Įkraunama...
Įkraunama...

Jūrų kiaulytė - mano mylimiausia

QUOTE(Sunreja @ 2013 09 26, 15:05)
Panos, ka galvojat, neuzilgo bus paroda musu mieste JK, zadu BUTINAI eiti apsiziureti ir galvoju gal paimti savo berniuksciui drauga?.. Kazi kaip sugyventu su mazu kiauliuku 1 metu ir 3 men patinas, a? Ar turit kas tokios patirties?  g.gif



Seip manau kad cia nuo kiekvieno kiauliuko priklauso vienam reikia kompanijos kitam ne....
Atsakyti
Padėkit gal kas paimtumėt auginti mūsų 7 mėn. kiauliuuką.
Pirkom vasarą bet pasirodė kad negalim namuose auginti -alergija verysad.gif
Per vasarą lauko namelyje gyveno bet dabar labai reikia naujų namučių.
Mes Kaune. Kiauliukas juodas verpetuotas.
Atsakyti
Labai skaudu, kai tenka atiduot augintinį...Tikiuosi, ras namučius. 4u.gif

O vat aš gyriaus, kad mano šeimyna sode gyveno mano darytame garde, bet taip ir neteko pademonstruot. tad demonstruoju dabar. Viduje guli kukurūzo burbuolė, tad pagal ją galima orientuotis, koks gardelio dydis. darbo ir jėgų įdėjau daug, bet vasarą pilnai pasiteisino:ir vietos daug, ir apsaugotas nuo vanagų bei kačių. nuo saulytės ir lietučio viršuj uždengdavau, tai taip ir pratupėdavo nuo ryto iki vakaro jame sode.

user posted image

o čia šiandien mano šeimyna pusryčiauja.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Faina šeimyna 4u.gif

Peru suėdė visą šieną, dabar tupi prie ėdžių ir taip pirktai jas tranko, kad baisu žiūrėt lotuliukas.gif bandžiau filmuot, bet ji kažkaip jaučia kai filmuoju ir nebetranko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2013 09 30, 10:30)
4u.gif



liux narvas ir seimyna grazi wub.gif pas mane tai meiles istroskusiu vakarelis tesiasi,Adrija kai ziurkenas,pati nulipa nuo lovos,manim uzlipa ant sprando ir miega po mano plaukais,nu zodziu Limpopo priesingybe,nors anas irgi atkuto,laksto,vel jaunas lotuliukas.gif
Limpopelis lauke zoliauja,nors kokia pramoga,kiek gi zmonos gailma laukt ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2013 09 30, 11:30)
Labai skaudu, kai tenka atiduot augintinį...Tikiuosi, ras namučius. 4u.gif

O vat aš gyriaus, kad mano šeimyna sode gyveno mano darytame garde, bet taip ir neteko pademonstruot. tad demonstruoju dabar. Viduje guli kukurūzo burbuolė, tad pagal ją galima orientuotis, koks gardelio dydis. darbo ir jėgų įdėjau daug, bet vasarą pilnai pasiteisino:ir vietos daug, ir apsaugotas nuo vanagų bei kačių. nuo saulytės ir lietučio viršuj uždengdavau, tai taip ir pratupėdavo nuo ryto iki vakaro jame sode.

user posted image

o čia šiandien mano šeimyna pusryčiauja.

user posted image

user posted image

jau kokia nuostabiai grazi seimynele,pasaka
Atsakyti
Sveikutės,
o aš vat atradau dar vieną skanėstą savo mergom- agurkles. parvežiau iš kaimo pabandymui- tai net kvykaudamos ėdė.

Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2013 09 30, 19:32)
liux narvas ir seimyna grazi  wub.gif  pas mane tai meiles istroskusiu vakarelis tesiasi,Adrija kai ziurkenas,pati nulipa nuo lovos,manim uzlipa ant sprando ir miega po mano plaukais,nu zodziu Limpopo priesingybe,nors anas irgi atkuto,laksto,vel jaunas  lotuliukas.gif
Limpopelis lauke zoliauja,nors kokia pramoga,kiek gi zmonos gailma laukt  ax.gif
user posted image

oi labas grozi tu,kaip norisi tave paglostyti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(andra96 @ 2013 10 02, 10:07)
oi labas grozi tu,kaip norisi tave paglostyti wub.gif  wub.gif  wub.gif


o abu ismoke rekt reikalaudami maisto dabar lotuliukas.gif grisit Lietuvon,pamatysit mano saldziaja porele lotuliukas.gif Kaip Persiukas laikosi?
Atsakyti
QUOTE(linete33 @ 2013 10 02, 19:25)
o abu ismoke rekt reikalaudami maisto dabar  lotuliukas.gif  grisit Lietuvon,pamatysit mano saldziaja porele  lotuliukas.gif  Kaip Persiukas laikosi?

taip,zinoma reikia kovoti uz savo pilvukus smile.gif o musu Persiukas jau visas vyras,auga taip sparciai,vis pasisveriame,jau beveik 700g.sio men 5d.suies 4 menesiai jau.labai mielas megsta kaip kokia papuga tupeti ant peties,vienu suoliu uzsoka,ir ciulba ausin istisai.kol kas dar vienas,laukiam kol gims mazuliukai cia,bet sakau jei nespesim ju sulaukt gruodzio viduryje grystam,ir maciau lepunelyje dar broliukas yra,galvoju apie ji,nors bus jau paauges puses metuku bet juk brolis wub.gif wub.gif wub.gif gal pazins po 4men pertaukos,nors abejoju.......sia diena labai gailiuosi kad nenupirkau ju abieju is karto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2013 09 24, 10:32)
Koncertas-

user posted image

Į miegačią klausytoją dėmesio prašome nekreipti


Kokia man ši kiauliukė graži wub.gif wub.gif
Atsakyti
JĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ

Laimėjom
Atsakyti