Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rasiux- @ 2013 08 04, 10:58)
  Katra ten pas jus tokia gera universalinė- varyčiau ir aš kada  biggrin.gif  Nes- nu žiauriai fainų dalykėlių randi  wub.gif

Varyk,varyk iki ketvirtadienio,gal dar ir man ka nugriebsi mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Uodegyte, thumbup.gif 4u.gif wub.gif as kaip tik dabar Prancuzijoj, nors ir ne
Paryziuj, bet vis tiek kazkaip labai artima pasirode... ax.gif
Atsakyti
Sveikutės!
Man toks įspūdis, kad kai visas fonas siuvinėjasi gerai ir ant Aidos, bet jei koks objektas ir fonas lieka tuščias žymiai gražiau ant lino..
Aš vis dar siuvinėju savo vynuoges blush2.gif

UOdegyte 4u.gif kokie darbeliai!!!!

Kažkaip keistai jaučiuosi..pažiūriu jūsų darbus ir kažkaip lyg rankos nusvyra..atrodo kad nieko gražaus neišsiuvinėju...Matyt toks charakteris verysad.gif

Aj dar neseniai lankiausi senoje troboje, tai ten mačiau įdomų siuvinį, ten matyt senoviškas toks ne kryželiais o kaip žvaigždutėmis..Labai nustebau, tiesiog tadais jokių Aidų nebuvo, tai biškį klišokai..BET bigsmile.gif
Atsakyti
Mamavika- nenukabink nosies 4u.gif , dažnai kitų darbai atrodo šaunesni, net jei tai mažyčiai paukštukai mirksiukas.gif tačiau kitiems ir tavieji atrodo šaunūs. Tiesiog matyt esam per daug savikritiškos, kad nuvertinam savo darbus (aš tokia pati- man atrodo, kad nieko doro nepadarau blush2.gif )...
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2013 08 03, 19:37)

Darbeliai wub.gif wub.gif ir ju pateikimas thumbup.gif
Dar noriu paklausti Biskorno siule siuvasi vienu siulu ar dviem?
Atsakyti
QUOTE(Dreis @ 2013 08 04, 13:02)

Dar noriu paklausti Biskorno siule siuvasi vienu siulu ar dviem?

Dviem mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei jau apie Biskornu prakalbot, tai ir aš klausimą turiu - ant kokios Aidos ar lino siuvinėjat biskorniukus?
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2013 08 04, 13:36)
Jei jau apie Biskornu prakalbot, tai ir aš klausimą turiu - ant kokios Aidos ar lino siuvinėjat biskorniukus?

Aš esu siuvinėjus ant visokių smile.gif Aida 14, Aida 16, linas smile.gif

Uodegyte, tu kaip visada - tyli tyli, tik bac ir pribloškia visas biggrin.gif šaunuolė, 10 balų darbeliams ir pateikimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2013 08 04, 15:54)
Aš esu siuvinėjus ant visokių smile.gif Aida 14, Aida 16, linas smile.gif

Ant tokios Aidos labai jau "gramozdiškos" gausis biggrin.gif Noriu tokios mažutės, subtilios, tai vat ir galvoju, kuri čia ta Aida būtų pati ta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocė @ 2013 08 04, 16:41)
Ant tokios Aidos labai jau "gramozdiškos" gausis  biggrin.gif  Noriu tokios mažutės, subtilios, tai vat ir galvoju, kuri čia ta Aida būtų pati ta  g.gif

Tai rinkis 18 arba 20 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zerutis: 04 rugpjūčio 2013 - 15:50
QUOTE(rasiux- @ 2013 08 04, 11:58)
Uodegyte- nu tu pavarai  wub.gif  Patinka tavo motyvų pasirinkimas- labai gražu, subtilu visada. Katra ten pas jus tokia gera universalinė- varyčiau ir aš kada  biggrin.gif  Nes- nu žiauriai fainų dalykėlių randi  wub.gif

oi ,ačiū .atrandu juose kažką tokio....jaukaus wub.gif prie senukų grgžd blush2.gif


QUOTE(zerutis @ 2013 08 04, 12:10)
Varyk,varyk iki ketvirtadienio,gal dar ir man ka nugriebsi  mirksiukas.gif   lotuliukas.gif

Kad ten vienetais atveža ,ir tik keletą kokių įdomesnių egzempliorių rolleyes.gif

QUOTE(cindy @ 2013 08 04, 16:54)
Aš esu siuvinėjus ant visokių smile.gif Aida 14, Aida 16, linas smile.gif

Uodegyte, tu kaip visada - tyli tyli, tik bac ir pribloškia visas biggrin.gif šaunuolė, 10 balų darbeliams ir pateikimui mirksiukas.gif

Ačiū wub.gif kad čia tik smulkmenėlės ax.gif

Dėkoju visoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 rugpjūčio 2013 - 17:53
QUOTE(Ciocė @ 2013 08 04, 15:41)
Ant tokios Aidos labai jau "gramozdiškos" gausis  biggrin.gif  Noriu tokios mažutės, subtilios, tai vat ir galvoju, kuri čia ta Aida būtų pati ta  g.gif

Nebūinai. Juk viskas priklauso nuo motyvo. Kaip tik, jeigu jis mažutis, tai ant didesnės aidos geriau atrodys, nes ant kokios 18, tai biscornas mažas gausis.
Atsakyti