Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 41

http://www.moteris.l...a.d?id=60584203
Atsakyti
Na va prisisnekejau.kad viskas gerai vyrui.o dabar temperatura uzkilo 37.7.gal nuo svytinimo g.gif ,ar buna taip?
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2013 09 24, 14:00)
Suabejociau.kad maistas vyrui paskutinis malonumas.....kuri dar as is jo atimu g.gif

atsiprasau netaip issireiskiau turejau omeny;viena is malonumu
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2013 09 24, 17:30)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif bet kiek as "reklamuoju " cia ir to centro Vilniuje renginius,ir cia Klaipedoje ,nepamenu kad is sio forumo atejo nors vienas zmogus...romantike  buvo nuejusi Vilniuje ir dar kazkokia mergina is sito forumo...Klaipedoje tik viena is cia skaitanciu...reikia paciam sau padeti ,to paciu ir kitiems padesite ,nors vienam zmogui,palengves

Lengviausia yra dejuoti kad stoga rauna,atsiprasau,bet kartais tikrai pikta,o kai siuloma konkreti pagalba-niekas nedaeina,nepaskambina ir t.t.


Aš be forumo buvau. Labai džiaugiausi. Tikrai padėjo. Jeigu dabar prasideda bizas, žinau, kur ieškoti pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2013 09 24, 22:02)
Aš be forumo buvau. Labai džiaugiausi. Tikrai padėjo. Jeigu dabar prasideda bizas, žinau, kur ieškoti pagalbos  4u.gif

thumbup.gif

mergaites,kam stipriai skaudejo krutines lasta,oda nuo spinduliavimo,pakartokite,prasau ,kas padejo 4u.gif man tai nebuvo,o vienai pazistamai reikia skubiai patarimo.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2013 09 25, 00:19)
thumbup.gif

mergaites,kam stipriai skaudejo krutines lasta,oda nuo spinduliavimo,pakartokite,prasau ,kas padejo 4u.gif  man tai nebuvo,o vienai pazistamai reikia skubiai patarimo.


Man KMUK davė jų pačių vietoje gamintą tepalą tepti odai. Jis mažino uždegimą, paraudimą (čia buvo 2010 m., dabar nežinau ar duoda). Man jis veikė geriau nei vaistinėje pirktas kažkoks Spirig gamintojo tepalas (dabar jau pavainimo neatsimenu).
Atsakyti
QUOTE(ida1 @ 2013 09 24, 18:26)
Na va prisisnekejau.kad viskas gerai vyrui.o dabar temperatura uzkilo 37.7.gal nuo svytinimo g.gif ,ar buna taip?

Būna mirksiukas.gif Gali pašokinėti temperatūra.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2013 09 25, 08:35)
Būna mirksiukas.gif Gali pašokinėti temperatūra.

Aciu.siandien jau nera 4u.gif .mums rekomendavo svitinimo metu tepti adeles karaliunaites prieparatais..citvaras,, ir ,,sveikatele,,.mes nenaudojam apie juos nieko negaliu parasyt.bet galit pasidomet 4u.gif
Atsakyti
as mamai buvau nupirkusi medetku vazelino, ne tepalo, o vazelino, tai labai padejo
Atsakyti
QUOTE(Zylez @ 2013 09 24, 12:19)

Ar galėtumėte pasidalinti patirtimi, kokiais simptomais jums ar jūsų artimiesiems pasireiškė liga, kol dar ji nebuvo patvirtinta? Gana nemažai paskaičiau jūsų temų, nors ne visas, bet dažna žinutė jau su diagnoze ir gydymais, tyrimais, bet be tos pradžios, nuo ko viskas prasidėjo.


tetis kosedavo, pradejo dusinti, prasidejo ligu paieskos. Pradzioje itare sirdies bedas, o galiausiai islindo plauciu v... Trecia stadija, jau ne pradzia, deja

QUOTE(ida1 @ 2013 09 24, 13:00)
Tarp kitko siandien mazyliui metukai.valgysim pica 4u.gif

Didziausia sveikinimai!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(SVETA K. @ 2013 09 24, 16:30)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif bet kiek as "reklamuoju " cia ir to centro Vilniuje renginius,ir cia Klaipedoje ,nepamenu kad is sio forumo atejo nors vienas zmogus...romantike  buvo nuejusi Vilniuje ir dar kazkokia mergina is sito forumo...Klaipedoje tik viena is cia skaitanciu...reikia paciam sau padeti ,to paciu ir kitiems padesite ,nors vienam zmogui,palengves

O provincijoj nebuna tokiu renginiu... Ir rauna stoga, bet praeina. Ateini i formuma, pasiskundi, padejuoji, paskaitai, kad buna ir blogiau ir nurimsti bent kuriam laikui mirksiukas.gif
Atsakyti
is provincijos,200km vaziuoti i rengini man per brangi kelione g.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 09 24, 20:13)
atsiprasau netaip issireiskiau turejau omeny;viena is malonumu

prasau.tikiuosi.kad turesim ir kitokiu malonumu mirksiukas.gif
Atsakyti