Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamukai....

QUOTE(janna @ 2013 08 08, 12:38)
Ahoi, mamukai  4u.gif

Pasikartosiu su savo klausimu, nes neužfiksavau. Gal kas "v kurse" kur ir kada mūsų mieste rengiami vaikučių turgeliai ar kur tokią informaciją galima būtų rasti, kaip kažkada Basanavičiaus gatvėje????

Artėja rugsėjo pirmoji, na ir ruduo - pasiruošimai į mokyklas ir darželius. Labai jau praverstu toks "renginys".


Geras dalykas būtų toks turgelis, nes daug vaikiškų rūbų prisikaupia. O ir tie vaikai kaip ant mielių auga , rodos pavasarį pirkai rūbus, žiūrėk rudenį vėl naujų reikia doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Po keletos savaiciu planuojame kraustytis I Siaulius, tad domina visiskai viskas smile.gif Gal kuriai teko susidurti su mokyklele "Smalsuciai pabiruciai " ? Mano pana jau trecioke bus, bet nera dar labia didele, kad galeciau paleisti po miesta viena, tad ir mokykla netoliese domina smile.gif Sakykit, o kaip Siauliuose susisiekimas ? Planuojame kolkas pietiniame gyventi, tai idomu kaip ten tie autobusai ar mikriukai vaziuoja blush2.gif Tiesa, gal galit pasakyt kokios kainos bilietelio ir mikriuko ? blush2.gif Kadangi atsikraustom, teks ir poliklinikos pasieskoti visai seimynai.. Gal kuri gali kazka patarti ? Uj, kiek klausimu iskart pazeriau blush2.gif Buciau labia dekinga, jei kas daugiau informacijos suteiktu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(nefarma @ 2013 08 14, 06:52)
Sveikos mergaites  4u.gif

Po keletos savaiciu planuojame kraustytis I Siaulius, tad domina visiskai viskas smile.gif Gal kuriai teko susidurti su mokyklele "Smalsuciai pabiruciai " ?  Mano pana jau trecioke bus, bet nera dar labia didele, kad galeciau paleisti po miesta viena, tad ir  mokykla netoliese domina smile.gif Sakykit, o kaip Siauliuose susisiekimas ? Planuojame kolkas pietiniame gyventi, tai idomu kaip ten tie autobusai ar mikriukai vaziuoja  blush2.gif  Tiesa, gal galit pasakyt kokios kainos bilietelio ir mikriuko ?  blush2.gif  Kadangi atsikraustom, teks ir poliklinikos pasieskoti visai seimynai.. Gal kuri gali kazka patarti ? Uj, kiek klausimu iskart pazeriau  blush2.gif  Buciau labia dekinga, jei kas daugiau informacijos suteiktu  4u.gif

Pietiniam tai mikriukai ir autobusai daznai vazineja, nebus keblumu, del poliklinikos tai ziurint kokioje gatveje gyvensit, nes pietiniam yra net kelios poliklinikos, yra dainu poliklinika, poto nedideles klinikos.
Atsakyti
labas kaimynkos.
kokia gėda begalinė, tik dabar pamačiau, kad ana tema pasibaigė. blush2.gif siauuuuuuubas. doh.gif gerai, kad po favorites sugalvojau pasiknisti. smile.gif


į meetą jau pavėlavau, tai parašysiu ką prisiminsiu perskaičius.

Vikucce, ačiū vežimo nebereikia, nusipirkom jau.

Monami, aš irgi už Venckų. ką operuositės?

Nefarma, gaila bet padėti negaliu. kiek autobusai kainuoja, net nebežinau, apie smalsiuosius pabiručius irgi nežinau nieko. žodžiu nekokia iš manęs padėjėja. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos kaimynkos mirksiukas.gif
Na smagu sugryzti pas jus, aciu uz namucius wub.gif

Atsakyti
QUOTE(nefarma @ 2013 08 14, 05:52)
Sveikos mergaites  4u.gif

Po keletos savaiciu planuojame kraustytis I Siaulius, tad domina visiskai viskas smile.gif Gal kuriai teko susidurti su mokyklele "Smalsuciai pabiruciai " ?  Mano pana jau trecioke bus, bet nera dar labia didele, kad galeciau paleisti po miesta viena, tad ir  mokykla netoliese domina smile.gif Sakykit, o kaip Siauliuose susisiekimas ? Planuojame kolkas pietiniame gyventi, tai idomu kaip ten tie autobusai ar mikriukai vaziuoja  blush2.gif  Tiesa, gal galit pasakyt kokios kainos bilietelio ir mikriuko ?  blush2.gif  Kadangi atsikraustom, teks ir poliklinikos pasieskoti visai seimynai.. Gal kuri gali kazka patarti ? Uj, kiek klausimu iskart pazeriau  blush2.gif  Buciau labia dekinga, jei kas daugiau informacijos suteiktu  4u.gif


Laba,

Pietinis pakankamai didelis mikrorajonas. Tad nelygu kokiame gale gyvensite ir ka rekomenduoti mirksiukas.gif

"Smalsieji pabiruciai" yra privati mokykla. Mokslas joje mokamas. Klases nera dideles. Mokytojai motyvuoti ir mylintis savo darba. Smulkesne informacija visada galima gauti tiesiog pasiskambinus ar aplankius mokykla, pasikalbejus su vadovais ir mokytojais ir ..... pasitelkus savo nuojauta priimti vienokius ar kitokius sprendimus.

Seimos kliniku taipogi pakankamai. Visur tvarka praktiskai vienoda. Kaip ir visur pasitaiko kaip gydytoju nuo dievo, taip ir atstsitiktiniu zmoniu medicinoje. Galim butu kalbeti apie konkretu zmogu, bet ir cia... kaip sutaps biolaukai biggrin.gif Vienam atrodys superinis gydytojas, kitas gi nesupras ka jis veikia biggrin.gif

Renute, berots niekur tu nepavelavai. Arba busim abi praziopsojusios toki ivyki smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinot kur dingo parduotuvė Assorti iš Bruklino?
Atsakyti
Tai kad yra, tik ji dabar į knygyno pataplas persikėlė prie elektrinių laiptų.... biggrin.gif
Nebent ir iš ten dingo, tada jau nežinau kur, bet paskutinį kart kai buvau, tai dar dirbo pilnu tempu.... Nepatinka man tose naujose patalpose, viskas suspausta, perspausta - nebesilankau, nes atmosfera nebemiela, o jei su vežimu būnu, tai išvis prasibraut tragedija unsure.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad nebera ir prie Norfos. Kazka viena ausim girdejau, kad dabar liko tik internetine parduotuve.
Atsakyti
Bruklino prekybos centre bus senukai,todel dauguma parduotuviu uzdarytos 4u.gif
Atsakyti
Paziurejau internete, nebera Siauliuose esancios parduotuves kontaktu... blink.gif Tai tikrai gal uzdare... Et kaip gaila, mano kortoj prikaupta buvo, buc zinojus, buciau spejus isleist pinigus sukauptus ant korteles.... unsure.gif
Atsakyti
Norika, tai gal galima tuos taskus panaudoti inetu apsiperkant?

Va, va ir as uzmeciau aki i tinklapi. Ziuriu - nera. Pirma mintis buvo, gal nespejo irasyti pakeitus dislokacios vieta.....

Gaila... As ten nebuvau pastovus klijentas. Bet reikalui esant buvo patogu.
Su elektroninem niekaip apsiprast negaliu. Yra dalyku kuriu neplanuotai prireikdavo cia ir dabar. O dabar....

Na, yra kaip yra.

Ale kas cia darosi? Visos man patinkancios parduotuves dingsta is Siauliu g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 23 rugpjūčio 2013 - 08:52