Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai kalba apie viską

QUOTE(Virvytė @ 2013 09 19, 12:56)
Iš mūsų kursų pora jau globoja 2,5 m. berniuką. Med. kortelėje įrašyta, kad diagnozuota astma, skirti nuolat vartojami vaistai. Kauno klinikos diagnozės nepatvirtino, jokių vaistų neskyrė. Vaikui nėra jokių priepolių.


jei jau nustatyta- matyt yra. Kursus ne taip seniai baigėt. Naivūs žmonės mano jog astma- tai nuolatiniai priepuoliai? Jų gali nebūti visą gyvenimą. Žymių, ryškių. O spazmas gali būti. Kol jis atpalaiduotas- gal ir nenustatė, o gal nustatė kad šiuo metu paaštrėjimo nėra.
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2013 09 19, 16:06)
Pas mus kortelėjo buvo 'sistolinis ūžesys" (rado silpną širdies ydą jau namie), 'dirglumas', raidos sutrikimas, pilnapadystė.
Dirglumas niekur nedingo, ko gero jis iššaukė skydliaukės sutrikimus.  Raidos sutrikimas patapo žemesniu nei vidutiniu IQ, pilnapadystė dingo po mankštų, tai - raumenų hipotonijos pasėkmė. jei nesimankštins - vėl išlys.


skydliaukė duoda dirglumą. Atvirkščiai nebūna.
Papildyta:
QUOTE(Sunute @ 2013 09 19, 16:31)
, sunki astma


niekur nedingo. Ji tiesiog remisijoj. Pasirodyti gali bet kada smile.gif . Šita laimė visam gyvenimui.
Atsakyti
Astmą vaikai gali išaugti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^Vakarė^: 20 rugsėjo 2013 - 07:26
Dėl astmos, jau ne krtą rašiau - man ją nustatė prieš tris metus. Dabar net užmirštu vaistus kasdeninius. Bet vat, jei tik koks peršalimas, temperatūra, iškart sunkėja kvėpavimas. Bet manęs ši dagnozė pas vaiką nebaugintų, nes daugmaž žinau, kas tai yra, ką daryti... ax.gif Ir taip, vaikai kartais ją išauga.
Atsakyti
QUOTE(^Vakarė^ @ 2013 09 20, 08:24)
Astmą vaikai gali išaugti.


negali. Tai neįmanoma. Į remisiją ji gali išeiti dešimtmečiams, bet pasitraukti ne.
Atsakyti
ziurekit merginos.tarkim pas mano dukrytes biologine motina gimsta vaikas ir j vel atiduoda ji.kaip toliau/ar ta vaikeli pasiulis vel mums?ar nesvarbu kam?ar ji vel statis i bendra eile?nes mes kaip ir dabar dar tokio noro 2 -am vaikui nepareiskem tik ateiti tai ziuresim.va man iskilo toks klausimas.ir jei siulis pvz.mums tai taip iseina eile apeinama bendra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deola @ 2013 09 20, 20:50)
ziurekit merginos.tarkim pas mano  dukrytes biologine motina gimsta vaikas ir j vel atiduoda ji.kaip toliau/ar ta vaikeli pasiulis vel mums?ar nesvarbu kam?ar ji vel statis i bendra eile?nes mes kaip ir dabar dar tokio noro 2 -am vaikui nepareiskem tik ateiti tai ziuresim.va man iskilo toks klausimas.ir jei siulis pvz.mums tai taip iseina eile apeinama bendra? smile.gif

turėtų siūlyti jums. Eilė neturėtų galioti. Nors - gal dabar kas keitėsi?
Atsakyti
nes cia yra pirmas jos vaikas
Atsakyti
QUOTE(deola @ 2013 09 20, 18:59)
nes cia yra pirmas jos vaikas


Mano buvusio kolegos šeimai pasiūlė antrą vaikelį - sesytę. O po pusantrų metukų.. trečią sesytę. Bet tikrai labai daug priklauso nuo konkrečios savivaldybės VTAT. Kiap suprantu centralizuotos, įstatymais numatytos tvarkos tikrai nėra.

Vakar įsiteisėjo mūsų teismo nutartis smile.gif. Labai džiaugiamės, berniukai kažkaip labai išgražėjo. Na svorio priaugo visi tas tiesa, bet ir šiaip, veidukai tokie .. ryškūs, akytės kitokios. Nu vienžo gražoliai mano manekenai visi trys wub.gif Pirkom praitą savaitę lietaus rūbus - neperpučiamus, neperšlampamus kombius, tai dabar šiurpina kamynų močiutes vakarais per lietų po balas turškias. Vidurinėlis dar išmoko tokį bajerį. Einam visi per lietų pasivaikščiot, skuba kokia moteriškė po skėčiu namo, susigūžus o jis ir sako: "labas vakaras, puikus oras? lotuliukas.gif "
Atsakyti
Tikras anglas biggrin.gif

Liūte - patekus į šeimą, vaikų veidai visada keičiasi, atsiranda kažkokio gyvumo , gyvenimo džiaugsmo.
Mano viena draugė, visada buvo nusistačiusi prieš įvaikinimą, bet pamačiusi, KAIP vaikas džiaugiasi kiekivena smulkmena, kaip domisi viskuo - pasistengė tapti mylimiausia teta....
Atsakyti
Yra: Nutarimas dėl įvaikinimo apskaitos pakeitimo

12 punktas: Tarnyba, įrašiusi į Galimų įvaikinti vaikų sąrašą vaiką, kurio broliai ar seserys yra įvaikinti, atsižvelgdama į vaiko interesus, raštu kreipiasi į juos įvaikinusias šeimas, prašydama pateikti nuomonę dėl šeimos galimybių įvaikinti savo įvaikio brolį ar seserį.

QUOTE(liute @ 2013 09 21, 05:57)
Mano buvusio kolegos šeimai pasiūlė antrą vaikelį - sesytę. O po pusantrų metukų.. trečią sesytę. Bet tikrai labai daug priklauso nuo konkrečios savivaldybės VTAT. Kiap suprantu centralizuotos, įstatymais numatytos tvarkos tikrai nėra.

Atsakyti
netyčia interneto platybėse radau įdomų magistro darbą apie vaiko socialinę adaptaciją globėjų šeimoje:
http://joakimas.blog...ojeturinys.html
gal ir jums bus įdomu 4u.gif
Atsakyti
kaip mamytes gyvenat?ar nesusalot?o musu mazoji jau nuo mamos ai nei per zyngsni nenueina bigsmile.gif jau kur as ten ji.visur nori buti ir visur dalyvauti.turejom sveciu tai jau neina pas kitus tik prie musu su vyru.o man viduje tai toks dziaugsmas.va.
Atsakyti