Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(*MONAMI* @ 2013 11 14, 17:02)
tikrai pamegsit  mirksiukas.gif
aš tik filmus žėdama ir mezgiau ir skirtumas,kad ant valinių virbalų,nes suknelei juk dėsit iš karto daugiau akių nei servetėlei  mirksiukas.gif

Jau atsisiunciau mochera,plonyte kaip voratinklis,o kokio numerio virbaliukais mezget?siap tai plaukioju,kaip ta rasta issidestyt ir nuo ko pradeti.Mano turimoj knygelej yra viena sevetele lelija vadinasi,na tokios noreciau suknelei smile.gif




Prasom nepykti,kad rasau be zenklu,bet siuo metu kompas nepersijungia i lietuviska klaviatura














Atsakyti
Aš mažajai mezgu dabar servetėlinę, pirmą tokią mezgu, tai kad uždėjau akių, tai tooooookio platumo, bet ranka nebekyla ardyti, nes siuliukas issigadina doh.gif Įdomu kaip čia gausis ir kaip atrodys galutiniam variante g.gif g.gif
Atsakyti
Ateinu pasiguost g.gif Atsisiunčiau mocherą,bet ji tokia plona,kad net pūko normalaus nėra.Parduodanti moteris sakė,kad čia kaip tik servetėlinėm suknelėm megsti.Man atrodo,geriausiu atveju iš dviejų siūlų.Mochera su šilku.Nežinau,jau tiek visko mezgus,o čia kaip pirmokė.
Atsakyti
Tai kad mohera ir yra plona mirksiukas.gif Aš kai pirkau kamuoliuką, atrodo viskas gražu, o išvyniojus nebežinojau, kur dėtis ir kaip megzti hihihi.gif Pabandyk mažą mezginuką ant mažų virbalų (mohera sunkiai ardosi, aš bandymuko neardžiau irnesakyk.gif ), įsivažiuosi ir perprasi jos plonumą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitilda @ 2013 11 14, 18:29)
Aš mažajai mezgu dabar servetėlinę, pirmą tokią mezgu, tai kad uždėjau akių, tai tooooookio platumo, bet ranka nebekyla ardyti, nes siuliukas issigadina  doh.gif  Įdomu kaip čia gausis ir kaip atrodys galutiniam variante  g.gif  g.gif

Mano galva, tai kuo platesnė, tuo gražiau "susigarbanoja", nereikia net pasijonio kartais, kai moterys nepatingi daugybės moktyvų megzt. O jei per liemenį per daug, tai galima baigus į apačią gražiai surinkt akis viršuje ir suimti per kelias eiles iki tiek, kiek reikia. Svarbu neišilginti per daug.
Atsakyti
Ką naujo numezgėt? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenuorama: 27 lapkričio 2013 - 16:45
sveikos merginos 4u.gif skaitinejuos temas bandau suprasti sita mezgimo technika g.gif
noriu nusimegzti sijonuka trumpa apie 30-34cm su dideliu kliosu na kad butu pustokas. gal kokia shemute galite imesti butent va kad butu trumpas sijonukas 4u.gif
Atsakyti
rodau antrą megstą suknelę 3 metų mergytei
https://lh6.googleus...no/DSC_0001.JPG
https://lh6.googleus...no/DSC_0018.JPG

sumezgiau 1,5 matkiuko mėlynos ir 1,5 matkiuko baltos midaros silmocheros
Atsakyti
Sveikos, nusimezgiau sijoną, ačiū, Pašnekutei, už patarimą, bet labiausia dabar panikuoju, kaip gražiai tą viršų padaryti, nenusiaurinti, nenuplatinti, nenuilginti g.gif Kiek skaičiau, tai visos rašot, kad svarbiausia sijonas, o paskui niekai, o man , atrodo, kad viskas atvirkščiai blush2.gif Dabar, kol džiūva ,mezgu rankoves, norėjau be siūlės, nepavyko, dabar su siūle mezgu blush2.gif .Kas, kad moku megzti, bet mocherinė suknelė tai man pirmoji doh.gif
user posted image
Atsakyti
jungiuosi ir aš į jūsų būrį, pirma mokinuosi servetėles numegzti, darželis paprašė, o tada pabandysiu numegzti savo dukrytei suknyte. iškilo klausimas ar išlino mezgant suknyte ar ji labai sunki gautusi, turiu balto lino ir galvoju pabandyti g.gif ką manote g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2013 12 18, 13:26)
jungiuosi ir aš į jūsų būrį, pirma mokinuosi servetėles numegzti, darželis paprašė, o tada pabandysiu numegzti savo dukrytei suknyte. iškilo klausimas ar išlino mezgant suknyte ar ji labai sunki gautusi, turiu balto lino ir galvoju pabandyti g.gif ką manote g.gif

puikiai, tik numezgus reiks ištampyt ir palygint, bus nuostabu, man dar gražiau nei iš mocheros
Atsakyti
QUOTE(trilijone @ 2013 12 18, 20:43)
puikiai, tik numezgus reiks ištampyt ir palygint, bus nuostabu, man dar gražiau nei iš mocheros




ačiū, jau žiūriu neblogai man gaunasi megzti linines servetėles, liks tik iškrakmolinti ir ištampyti, išlyginti blush2.gif jau kai sakau apsiprasiu su tuo stiliumi tai jau bandysiu ir suknyte suregzti ax.gif
Atsakyti