIUOTI, ARBA 13-14H PER PIETUS I NAMUS. DARBE DALINTI GALIMYBES NETURIU, NES MUSU TERITORIJA YRA SAUGOMA, NELEIDZIA PRIVAZIUOTI PRIE PAT MUSU PASTATO, O LAKSTYTI IKI VARTU NETURIU KADA rolleyes.gif

DEL TRECIADIENIO INFORMUOSIU TEMOJE 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odeciausia: 21 liepos 2013 - 14:22
gal kas bande ir turi tokius begimo batelius?
http://www.zulily.co...-blue...=3&e=1
gaila dydzio mano nera sad.gif nebent rizikuot 10 pirkti 40-tai kojai?
Atsakyti