Įkraunama...
Įkraunama...

Krūtų didinimas

QUOTE(dakota24 @ 2013 08 12, 20:07)
ech..lietuviskas pavydas...ale turiu vos ne D krutine stacia,tik kai liemenele nusiemu,ji man palej bamba kratos,bet tai man nemaiso,niekada silikonu nesideciau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif
as nesuprantu kokio velnio tada list i tema - krutu didinimas g.gif tam kad pasakyt, kad maciau ir nepatiko? biggrin.gif neturi zmones ka veikt...

as tai maciau ir man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
O jūs galvojat, jog pas visas moteris nukarusi krūtinė? blink.gif Jei ir dideli papai, tai dar nereiškia, kad jie visada bus nukarę. Žinau, kad ne čia pataikiau, bet savo nuomonę išsakyti visiems juk galima. 4u.gif, atėjau su taika, nenoriu pyktis, tiesiog pasakiau savo nuomonę ir viskas. Kokia naujiena, galima spenelius sumažinti?, šito nežinojau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 12, 21:06)
O jūs galvojat, jog pas visas moteris nukarusi krūtinė? blink.gif Jei ir dideli papai, tai dar nereiškia, kad jie visada bus nukarę. Žinau, kad ne čia pataikiau, bet savo nuomonę išsakyti visiems juk galima. 4u.gif, atėjau su taika, nenoriu pyktis, tiesiog pasakiau savo nuomonę ir viskas. Kokia naujiena, galima spenelius sumažinti?, šito nežinojau. g.gif

Labai noreciau pamatyt, standu ir naturalu C/D/E (gimdziusios, maitinusios) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 12, 22:06)
O jūs galvojat, jog pas visas moteris nukarusi krūtinė? blink.gif Jei ir dideli papai, tai dar nereiškia, kad jie visada bus nukarę. Žinau, kad ne čia pataikiau, bet savo nuomonę išsakyti visiems juk galima. 4u.gif, atėjau su taika, nenoriu pyktis, tiesiog pasakiau savo nuomonę ir viskas. Kokia naujiena, galima spenelius sumažinti?, šito nežinojau. g.gif


Jo, galima sakyti nenukarę, jei jums geriau. Tik kai nusiima liemenėlę, išsilanksto iki bambos blink.gif
Nepavydėkit, mamyte bye1.gif
Papildyta:
QUOTE(veiva @ 2013 08 12, 15:01)
Vat jeigu kas labai pagirtu Jankuna , daryčiausi ir aš pas jį operaciją, nes kaip žmogus jis man malonus ( karts nuo karto darausi kitas grožio procedūras pas jį). Bet var apie papulio didinimo operacijas kazkaip neužskaičiau nieko, nors atrodo ne viena forumą perskaičiau  rolleyes.gif
Ir iš viso ar čia man vienai taip sunku išsirinkti gydytoją  doh.gif Kaip sakant kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių, taip ir aš, kuo daugiau skaitau, tuo sunkiau  biggrin.gif


Aš apie Jankūna galvoju. O ką gražini pas jį?
Atsakyti
O kodėl aš turėčiau pavydėti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikamamukas @ 2013 08 12, 23:06)
O kodėl aš turėčiau pavydėti? biggrin.gif

Jei nepavydetum, tai cia nesivaidentum su tokiais posakiais neigiamais apie krutu didinima, nes kiek zinau tai tu cia tokia vienintele atsiradai. Labai abejoju, kuri moteris-mergina nenoretu pasigrazinti krutines. Visos kalba tik is pavydo, cia jau patikrintas faktas, tad negaisinkime veltui savo burnu.
Atsakyti
QUOTE(Ivonele25 @ 2013 08 13, 09:56)
Jei nepavydetum, tai cia nesivaidentum su tokiais posakiais neigiamais apie krutu didinima, nes kiek zinau tai tu cia tokia vienintele atsiradai. Labai abejoju, kuri moteris-mergina nenoretu pasigrazinti krutines. Visos kalba tik is pavydo, cia jau patikrintas faktas, tad negaisinkime veltui savo burnu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivonele25 @ 2013 08 13, 07:56)
Jei nepavydetum, tai cia nesivaidentum su tokiais posakiais neigiamais apie krutu didinima, nes kiek zinau tai tu cia tokia vienintele atsiradai. Labai abejoju, kuri moteris-mergina nenoretu pasigrazinti krutines. Visos kalba tik is pavydo, cia jau patikrintas faktas, tad negaisinkime veltui savo burnu.



tiesiai į taikinį thumbup.gif drinks_cheers.gif o mes merginos DZIAUKIMES savo naujais
(.)(.) ir toliau dalinkimės įspūdžiais o į kitas nekreipkime dėmesio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelique @ 2013 08 13, 00:39)
Jo, galima sakyti nenukarę, jei jums geriau. Tik kai nusiima liemenėlę, išsilanksto iki bambos  blink.gif
Nepavydėkit, mamyte  bye1.gif
Papildyta:
Aš apie Jankūna galvoju. O ką gražini pas jį?


Gal žinai kainas pas Jankūną? Aš pas jį kartas nuo karto botolina leidziu i kaktą
Atsakyti
Sveikos dar karta,
na pas mane C dydis ir esu jauna ir negimdziusi, bet va nukare tie papukai. Buvau pas gydytoja G.Rauba ( lazdynu ligonineje), apziurejo jis mane ir patvirtino, kad tikrai jie nukare g.gif 23d. leksiu i Klaipeda konsultuotis, parasiau i klinikos emaila ir atrase gydytojas Bagdonas, bet kaip supratau jie kartu su Jankunu operuoja ar as klystu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo no-feelings: 13 rugpjūčio 2013 - 18:07
QUOTE(veiva @ 2013 08 13, 10:16)
Gal žinai kainas pas  Jankūną? Aš pas jį kartas nuo karto botolina leidziu i kaktą


Pazistama darėsi pas Bagdona, labai dziaugiasi. Mokejo 8500.
Pas Jankuna planuoju nosi operuotis greitu laiku as.
Atsakyti
Ar kuri didinotes krutine hidrogeliu? 4u.gif Ka apie ji manote?
Atsakyti