Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zerutis @ 2013 08 01, 21:53)
1- 14 per stambi,svieciasi per kryzelius,fui,fui,fui  schmoll.gif
2-bendras vaizdas  schmoll.gif ant lino ar ewo daug graziau darbai atrodo  mirksiukas.gif

aš jau seniai iškeičiau 14 aidą rolleyes.gif kai siuvinėju ant 40 ct lino ,tai man skirtumas kosminis biggrin.gif
Atsakyti
nusiziurejau nuo Uodegytes blush2.gif 4u.gif ir pabandziau siuvinet vienu siuliuku. Siuvineta ant 20 aidos, nors smulku, bet visai smagiai siuvinejosi, man patiko biggrin.gif
user posted image
fotografavau telefonu, tai kokybe nuotraukos labai jau prasta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasuteK: 02 rugpjūčio 2013 - 10:11
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 02, 09:58)
aš jau seniai iškeičiau 14 aidą  rolleyes.gif kai siuvinėju ant 40 ct lino ,tai man skirtumas kosminis  biggrin.gif

Tai buciau jos ir nebeemus,bet turejau nemaza gabala nusipirkus ir serija ant jos pradeta siuvinet,nenoriu,kad labai skirtus,bet treciai vistik imsiu smulkesne,nes ji bus pilka tai labai stipriai sviestus ax.gif

RasuteK thumbup.gif gelikes,graziai ziurisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasuteK @ 2013 08 02, 12:10)
nusiziurejau nuo Uodegytes  blush2.gif  4u.gif ir pabandziau siuvinet vienu siuliuku. Siuvineta ant 20 aidos, nors smulku, bet visai smagiai siuvinejosi, man patiko  biggrin.gif 

fotografavau telefonu, tai kokybe nuotraukos labai jau prasta  doh.gif

čia tik mintis buvo ,bet kol dar to nesiėmiau biggrin.gif tikrai norėtūsi pažiūrėt iš arčiau ,ir kad ne taip blankiai ,kaip čia viskas atrodo bigsmile.gif

klp pirkti nėra ,užsisakyt teks ,taip norisi ir pačiai pamėgint .kaip jau ir pabandžiusios klausiu ,būtų sunku turbūt sutalpint kryžiuką ,per dvi gijas ?
ale tikrai atrodo smulku , iš nuotraukos pasakyčiau ,kad ewas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 02 rugpjūčio 2013 - 11:39
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 02, 12:37)
čia tik mintis buvo ,bet kol dar to nesiėmiau  biggrin.gif tikrai norėtūsi pažiūrėt  iš arčiau ,ir kad ne taip blankiai ,kaip čia viskas atrodo  bigsmile.gif

klp pirkti nėra ,užsisakyt teks ,taip norisi ir pačiai pamėgint .kaip jau ir pabandžiusios klausiu ,būtų sunku turbūt sutalpint kryžiuką ,per dvi gijas ?
ale tikrai atrodo smulku , iš nuotraukos pasakyčiau ,kad ewas  biggrin.gif

pazadu, kad padarysiu geresniu nuotrauku ir is arciau, bet tik po 2 sav. (iskeliaujam siandien, tai jau viskas supakuota ax.gif ). Italpinti 2 gijas, manau, kad imanoma, bet sunkiai butu g.gif Siaip gyvai matosi, kad Aida, skylutes ryskios, bet kryziukai tikrai mazuliukai gaunasi biggrin.gif
Papildyta:
Zeruti aciuks.gif pamirsau pasakyt biggrin.gif

Uodegyte, va prisiminiau, kad turiu viena nuotrauka is arciau, siuvinejau atvirute ir ant 20 Aidos 1 gija. Cia gal geriau matysis mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RasuteK: 02 rugpjūčio 2013 - 11:55
LE France biggrin.gif

user posted image

40 ct linas ,1 gija .motyvus rinkausi pati ,iš skirtingų schemų taikiau ,tas antspaudas irgi siuvinėtas ax.gif viską taikiau pagal rėmelį blush2.gif

ir smulkmenėlė ... Zweigart Flax 40 ct linas ,2 gijom

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 03 rugpjūčio 2013 - 19:01
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 03, 19:37)
LE France  biggrin.gif
40 ct linas ,1 gija .motyvus rinkausi pati ,iš skirtingų schemų taikiau ,tas antspaudas irgi siuvinėtas  ax.gif viską taikiau pagal rėmelį  blush2.gif
ir smulkmenėlė ... Zweigart Flax 40 ct linas ,2 gijom

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif tylejo,tylejo, nieko nerode,o daba,setau,kad nori,groziu ka papyle blink.gif
nu jau bokstas,groziu grozis,is kur toki remeli gaut reikejo wub.gif
smulkmenele ir simpatiska,miela akiai 4u.gif doh.gif ir dar ant tokio smulkumo lino,medali tau kabinu uz kantrybe biggrin.gif
Atsakyti
merginos,dekui,kas pastebejot mano Adomelio uzuomazga biggrin.gif
uodegyte wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 03, 18:37)
LE France  biggrin.gif


40 ct linas ,1 gija .motyvus rinkausi pati ,iš skirtingų schemų taikiau ,tas antspaudas irgi siuvinėtas  ax.gif viską taikiau pagal rėmelį  blush2.gif

ir smulkmenėlė ... Zweigart Flax 40 ct linas ,2 gijom



wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zerutis @ 2013 08 03, 22:10)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif tylejo,tylejo, nieko nerode,o daba,setau,kad nori,groziu ka papyle  blink.gif
nu jau bokstas,groziu grozis,is kur toki remeli gaut reikejo  wub.gif
smulkmenele ir simpatiska,miela akiai  4u.gif  doh.gif ir dar ant tokio smulkumo lino,medali tau kabinu uz kantrybe  biggrin.gif

lotuliukas.gif va teip

o rėmelį savo mieste universalinėj pirkau ,atveža ten ,ir už normalią kainikę bigsmile.gif dar šnd ir dėžutę arbatai nusipirkau ,teliks ją gražiai apipavidalint ,rėmelį tokį pat dar mačiau deko parduotuvėj ,kur jo kaina kur kas didesnė .
o už medalį ,ačiū biggrin.gif

ačiū ir kitom mergikėm wub.gif
Atsakyti
[quote=Uodegyte,2013 08 03, 19:37]
LE France biggrin.gif

ir smulkmenėlė ... Zweigart Flax 40 ct linas ,2 gijom


cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif Jatau, kad sunervinoooooooo tavo darbelis, kad net vėl užsimaniau į Paryžių. Per liūtį pasiekėm tik antrą bokšto aukštą (bet iš baimės kaži ar būčiau aukščiau pasikėlusi). Jau maniau, kad viską parodėte savo darbuose, bet šast kuri ir vėl nustebina (sunervina smile.gif )(gerąja prasme). Reiks pinigus kitiems metams kelionei taupyti , kad nereikėtu žliumbti žiūrint į paveikslėlį. Sureagavau nerealiai (sujudino kažką viduj) doh.gif doh.gif doh.gif (gal pilnatis stojo g.gif g.gif g.gif ). Dėkui už geras emocijas ir didelė sauja 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .
O taip pat ir visoms kitoms (laiku nepagirtoms) auksarankėms po didelį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mona66: 03 rugpjūčio 2013 - 23:35
Uodegyte- nu tu pavarai wub.gif Patinka tavo motyvų pasirinkimas- labai gražu, subtilu visada. Katra ten pas jus tokia gera universalinė- varyčiau ir aš kada biggrin.gif Nes- nu žiauriai fainų dalykėlių randi wub.gif
Atsakyti