Įkraunama...
Įkraunama...

Airbnb – susirask pigią nakvynę

Gal galit pagelbėt? Ar čia mano sąskaitos kreivos, ar aš kokios mygtuko kur nepaspaudžiau, bet man neaktyvina nei vienos Swed'o Gold kortelės (rašo, kad kažkas negerai ir neleidžia bookintis), nors abi jos aktyviai naudojamos ir inernetiniams pirkimams. Pasimetus esu biggrin.gif
Atsakyti
O kortelė registruota saugiam pirkimui internetu? g.gif

Aš neseniai swedine mastercard airbnb mokėjau, tai normaliai viskas.
Atsakyti
Sveiki,
Jei kam reikia pakvietimo su 23e, bonusu kreipkites:)
Atsakyti
ir aš galiu pakviesti
Atsakyti
Sveiki, jei kam reikia pavietimų parašykit į až savo meilą, atsiųsiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dėl Wadi rum ir Jordanijos, nors tema ne į temąsmile.gif
Wadi room daugiau gamtos parkas nei dykuma, tai labai skirsis nuo Maroko, nedavažiavom iki pat dykumos... tai negaliu užtikrintai teigti.

Raudonos uolos įvairių formų, smėlis, nėra vientiso smėlyno.Pažiūrėkit per vaizdus, tikrai labai gražu.

Mes atvažiavome į vietą 16 val. apvežė kelis taškus, ir vieną kopą ( juokingo dydžio lyginant su Nidos kopomis) ir saulė nusileido, viskas tamsu. Jautemes gerokai išdurti už nuplėštą kainą.

Berberai ruošė maistą prie laužo, sėdim ir juokiames "nematė berberai Nidos, jei taip liaupsina savo kopas". Berberai kažkaip suprato, kad jaučiames išdurti, tai sako buvo tų kopų ir vaizdų, bet saulė nusileido viskas... Na gal tai ir buvo, todėl rekomenduoju neveluoti, nes kitą ryta berberai jau nori greičiau vežti visus lauk:)

Kita tema, Jordanijoje susipažinome su vietine lietuve, nuostabi moteris. Kaskartą prisimenu, tokį nuoširdų rūpestį svetimais tautiečiais:)
Jinai pasakojo, kad vairuoti reikia labai atsargiai, nes turistas visada neteisus. Taigi manau privaloma turėti video registratorių...
Eismas pas juos tvarkingas,lyginant su Maroku, gal šiek tiek intensyvesnis lyginant su Europa.


Atsakyti
QUOTE(dvynukiene @ 2015 07 30, 19:52)
Dėl Wadi rum ir Jordanijos, nors tema ne į temąsmile.gif
Wadi room daugiau gamtos parkas nei dykuma, tai labai skirsis nuo Maroko, nedavažiavom iki pat dykumos... tai negaliu užtikrintai teigti.

Raudonos uolos įvairių formų, smėlis, nėra vientiso smėlyno.Pažiūrėkit per vaizdus, tikrai labai gražu.

Mes atvažiavome į vietą 16 val. apvežė kelis taškus, ir vieną kopą ( juokingo dydžio lyginant su Nidos kopomis) ir saulė nusileido, viskas tamsu. Jautemes gerokai išdurti už nuplėštą kainą.

Berberai ruošė maistą prie laužo, sėdim ir juokiames "nematė berberai Nidos, jei taip liaupsina savo kopas". Berberai kažkaip suprato, kad jaučiames išdurti, tai sako buvo tų kopų ir vaizdų, bet saulė nusileido viskas... Na gal tai ir buvo, todėl rekomenduoju neveluoti, nes kitą ryta berberai jau nori greičiau vežti visus lauk:)

Kita tema, Jordanijoje susipažinome su vietine lietuve, nuostabi moteris. Kaskartą prisimenu, tokį nuoširdų rūpestį svetimais tautiečiais:)
Jinai pasakojo, kad vairuoti reikia labai atsargiai, nes turistas visada neteisus. Taigi manau privaloma turėti video registratorių...
Eismas pas juos tvarkingas,lyginant su Maroku, gal šiek tiek intensyvesnis lyginant su Europa.



Labai astiprašau ne ten pataikiau... doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif rugpjūčio mėn truputį keliavome, tad naudojomės ir airnb paslauga. Viso 3 viešbutukus turėjome:
1. Venecijoje, puikūs apartamentai netoli St Marco aikštės
2. Mocasina miestelyje, šalia Gardos ežero
3. Austrijoje, alpėse

Jei reikės kokios info, rašykite! Visi 3 puikūs! smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Anksčiau buvau įkėlusi akciją, kai pritaikius kodą minusuoja 10 eurų nakvynei Europos sostinėje ir 100 km iki jos. Dabar šiek tiek papimpino ir galioja ne tik sostinei, bet ir kai kurioms šalims ar saloms ir ne tik Europoj.

http://www.fly4free....ee-nights-stay/

Nežinau, ar galima savo variantą susikurt, gal reikia bandyti (pavasarį aš taip Budapeštą išbandžiau ir gavosi, o dabar jau jis sąraše), bet kiek visokiom kalbom (išskyrus gal tik kiniečių, telugų ir urdų) vedžiau Graikiją arba Atėnus, tai figuški gavosi, susinervijau g.gif

Atsakyti
Pirmą kartą naudojausi Airbnb Malaizijoje, Kuala Lumpure, buvau apsistojusi čia (pigiausia vieta iš tuo metu siūlomų vietų KL)

O Indonezijoje, Yogyakartos mieste, mano kaimynai turi Bamboo Bottle homestay - su soc. atspalvio konceptu:)

jeigu dar nesate registruoti, yra galimybė gauti 20EUR nuolaidą kitai kelioneismile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2015 10 08, 17:24)
Anksčiau buvau įkėlusi akciją, kai pritaikius kodą minusuoja 10 eurų nakvynei Europos sostinėje ir 100 km iki jos. Dabar šiek tiek papimpino ir galioja ne tik sostinei, bet ir kai kurioms šalims ar saloms ir ne tik Europoj.

http://www.fly4free....ee-nights-stay/

Nežinau, ar galima savo variantą susikurt, gal reikia bandyti (pavasarį aš taip Budapeštą išbandžiau ir gavosi, o dabar jau jis sąraše), bet kiek visokiom kalbom (išskyrus gal tik kiniečių, telugų ir urdų) vedžiau Graikiją arba Atėnus, tai figuški gavosi, susinervijau  g.gif

Daugiau tokių kodų neturite? Kiek bandžiau anksčiau nė vienas nebuvo suveikęs.
Atsakyti
QUOTE(meduolisvz @ 2015 10 18, 12:11)
Daugiau tokių kodų neturite? Kiek bandžiau anksčiau nė vienas nebuvo suveikęs.


Na aš kodų ieškojau gūglindama "Airbnb Coupon Code", ką jau radau, tą radau. Šitas man tiko Budapeštui, bet Atėnams ne. Daugiau kiek ieškojau irgi nepritaikiau nei vieno.
Atsakyti