Įkraunama...
Įkraunama...

Praktinė ekologija

QUOTE(Loveco @ 2012 03 11, 09:48)
tiesą sakant mane "šviečia" žurnalas "Green'as" bei vyras (energetikas). Žurnale daug info, bet deja, ne viskas 100 proc teisinga. Pvz dėl tų elektromobilių ar alternatyvių energijos šaltinių. Kadangi tai susiję ir su vyro profesija šiek tiek, jis ten domėjosi, mokėsi ir dirbo ir t.t. tais klausimais, tai sakė, kad dauguma žmonių, inžinierių ar eko entuziastų giliau taip ir nesužino subtilybių, pasitki girdėta info iš kur nors. Ta prasme, kad jei jau taip nuoširdžiai, tai reikėtų labai viskuo domėtis, kiekvieno produktu nuo- iki procesu, bet pačios suprantam, kad labai sudėtinga... nepraktiška  blush2.gif  ax.gif  Tad belieka atsirinkti kažkaip...



Na, kas teisinga, tai galima turbūt pasakyti tik toje srityje dirbant ir žinant visus užkulisius.

Skaitau temą apie lietuvišką kosmetiką ir ten gerai pastebėta, jog pastaruoju metu žodis "ekologija" tapo labai spekuliatyvus.

Mano draugė, kuri dirba farmacijos srityje, juokiasi, kad ekologija - tai rinkodaros porūšis.

Vat, kaip tu ir sakai - reikia kažkaip atsirinkti 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar rūšiuojate šiukšles?
Atsakyti
QUOTE(Geriausia_pagalbininke @ 2012 04 24, 10:08)
Mergaitės, ar rūšiuojate šiukšles?


Stengiamės.
Atsakyti
QUOTE(Geriausia_pagalbininke @ 2012 04 24, 10:08)
Mergaitės, ar rūšiuojate šiukšles?

Na, taip. Mane šiuo klausimu tik biesina tai, kad prie mūsų daugiabučio stovi tiktai stiklo konteineris...
Popierių ir kartoną deginam, nes turim bute židinį.
O vat su plastiku, pačiu didžiausiu siaubu, tai bėda. Laimei nesukaupiu aš jo daug, nes ploviklius buičiai verdu pati. Bet daug kam naudoju actą: ir kaip skalbinių minkštiklį, ir kaip vonios, kriauklių, kranų šveitiklį nuo kalkių. O vat actas parduodamas plastiko buteliuose, tai iš tikro jų daugiausia ir prisikaupia.
Tai retkarčiais kai nebeapsikenčiu tos plastiko krūvos spintelėje, išnešu į artimiausią mūsų rajone plastiko konteinerį.
O vyras kitąsyk susinervinęs surenka ir per daug "nesiceremonydamas" išmeta į bendrą šiukšlių konteinerį.
Tai nežinau, kada turėsim mes tą "prabangą" - plastiko konteinerį savo kieme... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kinda: 25 balandžio 2012 - 16:39
QUOTE(Kinda @ 2012 04 25, 17:39)

O vat su plastiku, pačiu didžiausiu siaubu, tai bėda. Laimei nesukaupiu aš jo daug, nes ploviklius buičiai verdu pati. Bet daug kam naudoju actą: ir kaip skalbinių minkštiklį, ir kaip vonios, kriauklių, kranų šveitiklį nuo kalkių. O vat actas parduodamas plastiko buteliuose, tai iš tikro jų daugiausia ir prisikaupia.
Tai retkarčiais kai nebeapsikenčiu tos plastiko krūvos spintelėje, išnešu į artimiausią mūsų rajone plastiko konteinerį.

Va, jei sodą naudotum (nors actas kai kur vis tik nepakeičiamas), tai tik popierinės dėžutės liktų į jūsų židinį ( g.gif bute esantį g.gif )
Atsakyti
Tos, kurios ploviklius buičiai gaminatės pačios, gal atsakytumėt į mano klaismą? 4u.gif Kuo plaunate kriaukles? Man labai pasitarnauja soda, bet norisi ir kažkiek dezinfekcijos, o soda to nedaro. Ji tiesiog nušveičia paviršių...
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 10, 08:41)
Tos, kurios ploviklius buičiai gaminatės pačios, gal atsakytumėt į mano klaismą? 4u.gif Kuo plaunate kriaukles? Man labai pasitarnauja soda, bet norisi ir kažkiek dezinfekcijos, o soda to nedaro. Ji tiesiog nušveičia paviršių...

arbatmedžio aliejaus įlašinkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 05 10, 15:47)
arbatmedžio aliejaus įlašinkit  smile.gif


Ačiū 4u.gif Tikrai gi liuks priemonė. Nors turiu, bet visai apie ją nepagalvojau.
Atsakyti
o kiek jo lasint didelei voniai dezinfekuot?
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2012 05 16, 09:09)
o kiek jo lasint didelei voniai dezinfekuot?


Tai manau, kad daug neteikia. Kokių 6-8 lašų pakaktų. Prasiskiedžia viskas vis tiek. Be to, arbatmedžio dar ir kvapas ne iš maloniųjų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 05 16, 08:23)
Tai manau, kad daug neteikia. Kokių 6-8 lašų pakaktų. Prasiskiedžia viskas vis tiek. Be to, arbatmedžio dar ir kvapas ne iš maloniųjų doh.gif

arbatmedį lašinu ir į vystyklų kibirą, kuris vonioje. o nėštukėms daug eterinių negalima, tai truputį nosis kankinas blush2.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simutia89 @ 2012 05 19, 00:52)


Labas 4u.gif

Jūs tikriausiai netinkamai įkėlėt nuorodą, nes jos neatidaro.

Dėl ko žmonės trumpina terminus – kaip ir akivaizdu. Patogiau, greičiau. Juk galit rast gausybę pavyzdžių, kaip panašiai trumpinamos frazės. Savo kalboje žmonės keičia socialinę rūpybą į soc.rūpybą, vyriausiąjį gydytoją į vyr.gydytoją, medicinos seserį vadina med.seserimi, ir t.t. Bent jau aš kitos priežasties nematau, tik trumpiau – patogiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 19 gegužės 2012 - 09:18