Įkraunama...
Įkraunama...

LD - "Viltenė"

QUOTE(muduabududu @ 2014 01 03, 15:21)
Laba diena, mielos mamos  4u.gif

Sveikinam su praėjusiomis šventėmis ir Naujaisiais metais  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O dabar turiu keletą klausimėlių apie daržiuką Viltenė  blush2.gif Kaip žinia, kitą savaitę jau reikia teikti prašymus į darželius, kad galėtume lankyti nuo šių metų rugsėjo mėnesio. Rugsėjį mums sueis metukai ir 10 mėnesiukų, tad norėtume papulti į šio daržiuko lopšelinukų grupę. Gal galit kas trumpai pakomentuoti, ar daug norinčių lankyti šį darželį? Ar didelės lopšelinukų grupės? Kokios auklėtojos, pats darželis ir pan.? Būsiu labai dėkinga  4u.gif


Siūlau pasiskaityti "seną temą", kurios nuoroda viršuje mirksiukas.gif Manau rasite į visus klausimus atsakymus.
Šiaip šiame darželyje tikrai žymiai daugiau "+", nei "-". O auklėtojos, su kuriomis teko bendrauti, visos nuostabios wub.gif
Atsakyti
Viskas šiame darželyje gerai: tiek auklėtojos, tiek aplinka, tiek vaikučių priežiūra. Aišku, yra pliusų, yra minusų, bet su savo reikalavimų kartele reikia nepersistengti ir viskas bus ok smile.gif Taip pat reikia nusiteikti adaptacijai.
Atsakyti
QUOTE(Mermelada @ 2014 03 25, 13:23)
Viskas šiame darželyje gerai: tiek auklėtojos, tiek aplinka, tiek vaikučių priežiūra. Aišku, yra pliusų, yra minusų, bet su savo reikalavimų kartele reikia nepersistengti ir viskas bus ok smile.gif Taip pat reikia nusiteikti adaptacijai.


joa.. adaptacija sunkus reikalas.. :// bet daugiau spėju nuo vaikučio būdo priklauso, nei nuo daržiuko.
Atsakyti
QUOTE(muduabududu @ 2014 01 03, 15:21)
Laba diena, mielos mamos  4u.gif

Sveikinam su praėjusiomis šventėmis ir Naujaisiais metais  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O dabar turiu keletą klausimėlių apie daržiuką Viltenė  blush2.gif Kaip žinia, kitą savaitę jau reikia teikti prašymus į darželius, kad galėtume lankyti nuo šių metų rugsėjo mėnesio. Rugsėjį mums sueis metukai ir 10 mėnesiukų, tad norėtume papulti į šio daržiuko lopšelinukų grupę. Gal galit kas trumpai pakomentuoti, ar daug norinčių lankyti šį darželį? Ar didelės lopšelinukų grupės? Kokios auklėtojos, pats darželis ir pan.? Būsiu labai dėkinga  4u.gif


Labas, siemet mes atsisveikiname su lopseline triusiuku grupe ir pereiname i vovieriuku grupe. Mano sunus si darzeli pradejo lankyti nuo 1 m. ir 2 men., aisku buvo pertrauku del ligu, atostogu ir pan., bet is esmes viskas mums patiko smile.gif Musu grupes auklytes - Zita ir Janina plius seimininke smile.gif Grupes nemazos, bet nepamirskite, kad ziema dalis vaiku serga, o vasara - atostogauja. Nebuvau pastebejusi, kad nesusitvarkytu su vaikuciais ir pan, sunui ugtelejus ir pripratus prie darzelio, visada noriai eina i grupe. Aisku, pradejus lankyti buvo ivairiu nesklandumu, adaptacijos laikotarpis, gincu su teveliais del ligu. Bet visa tai iveikiama.
Mano vaikui del maistines alergijos buvo paskirtas spec meniu, suderinus ji su darzelio direktore, jam maistas buvo teikiamas atsizvelgiant i jo poreikius.
Lopselinukams sauskelnes keicia be problemu, bet pradeda anksti pratinti ir prie puodo. Musu draugyste su puodu butent ir buvo uztvirtinta darzelyje.

Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2014 06 11, 16:14)
Labas, siemet mes atsisveikiname su lopseline triusiuku grupe ir pereiname i vovieriuku grupe. Mano sunus si darzeli pradejo lankyti nuo 1 m. ir 2 men., aisku buvo pertrauku del ligu, atostogu ir pan., bet is esmes viskas mums patiko smile.gif Musu grupes auklytes - Zita ir Janina plius seimininke smile.gif Grupes nemazos, bet nepamirskite, kad ziema dalis vaiku serga, o vasara - atostogauja. Nebuvau pastebejusi, kad nesusitvarkytu su vaikuciais ir pan, sunui ugtelejus ir pripratus prie darzelio, visada noriai eina i grupe. Aisku, pradejus lankyti buvo ivairiu nesklandumu, adaptacijos laikotarpis, gincu su teveliais del ligu. Bet visa tai iveikiama.
Mano vaikui del maistines alergijos buvo paskirtas spec meniu, suderinus ji su darzelio direktore, jam maistas buvo teikiamas atsizvelgiant i jo poreikius.
Lopselinukams sauskelnes keicia be problemu, bet pradeda anksti pratinti ir prie puodo. Musu draugyste su puodu butent ir buvo uztvirtinta darzelyje.


Smagu skaityti gerus atsiliepimus, nuo rudens ir mes pradesim lankyt si darzeli 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi kas lankysite Kiškučių grupę
Papildyta:
QUOTE(braskyte@ @ 2014 06 18, 16:51)
Sveiki visi kas lankysite Kiškučių grupę


Pas aukletoja Nijole Aidukiene
Atsakyti
QUOTE(braskyte@ @ 2014 06 18, 16:53)
Sveiki visi kas lankysite Kiškučių grupę
Papildyta:
Pas aukletoja Nijole Aidukiene

Sveika! Jungiames prie jusu, lankysim ir mes kiskuciu grupe:-)
Atsakyti
Mano abu vaikai lanko šį darželį, viskas super, aisku noretų remonto tuoletai, grupes, bet vaikams jie mažiausiai rūpi, o aklėtojomis vaikai patenkinti. Mažoji eina pas Solviegą su dideliu noru ir labai geru žodžiu mini, didysis lankė lopšį pas Zitą(Triušiukus) irgi viskas buvo super, svarbiausia auklėtojų šiluma ir meilė savio darbui, o mano sutiktos auklėtojos tikrai buvo tokios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mikutė: 25 birželio 2014 - 15:00
Visos auklėtojos, su kuriomis teko bendrauti yra superinės: Solveiga, Zita, Renatėlė, Marytė, o Janytė (Drugelių) - iš vis nereali visomis prasmėmis thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Ačiū anksčiau atsakiusioms mamytėms į mano klausimą smile.gif Patekom ir mes į šį daržiuką, taip pat į Kiškučių grupę.
Atsakyti
QUOTE(muduabududu @ 2014 07 03, 13:13)
Laba diena smile.gif

Ačiū anksčiau atsakiusioms mamytėms į mano klausimą smile.gif Patekom ir mes į šį daržiuką, taip pat į Kiškučių grupę.



Mes irgi lankysime Kiskuciu grupe.Idomu, kaip ta aukletoja Nijole? Gal kas gali daugiau papasakoti apie darzeli, aukletoja, direktore? Direktore tai tokia super senoviniu paziuru...tokia visa neigiamai nusiteikusi, amzinai kazko nepatenkinta, visai be jokios sypsenos.Darzeli visas personalas turetu buti ypac mylintis vaikus.Kai buvau atvaziavusi pora kartu, tai ne viena sutikta personalo moteris, ne menkiausiu sypsniu nepakalbino mano vaiko.O direktore tai atrodo, net nepastebejo, kad su vaiku buvau...na tikiuosi, cia tik pirmi neteisingi mano ispudziai ir kitos mamytes ikveps optimizmo savo komentarais:)
P.S. Sake, kad Nijole tik siemet su musu maziais bus, o tai kitais metais kita?...Tik pripras vaikai ir vel permainos...O per susirinkima taip giriamos buvo aukletojos uz auksta kvalifikacija - ko gero neturi atitinkamos, tai turi perleisti kitoms.....va taip
Atsakyti
QUOTE(Naujokexxx @ 2014 07 17, 18:45)
P.S. Sake, kad Nijole tik siemet su musu maziais bus, o tai kitais metais kita?...Tik pripras vaikai ir vel permainos...O per susirinkima taip giriamos buvo aukletojos uz auksta kvalifikacija - ko gero neturi atitinkamos, tai turi perleisti kitoms.....va taip

Kitais metais turbūt jau eisit nebe į lopšelio grupę, o į darželio, todėl ir keisis auklėtoja. Vyresnėlė lanko šį darželį jau 3 metus ir visos auklėtojos, su kuriom teko bendrauti, buvo/yra šaunios ir išmanančios savo darbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S..K..: 17 liepos 2014 - 18:04