QUOTE(vardukas @ 2010 05 17, 10:14)
Negeru priezasciu tikrai yra
Pradedant, kad gausis rasos taskas, jau pastato viduje, ko pasekoje, pelesis ir kitos problemos.
Kitas dalykas, man nepatinkantis, kad sienos nebegali akumuliuoti patalpose esancios silumos, kambarys sulyla tiek kiek sildomas, nustojus sildyti, labai greitai atsala.
Papildomos islaidos montavimui is lauko ir is vidaus,
o gali pasakyt kodel gerai sildyti ir is lauko ir is vidaus
Kiekvienam blizga savaip ...
Rasos taskas nesusidarys jei naudosi max 5 cm siltalo.
Dujomis ar elektra sildantis nera skirtumo ar sienos akumulioja siluma. Kam jas sidyti papildomai? Kiek reikia energijos isildyti sienas? Plius kalba eina tik apie isorines sienas. pakankamai lieka vidiniu kurios akumuliuos..
Taip,papildomos islaidos montavimui,bet visokius kabelius pravesti tikrai lengviau ir pigiau. (elektrikai pasims atitinkama sumele uz laidu ileidima) . Visur yra pliusu,visur yra minusu. teikti kad viena sistema gera o visos blogos-nekorektiska.
Papildyta:
QUOTE(EVOY© @ 2010 05 19, 13:03)
Čia gal kiek tinkamesnė tema...
Buterbrode kaupiasi drėgmė. Polistirolas taps hidroizoliaciniu sluoksniu, kuris uždarys kelius pasišalinti drėgmei iš konstrukcijos. Žinant, kaip stropiai šie blokeliai siurbs drėgmę iš patalpų, ir jei nieko nedarėte prieš klijuodami GKP- tai jau bus didoka problema.
Sprendimas paprastas- tereikia įsirengti kvėpuojantį šiltinimą.
Vienas iš galimų variantų orientacijai (tik ne pats optimaliausias), kai polistirolas pakeistas akmens vata ar ekvivalentu.
dauguma pulistirolo salininku teigia kad pulistirolas kurkas geriau nei vata..Nes nepraleidzia nieko.. O atseit per vata vejei svilps..