Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Barbarėja @ 2013 11 08, 18:34)
Sveikos, labai reikia jūsų pagalbos  4u.gif  Mezgu sijonuką pagal šią schemą. Kadangi esu naujokė tokiam mezgime, nesuprantu ženklinimo 19 eil. tokia apversta U raidė. Pagal mane čia lyg ir 3 akys sumegzos? Ir dar 21 ir 23 eil. pradžioj 4Mz ir 1Mz ką reiškia.
Ačiū už atsakymus  4u.gif

Papildyta:
Ir šioje schemoje 69 ir 71 eil. tarp užmetimų tokie sukryžiavimai


Sveiki, apversta U tai taip reikia 3 akis sumegzti, 4Mz ir 1 Mz reikia pries pradedant megzti eilute megzti geras akis tiek kiek parasyta pvz 4Mz tai pradedant megzti 21 eilute reikia pirma ismegzti 4 akis gerosiom o po to jau pagal schema, tikiuosi supantamai paaiskinau smile.gif o tie sukryziavimai tai reikia akis sukryziuoti.
Atsakyti
Ačiū didelis 4u.gif už paaiškinimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbarėja @ 2013 11 08, 23:38)
Ačiū didelis  4u.gif  už paaiškinimus  smile.gif

Nera uz ka tikiuos padejau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2013 08 02, 20:00)
Senoji temelė baigėsi, naujos nieks neatidaro, tai imuos iniciatyvos. Noriu širdingai padėkoti Kristina A-A, netingėjusiai atsakinėti į kvailus pradžiamokslės klausimus ir padėjusiai nusinarplioti sijjonuką. Jūs net neįsivaizduojat, kaip man padėjot  bigsmile.gif Kadangi ėmiausi šio darbelio tik tam, kad nukreipčiau savo mintis nuo skausmo. Dar kart DYYYYDELIS AČIŪ!
user posted image
Nieko stebuklingo, bet prisiduodu, kas gavosi. Dar reiks pasijonio, bet čia jau kai susveiksiu.

Na ir tradiciškai pirmoje žinutėje - nuoroda į praeitą temą:
http://www.supermama...howtopic=823736

Na,jeigu čia pradžiamokslis,tada aš tyliu doh.gif Labai,labai labai gražuuuuuuuuu.Pagyriau,o dabar norėčiau schemutės,labai gražus raštelis be nutysusių smailų kampelių. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Čia yra.
http://www.supermama...?...3736&st=576
Atsakyti
Pradedu pirmaja serveteline suknele, taciau niekaip nesuprantu, kaip megzti 31-50 eiles? Padekit 4u.gif 4u.gif 4u.gif Is anksto didziausias aciu!
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitilda: 10 lapkričio 2013 - 23:59
QUOTE(vitilda @ 2013 11 11, 00:58)
Pradedu pirmaja serveteline suknele, taciau niekaip nesuprantu, kaip megzti 31-50 eiles? Padekit  4u.gif  4u.gif  4u.gif Is anksto didziausias aciu!
user posted image        user posted image


Ten parašyta: 29 ir 30 eilę 10 kartų pakartoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vitilda @ 2013 11 11, 01:58)
Pradedu pirmaja serveteline suknele, taciau niekaip nesuprantu, kaip megzti 31-50 eiles? Padekit  4u.gif  4u.gif  4u.gif Is anksto didziausias aciu!
user posted image        user posted image

o rasto papasikinimus kas turit? labai nematyti zenklai?
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2013 11 11, 07:52)
o rasto papasikinimus kas turit? labai nematyti zenklai?

hihihi.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Zenklai
user posted image
Atsakyti
Sveikos.Turiu knygelę A.Pelakauskienės STALTIESĖLĖS.Pabandžiau keturiais virbalais
pasitrenyruoti doh.gif na labai sudėtinga,na gal ne tiek sudėtinga,kiek turi skaičiuoti pastoviai,čia žiūrėdama lelevizorių nepamegsi.Bet visvien noriu suknelės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilina @ 2013 11 14, 10:51)
Sveikos.Turiu knygelę A.Pelakauskienės STALTIESĖLĖS.Pabandžiau keturiais virbalais
pasitrenyruoti doh.gif na labai sudėtinga,na gal ne tiek sudėtinga,kiek turi skaičiuoti pastoviai,čia žiūrėdama lelevizorių nepamegsi.Bet visvien noriu suknelės smile.gif

tikrai pamegsit mirksiukas.gif
aš tik filmus žėdama ir mezgiau ir skirtumas,kad ant valinių virbalų,nes suknelei juk dėsit iš karto daugiau akių nei servetėlei mirksiukas.gif
Atsakyti