Įkraunama...
Įkraunama...

2014 Panevėžio miesto ir rajono nuotakos

2014 M. PANEVEŽIO MIESTO IR RAJONO NUOTAKOMS:) [SIZE=14]

user posted image

user posted image
Papildyta:
PAMOKYKITE KAS NORS. KAIP PADARYTI ANTRAŠTĘ? PSIRENKU IR SPALVA IR DYDI , NA NESIGAUNA:(
Atsakyti
O kaip faina, aciu elenka uz namucius 4u.gif
Atsakyti
prasom tik neiseina nei spalva pakeist nei dydi raidziu, jei kas nepatinges pasakyti kaip padaryt tai panaikinisu sita ir kita tobulesne padarysiu. O kadagi INutis tavo svente?
Atsakyti
Geguzes 31d. o kada tavo elenka?
Atsakyti
Imetu konkursiukas vestuviu tematika. CIA wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal galetumete rekomenduoti muzikantus panevezio rajone? ACIU smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
noreciau jungtis prie jusu. Planuojame vestuves bet kolkas viskas dar net nepajudejo tiek visko reikia apalvoti, ideja turiu, taciau muzikantai sukneliu nuoma ir t.t. truksta info..
Atsakyti
Labas mergaites, matau diskutuojate apie vestuves. Noreciau ir as keleta zodeliu tarti:}}vat neseniai prakulniavo ir mano vestuves. ir noriu pasidalinti ispudziais. mes tai samdemes vedybu planuotoja kuri uz mus visa sutvartke, ir maista, ir nakvyne ir muzika. Vestuvese dalyvavo dar ir labai smagu superiniai vedejai ir muzikantai Nuotaikos kalviai kurie labai apkerejo mane savo organizatumu ir profesionalumu. cia ju svetaine, jei reikes www.nuotaikoskalviai.lt Tikrai norisi kad Jusu vestuves butu tokios saunios kaip ir mano:}}
Atsakyti
QUOTE(dangerac @ 2013 10 20, 01:19)
Labas mergaites, matau diskutuojate apie vestuves. Noreciau ir as keleta zodeliu tarti:}}vat neseniai prakulniavo ir mano vestuves. ir noriu pasidalinti ispudziais. mes tai samdemes vedybu planuotoja kuri uz mus visa sutvartke, ir maista, ir nakvyne ir muzika. Vestuvese dalyvavo dar ir labai smagu superiniai vedejai ir muzikantai Nuotaikos kalviai kurie labai apkerejo mane savo organizatumu ir profesionalumu. cia ju svetaine, jei reikes www.nuotaikoskalviai.lt Tikrai norisi kad Jusu vestuves butu tokios saunios kaip ir mano:}}

labai jau keista kai zmogus tik prisijungia kad pareklamuotu ta pacia diena siuos geruosius zmmones per tris temas, po 1 zinute ir viskas smile.gif nu visiska reklama kvepia - nepatinka tokios ale rekomendacijos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2013 10 21, 20:46)
labai jau keista kai zmogus tik prisijungia kad pareklamuotu ta pacia diena siuos geruosius zmmones per tris temas, po 1 zinute ir viskas smile.gif nu visiska reklama kvepia - nepatinka tokios ale rekomendacijos... doh.gif


Aha, bet tikrai! Taigi taip matosi, kad tai nėra tikra smile.gif Kaip Panevežio nuotakoms sekasi planuotis? Labai jau vangi šita tema... blush2.gif Mes tai jau daug prisiplanavom, ir daug pliusiukų galim užsidėti: vieta, vedėjai, fotografė smile.gif Liko pačia ceremoniją susiplanuoti (nes bus civilinė santuoka ir norim kur gamtoje) ir rubus pasisiūti ir nusipirkti smile.gif O dar liko geri 8 mėn, tai per tą laiką neskubant ir kvietimus pasidarysiu ir visokias kitokias dekoracijas smile.gif Kaip planuojančioms sekasi planuotis? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif as taip pat planuoju vestuves Panevezyje, kazkaip keista, kad musu cia tiek nedaug.. siuo metu ieskau graziu vietu fotografavimuisi smile.gif gal galetumete kazka patarti? Vestuves rugpjucio 16d. smile.gif Vasara, turetu buti visur grazu, bet norim rinktis ne kokius dvarus ar pan, o kazka idomesnio smile.gif
Atsakyti
merginos, nors nelabai gausiai jūsų yra bet noriu pasiklausti ar kuriai teko susidurti su limuzinų nuomuotojais iš “Top Limo“ gal turit kokių atsiliepimų? Labai ačiū būtų 4u.gif
Atsakyti