Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai kalba apie viską

as galvoju kad dabar jus turit eiti i vaiku teises rasyt parsyma kad sutuoktinis nori ivaikinti jusu vaika.tolimesne eiga jums paaskins vaiku teise.reiks surinkti pazymas,paeiti 3 menesiu kursus.tuomet bus teismas ir tik tada gales jusu vyras ivaikinti jusu vaika.atsisakymo dokumentus jusu 1 vyro reiks irgi ko gero atiduoti vaiku teisem.jos ten surenka visus reikiamus dokumentus ir pristato i te kur reikia
Papildyta:
IR DAR NORIU PRIDURTI YRA TEMA vaiko ivaikinimas sutuoktinio.PASISKAITIKIT GAL TEN RASIT NAUDINGOS INFORMACIJOS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deola: 26 spalio 2013 - 08:46
QUOTE(deola @ 2013 10 26, 08:52)
as galvoju kad dabar jus turit eiti i vaiku teises rasyt parsyma kad sutuoktinis nori ivaikinti jusu vaika.tolimesne eiga jums paaskins vaiku teise.reiks surinkti pazymas,paeiti 3 menesiu kursus.tuomet bus teismas ir tik tada gales jusu vyras ivaikinti jusu vaika.atsisakymo dokumentus jusu 1 vyro reiks irgi ko gero atiduoti vaiku teisem.jos ten surenka visus reikiamus dokumentus ir pristato i te kur reikia
Papildyta:
IR DAR NORIU PRIDURTI YRA TEMA vaiko ivaikinimas sutuoktinio.PASISKAITIKIT GAL TEN RASIT NAUDINGOS INFORMACIJOS


Deola - kursų šiuo atveju tikrai nereikia mirksiukas.gif visa info apie sutuoktinio vaiko įvaikinimą - info čia 4u.gif

Gal vakar kažkas buvote "Pastogėj" paskaitoj apie saviriaguliacija bei pagalba sau auginat vaikus?
Atsakyti
Ačiū labai.
Paskambinsiu pirmadienį į Vaikų teises ir viską išsiaiškinsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2013 10 24, 10:12)
penktadienį grįš namo, iš vietos į kurią ptas pateko
Papasakok,kaip grįžęs elgėsi,ką Duksiui sakė,ar sesytės pasiilgęs?Rūpi gi.Kiekvienai tokia situacija gali būti,ypač ateity.
O mes suvažinėjom į sostinę,į kastingą su dičkėm.Būsimos aktrisos gal auga ax.gif
Atsakyti
kaip aplankai kapines ir pamatai tai vienas kapelis angelelio tai kitas ..........kaip ziauru ir neteisinga...................
Atsakyti
deola, kažkada aš taip pat jaučiausi, bet protingų knygų dėka radau sau atsakymą į tai kodėl tokie maži ir nekalti miršta...jeigu tikėti, kad kiekvienas mes ne šiaip sau ateiname į šį pasaulį, o su mums skirta misija, tikslu, tai tie angelėliai atliko savo darbelį žemėje ir išskrido atgal į dangų. O dar jeigu pradėti gilintis į karmos dėsnius, Biblijoje minimą 7 kartų ciklą, tai atsakymų labai daug. Tad mūs. Aišku, kiekvienas mes randame sau tinkamiausius atsakymus smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif

Praeita savaite darzelyje kiekvienas vaikas turejo sukurti pasaka. Stai maniskio pasaka

"Kiškutis benamis"

Gyveno kiškutis. liūdnas, nes neturėjo namų. Visi jį vadino benamiu. Rinko gėlytes miške ir svajojo apie savo namus.
Priėjo vilkas ir sako:
- Kiški, aš tave suėsiu.
- Neėsk, vilke manęs, aš tau gėlyčių priskyniau. Esu liūdnas benamis kiškis.
Vilkui pagailo kiškelio parsivedė į savo namus ir tapo gerais draugais.


Visu vaikuciu pasakos, kaip pasakos, na ka penkiametis gali isgalvoti, bet maniskio pasaka mane labai nustebino.
Atsakyti
QUOTE(Sypsena777 @ 2013 10 28, 12:05)
Sveikos mamytes  4u.gif

Praeita savaite darzelyje kiekvienas vaikas turejo sukurti pasaka. Stai maniskio pasaka

"Kiškutis  benamis"

            Gyveno kiškutis. liūdnas, nes neturėjo namų. Visi jį vadino benamiu. Rinko gėlytes miške ir svajojo apie savo namus.
Priėjo vilkas ir sako:
- Kiški, aš tave suėsiu.
- Neėsk, vilke manęs, aš tau gėlyčių  priskyniau. Esu liūdnas benamis kiškis.
Vilkui pagailo kiškelio parsivedė į savo namus ir tapo gerais draugais.
Visu vaikuciu pasakos, kaip pasakos, na ka penkiametis gali isgalvoti, bet maniskio pasaka mane labai nustebino.


wub.gif nuostabu. Vaikai yra juos supančių suaugusiųjų veidrodžiai.
Atsakyti
QUOTE(liute @ 2013 10 28, 16:14)
wub.gif nuostabu.


Aciu!
Klausiau vaiko, sakau, o tas kiskutis dabar laimingas? Sako labai, nes turi drauga ir namus thumbup.gif
Atsakyti

Konferencija Seima vaikų globos klausimais.
Atsakyti
Šį vakarą su dičke kalbėjomės apie plaukus - aptarinėjome, kokie visų šeimos narių plaukai - koks atspalvis, koks storis, garbanos ir kaip keičiasi spalva su amžiumi. Žodžiu, moteriška diskusija.

Išėjo kalba apie mūsų mažiukės plaukus kurių iki šiol beveik nėra ir ta pačia proga prisiminėme, kad dičkė panašaus amžiaus buvo didelė šviesi garbanė. Ir čia ji man sako: mama, ar skaitei Rasmusą klajūną? Ten parašyta, kad įtėviai ima tik mergaites su šviesiomis garbanomis, o berniukų su tiesiais lygiais plaukais niekas neima... doh.gif

Atsakyti
O mane vakar labai nustebino mano šeima:žiūri žinias,ir aš prisėdau.Rodo apie tuos du vaikelius,kur penkiametis pabėgo nuo geriančios motinos ir močiutės.PZ apgailestauja ir ... bigsmile.gif Vaikai už doh.gif Pasimečiau g.gif Man reikėjo daug laiko,kol įsisąmoninau,kad Žirniui brolio nebebus.Ir še tau ax.gif

Šiandien gerą pusdienį su Vyšnia prašliaužiojom bazėj.Prisipirkom ...nieko.Sausainių,saldainių,džiovintų vaisių ir tomato.Grįžom-namučiai sutvarkyti,mamai knyga iš bibliotekos parnešta.Žirnis glaustėsi,glaustėsi ir sako:tu kai ko nežinai smile.gif Pupai dantukas iškrito.Panelė laikėsi tylos įžado-norėjo patikrint,ar tikrai pinigus padeda ne tėvai.Teko griežtai paaiškint,kad visus pinigus išleidau skanėstams ir net nesiruošiu niekam jų dalint net ir už dantis lotuliukas.gif
Atsakyti