Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių mamukai....

QUOTE(nefarma @ 2013 09 04, 11:54)
Sveikos mergaitės  4u.gif

Esu visiška naujokė Šiauliuose, tad labia norėčiau kad priimtumėt į savo būrelį, nes daugiau draugų kaip ir neturiu čia  verysad.gif

Kaip matau, kalbat apie choreografijos pamokas, tai maniškė jau nuo pirmos klasės jas lanko, esu labai patenkinta  thumbup.gif  Dar meno mokykloje antrus metus lanko šokius, tai šiemet kai ėjome medicininį patikrinimą, daktarė iškart paklausė ar ne šokėja maniškė, nes laikysena ideali  thumbup.gif

renute, dideliausi sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Lengvo likusio laiko  smile.gif

Sveika prisijungus drinks_cheers.gif Pasakok daugiau apie save smile.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2013 09 04, 12:19)
na  g.gif

atostogos baigėsi,mokykla prasidėjo...

siūlau kitą savaitę susitikti  g.gif,nes taip galim vėl vasaros atostogų sulaukti
kam kada ir kur patogiau  g.gif

Aš visom dienom galiu drinks_cheers.gif bet mes apie 12-14 val. pietus miegam, tai geriau ne tuo laiku smile.gif Geriau pietiniam, bet šiaip nesvarbu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 04 rugsėjo 2013 - 13:31
as ir visai nieko kitai savaitei, man ir pietinis tinka.
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2013 09 04, 13:29)
Sveika prisijungus  drinks_cheers.gif Pasakok daugiau apie save smile.gif


Na, esu 8 metų panelės mama smile.gif Atsikraustėm į Šiaulius iš pajūrio, kadangi vyrui pasiūlė gerai apmokamą darbą čia smile.gif O aš viską mečiau ir atlėkiau kartu smile.gif Šiuo metu esu laisvo oro direktorė thumbup.gif Gal ir smagu, nes 4,5 metų dirbau praktiškai be atostogų doh.gif Bet...nu kiek galima sėdėti be veiklos, tad žiūrinėju kuom čia galėčiau užsiimti smile.gif Kolkas sunkiai čia man sekasi.. verysad.gif Nepažystamas miestas, nera draugų ar šiaip bendraminčių verysad.gif Na,bet tikiuosi įsivažiuosiu ir man patiks šitam mieste biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nefarma @ 2013 09 04, 13:44)
Na, esu 8 metų panelės mama smile.gif Atsikraustėm į Šiaulius iš pajūrio, kadangi vyrui pasiūlė gerai apmokamą darbą čia  smile.gif  O aš viską mečiau ir atlėkiau kartu smile.gif Šiuo metu esu laisvo oro direktorė  thumbup.gif  Gal ir smagu, nes 4,5 metų dirbau praktiškai be atostogų  doh.gif Bet...nu kiek galima sėdėti be veiklos, tad žiūrinėju kuom čia galėčiau užsiimti  smile.gif  Kolkas sunkiai čia man sekasi.. verysad.gif  Nepažystamas miestas, nera draugų ar šiaip bendraminčių  verysad.gif  Na,bet tikiuosi įsivažiuosiu ir man patiks šitam mieste  biggrin.gif

Smagu čia visai, man patinka Šiauliai wub.gif Kurioj miesto daly gyvenat? smile.gif ir jei nepaslaptis, ką vyras dirba? pasirodo ir gerai mokamų darbų Šiauliuose yra? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 04 rugsėjo 2013 - 21:15
QUOTE(nefarma @ 2013 09 04, 12:54)
Sveikos mergaitės  4u.gif

renute, dideliausi sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Lengvo likusio laiko  smile.gif

sveika prisijungusi! 4u.gif praeis truputis laiko, apsiprasi bus daug lengviau. mirksiukas.gif

ačiū už sveikinimus! 4u.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2013 09 04, 13:19)
siūlau kitą savaitę susitikti  g.gif,nes taip galim vėl vasaros atostogų sulaukti
kam kada ir kur patogiau  g.gif

jeigu kitą savaitę tai ir aš dar pasirašau ir man geriau pietinis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2013 09 04, 21:00)
Smagu čia visai, man patinka Šiauliai wub.gif Kurioj miesto daly gyvenat? smile.gif ir jei nepaslaptis, ką vyras dirba? pasirodo ir gerai mokamų darbų Šiauliuose yra?  lotuliukas.gif



Kolkas įsikūrėm petiniam, netoli akropolio biggrin.gif O vyras su didelėm mašinom dirba, piniginiu atžvilgiu tikrai neblogai moka thumbup.gif

Aš šiandien irgi einu į pokalbį dėl darbo, tad mergaitės,palinkėkit man sėkmės, nes labai noriu šio darbo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nefarma @ 2013 09 05, 07:29)
Kolkas įsikūrėm petiniam, netoli akropolio  biggrin.gif O vyras su didelėm mašinom dirba, piniginiu atžvilgiu tikrai neblogai moka  thumbup.gif

Aš šiandien irgi einu į pokalbį dėl darbo, tad mergaitės,palinkėkit man sėkmės, nes labai noriu šio darbo  bigsmile.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nefarma @ 2013 09 05, 07:29)
... vyras su didelėm mašinom dirba, piniginiu atžvilgiu tikrai neblogai moka  thumbup.gif ...

jei tai apie ką galvoju tai ...

pietinis tai kur?aš namus jau pakeičiau,beržinėlį šalta jau tikriausiai,Akropolį kokioj picerijoj? g.gif
kuri savaitės diena?
Atsakyti
QUOTE(nefarma @ 2013 09 04, 15:44)
Na, esu 8 metų panelės mama smile.gif Atsikraustėm į Šiaulius iš pajūrio, kadangi vyrui pasiūlė gerai apmokamą darbą čia  smile.gif  O aš viską mečiau ir atlėkiau kartu smile.gif Šiuo metu esu laisvo oro direktorė  thumbup.gif  Gal ir smagu, nes 4,5 metų dirbau praktiškai be atostogų  doh.gif Bet...nu kiek galima sėdėti be veiklos, tad žiūrinėju kuom čia galėčiau užsiimti  smile.gif  Kolkas sunkiai čia man sekasi.. verysad.gif  Nepažystamas miestas, nera draugų ar šiaip bendraminčių  verysad.gif  Na,bet tikiuosi įsivažiuosiu ir man patiks šitam mieste  biggrin.gif

Sveika mirksiukas.gif
Maniskis jau nuo pavasario pajuryje darbuojasi,nes ten labiau moka nei cia biggrin.gif Su dukra viska metet ir paskui teveli keliavot?Mokykla keitet,draugus ir pan?.. Drasus ax.gif
Sekmes siandien darbo paieskoje mirksiukas.gif

*Ar vaiko auginimo atostogose-eina stazas? g.gif
*Kaimynkos,gal kas spaudet sultis Kairiuose,tetrapakuose? bigsmile.gif
*Radau skelbima,kad vaziuoja i namus valyt/plaut baldu-kazi kates "reikala" isvalys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nefarma @ 2013 09 05, 07:29)
Aš šiandien irgi einu į pokalbį dėl darbo, tad mergaitės,palinkėkit man sėkmės, nes labai noriu šio darbo  bigsmile.gif

4u.gif

QUOTE(*Gina @ 2013 09 05, 08:27)
*Radau skelbima,kad vaziuoja i namus valyt/plaut baldu-kazi kates "reikala" isvalys? g.gif

buvo per radiją laida,ten visokius patarimus dalijo tai veiksmingiausia kažkokios platinamos gerosios bakterijos valymui ir paprastas mineralinis vanduo mirksiukas.gif
Atsakyti
Nefarma, sekmes!

Monami, tai as manau akropoly kur nors butu geriausia.

Gina, stazas eidavo bent jau anksciau; apie kairius nezinau nieko; o kates reikala isvalys jei tures geras priemones ir negiliai reikalas isigeres. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2013 09 05, 08:27)


*Ar vaiko auginimo atostogose-eina stazas? g.gif
g.gif

skaitosi, as vaikina iki 2m 7men. auginau, o kai istojau i birza tai dar bedarbio pasalpa man priklause. Pries pastojant niekur nedirbau.
Atsakyti