Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

jei mergaitei mano 2,6 nedėsiu jokio pasijonio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 12 28, 18:36)
Noriu paklausti, kokio audinio pasuknelė tinkamiausia po servetėline moherine suknele? Ar tam tinka nepuošnus apatinukas?

man gražiausia atlasas... galima iš dėvėtų nupirkt kokią vakarinę ar vestuvinę atlasinę suknelę ir pasiūt mergytei pasuknę... tinka pamušalinė medžiaga... Visai be pasuknės nelabai kaip atrodo iš patirties sakau... galima derint spalvotas pasuknes ir aksesuarus. Aš dabar sau mezguosi juodą mocherinukę, ją derinsiu su raudona pasukne, raudonu diržiuku ir batukais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trilijone: 28 gruodžio 2013 - 20:12
QUOTE(trilijone @ 2013 12 28, 20:11)
man gražiausia atlasas... galima iš dėvėtų nupirkt kokią vakarinę ar vestuvinę atlasinę suknelę ir pasiūt mergytei pasuknę... tinka pamušalinė medžiaga... Visai be pasuknės nelabai kaip atrodo iš patirties sakau... galima derint spalvotas pasuknes ir aksesuarus. Aš dabar sau mezguosi juodą mocherinukę, ją derinsiu su raudona pasukne, raudonu diržiuku ir batukais

Ta mergytė būsiu aš rolleyes.gif Suknelę mezga mezgėja, o pasuknia turiu pasirūpint pati. Atlasą nuotraukose esu mačiusi, net man nepatinka, nes per daug blizga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 12 28, 22:24)
Ta mergytė būsiu aš  rolleyes.gif  Suknelę mezga mezgėja, o pasuknia turiu pasirūpint pati.  Atlasą nuotraukose esu mačiusi, net man nepatinka, nes per daug blizga ax.gif

Tai siukis pas siuveja, parinks is tinkamu neblizgiu bet graziu, pasius tavo figurai, ir kaiinuos pigiau nei kpkia apatiniu pardej parduodama pasukne...
Atsakyti
numezgiau savo pirmąją mocherinę suknytę ax.gif , su nelygiom akim blush2.gif , bet mezgant kažkodėl nepastebėjau g.gif Sumezgiau 5 BBB kid mocherio kamuoliukus.Ir jau nusipirkau kitus siūlus dar vienai mocherinukei smile.gif Liga užkrečiama doh.gif ...
user posted image
Atsakyti
Na štai ir mano pirmoji mocherinukė smile.gif Dukriukas džiaugiasi smile.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kuri pagelbes nuokintos eilutės pradeti megzti sijonuka noriu kad gautusi 37cm kazkur. Schema Dite II. Gal kuri mezgete šia schema tai patarsite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2014 01 03, 16:18)
Gal kuri pagelbes nuokintos eilutės pradeti megzti sijonuka noriu kad gautusi 37cm kazkur. Schema Dite II. Gal kuri mezgete šia schema tai patarsite  4u.gif


aš mezgiau nuo 15-os, 4 mm virbalais iš Alvitos PUKAS, man išėjo apie 32 cm. Skaičiau, kad kaikuriom ilgesni, kitom trumpesni išeina. Norint ilgesnio, galima "eglučių" daugiau primegzt (raštą nuo 48 iki 54 eilutės pakartot dar kelis kartus ir tada toliau megzt) bangelee aukščiau įdėtoj suknelėj matau, taip ir padaryta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixy: 03 sausio 2014 - 15:37
QUOTE(trixy @ 2014 01 03, 15:35)
aš mezgiau nuo 15-os, 4 mm virbalais iš Alvitos PUKAS, man išėjo apie 32 cm. Skaičiau, kad kaikuriom ilgesni, kitom trumpesni išeina. Norint ilgesnio, galima "eglučių" daugiau primegzt (raštą nuo 48 iki 54 eilutės pakartot dar kelis kartus ir tada toliau megzt) bangelee aukščiau įdėtoj suknelėj matau, taip ir padaryta.

O kaip man akis apsiskaiciuoti? Nuo kelintos eilutes motyvas prasideda. nusipirkau siulu ir noriu pradet megzti sijonuka bet taip neaisku kolkas nors skaitonejaus visa tema. Tai prasau pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2014 01 03, 17:53)
O kaip man akis apsiskaiciuoti? Nuo kelintos eilutes motyvas prasideda. nusipirkau siulu ir noriu pradet megzti sijonuka bet taip neaisku kolkas nors skaitonejaus visa tema. Tai prasau pagalbos 4u.gif

ankstesne tema paskaitykit cia,nes sita servetele buvo daug kartu aptarta su veliau kylanciais klausimais del mezgimo.su paskaiciavimais.
Atsakyti
Gal galite paaiskinti paptastai 17 eilute ? Ar taip suprantu: uzmetimas, gera akis, uzmetimas, dvi geros akys, uzmetimas, 4 geros akys, sumezgamos dvi akis i desine. Ar taip ? 18 eilute: 9 geros akys , 2 akys sumezgamos i desine. Ir mezgant aukstyn vis kilnoti ziogeli nes slenkasi pradinis taskas? Ditte II schema cia
Ši schema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo felija: 06 sausio 2014 - 15:05
Sveikos merginos.Gal kas nors galetu paaiskinti kaip megzti zenkliuka.Rutuliukas,o tam rutuliuke taskas.Paprstas rutuliukas toje schemoje uzmetimas.
Atsakyti