Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 12, 02:00)
Mačiau silikonus Palangoj, bobų pleže. Vaizdelis nekoks. schmoll.gif


Labas smile.gif kuria čia prasme "vaizdelis nekoks" ?? įdomu būtų sužinoti nuomone, kodėl, kiek suprantu Jūs nęsate pasidariusi krutinės su implantais? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(carnivore @ 2013 08 05, 14:59)
Desiu tiek, kiek telpa:-) Noreciau dideliu, apvaliu ir neeenaturaliu biggrin.gif Bet tie norai ne visada pildosi. Operacija vyks ne Lietuvoje..



thumbup.gif
Atsakyti
as taip pat manau kad pamate tik nevykusy darba,o siaip kartais sunku net pasakyt,ar krutine dailinta 4u.gif
Atsakyti
Man ne padidinti krūtinę reiktų, o netgi sumažinti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o vaizdelis ne koks, nes iškart matosi, kad silikonai, toks nenatūralumas iškart krenta į akį, papuliai tokie nenukarę, kaip 2 kamuoliukai, tikri papai būna bent kažkiek nukarę, na žodžiu.. Aš už natūralumą. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

na ir as sumasciau pasididinti papulius thumbup.gif Tik ne del to kad jie pas mane mazi (75C dabartiniai maniskiai) rolleyes.gif , bet del to, kad forma nepatinka ;/ Gal kas daugiau zinot/girdejot apie gydytoja Jankuna ar Bagdona Klaipedoje? Atradu ju puslapi ir labai grazus darbelis vienas, kuris atitinka mano situacija:
Pries: http://www.plastikos...eafter/13a1.jpg
ir po: http://www.plastikos...eafter/13a2.jpg

Norisi man mazesnio spenelio ir kad butu jie nenukare ;///
Atsakyti
tikrai nesutikciau,yra ir naturaliu krutiniu nenukarusiu nej kiek,o staciu.netgi ir su C dydziu,tikrai ne pas visas nukarusios. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 12, 11:46)
Man ne padidinti krūtinę reiktų, o netgi sumažinti. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , o vaizdelis ne koks, nes iškart matosi, kad silikonai, toks nenatūralumas iškart krenta į akį, papuliai tokie nenukarę, kaip 2 kamuoliukai, tikri papai būna bent kažkiek nukarę, na žodžiu.. Aš už natūralumą. thumbup.gif

Na tai pataiket ne y ta tema,cia renkasi nenaturalistes ir silikonines su nenukarusiom krutinem. Ieskokit temos kur galesit pasidalinti savo matytais ispudziais temoje "Nukarusios naturalios didziakrutes" drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dakota24 @ 2013 08 12, 09:39)
as taip pat manau kad pamate tik nevykusy darba,o siaip kartais sunku net pasakyt,ar krutine dailinta 4u.gif



gali būti, mano nuomone krutinė su implantais 100 proc.gražiau atrodo, ar matosi kad daryta ar nesimato, natūralių krutų niekaip nesulyginsi su implantais, bet čia kiekvieno nuomonė skirtinga smile.gif
Papildyta:
QUOTE(beddable @ 2013 08 12, 12:52)
Na tai pataiket ne y ta tema,cia renkasi nenaturalistes ir silikonines su nenukarusiom krutinem. Ieskokit temos kur galesit pasidalinti savo matytais ispudziais temoje "Nukarusios naturalios didziakrutes"  drinks_cheers.gif



aš irgi už tai drinks_cheers.gif aš už silikoną ir viskas biggrin.gif labai džiaugiuosi kad turiu naują gražią ir nenukarusią krutinę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrotina @ 2013 08 12, 15:39)
gali būti, mano nuomone krutinė su implantais 100 proc.gražiau atrodo, ar matosi kad daryta ar nesimato, natūralių krutų niekaip nesulyginsi su implantais, bet čia kiekvieno nuomonė skirtinga smile.gif
Papildyta:
aš irgi už tai  drinks_cheers.gif  aš už silikoną ir viskas biggrin.gif  labai džiaugiuosi kad turiu naują gražią ir nenukarusią krutinę  thumbup.gif

kažkaip čia moterytė ne į temą parašė ax.gif jei turėtume, kad ir c dydžio nukarusias, gal net minčių kažką daryti ir neturėtume. Čia kalba eina, kad norime būti nekompleksuotos ir pilnavertės mamytės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(no-feelings @ 2013 08 12, 13:57)
Sveikos,

na ir as sumasciau pasididinti papulius  thumbup.gif  Tik ne del to kad jie pas mane mazi (75C dabartiniai maniskiai) rolleyes.gif , bet del to, kad forma nepatinka ;/ Gal kas daugiau zinot/girdejot apie gydytoja Jankuna ar Bagdona Klaipedoje? Atradu ju puslapi ir labai grazus darbelis vienas, kuris atitinka mano situacija:
Pries: http://www.plastikos...eafter/13a1.jpg
ir po: http://www.plastikos...eafter/13a2.jpg

Norisi man mazesnio spenelio ir kad butu jie nenukare ;///


Vat jeigu kas labai pagirtu Jankuna , daryčiausi ir aš pas jį operaciją, nes kaip žmogus jis man malonus ( karts nuo karto darausi kitas grožio procedūras pas jį). Bet var apie papulio didinimo operacijas kazkaip neužskaičiau nieko, nors atrodo ne viena forumą perskaičiau rolleyes.gif
Ir iš viso ar čia man vienai taip sunku išsirinkti gydytoją doh.gif Kaip sakant kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių, taip ir aš, kuo daugiau skaitau, tuo sunkiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 12, 10:46)
Man ne padidinti krūtinę reiktų, o netgi sumažinti. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , o vaizdelis ne koks, nes iškart matosi, kad silikonai, toks nenatūralumas iškart krenta į akį, papuliai tokie nenukarę, kaip 2 kamuoliukai, tikri papai būna bent kažkiek nukarę, na žodžiu.. Aš už natūralumą. thumbup.gif

Ne i tema paraset, bet visada smagu isgirsti nuomone is salies 4u.gif
Graziai padarytu silikoniniu krutiniu net neatskirtumet nuo naturaliu mirksiukas.gif
Sekmes susimazinant krutine 4u.gif
Atsakyti
Man ne padidinti krūtinę reiktų, o netgi sumažinti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o vaizdelis ne koks, nes iškart matosi, kad silikonai, toks nenatūralumas iškart krenta į akį, papuliai tokie nenukarę, kaip 2 kamuoliukai, tikri papai būna bent kažkiek nukarę, na žodžiu.. Aš už natūralumą. thumbup.gif



Na nzn ar kokio C dydzio krutine butu nenukarusi...pilnumoj tikiu, jei mergina yra jauna, negimdziusi , tai gal taip, bus ta krutine daili, bet cia tik laikinas dalykas. Tu gal nori pasakyti, kad tavo krutine po dvieju vaiku yra nenukarusi ir standi?Nes is tavo pasakymo,taip eina suprasti.Tai tuomet tikrai ne cia pataikei bye1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ivonele25: 12 rugpjūčio 2013 - 18:29
ech..lietuviskas pavydas...ale turiu vos ne D krutine stacia,tik kai liemenele nusiemu,ji man palej bamba kratos,bet tai man nemaiso,niekada silikonu nesideciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti