Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

smile.gif idomu, jei delfis ryt parasys atvirksciai, irgi bus patvirtinimas ?
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2013 08 08, 09:26)
smile.gif idomu, jei delfis ryt parasys atvirksciai, irgi bus patvirtinimas ?

Kai kam gal ir bus, tik ne man, nes remiuosi sava ir kitų žmonių patirtimi.
Kam kandžiotis be tikslo iš pačio ryto biggrin.gif
Atsakyti
pirmam poste parasyta kokia info remtis smile.gif

o delfyje yra ivairiausiu moksliniu straipsniu , pavyzdziui
http://gyvenimas.del...s.d?id=41568909
arba
http://gyvenimas.del...s.d?id=16977744

delfio straipsniai netinka patvirtinimams smile.gif
kitaip visa tema atrodo juokingai , kaip "pritempimas" prie kazko, ka norima matyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kustuce @ 2013 08 08, 08:19)
Dar kartą patvirtinta, jog sotūs pusryčiai naudingesni http://www.delfi.lt/...i.d?id=62028499

Labas rytas

o aš visai nenoriu blynų, visai  g.gif



o as visai nenoriu ssociu pusryciu...

o traukia labai kazkas miltinio. ty pagrauzimui, kad butu ne skysta burnoj
Atsakyti
jau beveik visa savaite kasryt atsikelusi jauciu pykinima, atrodo viskas stovi prie pat gerkles, dar blogiau jei apie maista pagalvoju, bet kazkaip pasigaminu ir pavalgau. Toks jausmas, kad butu gerai ikisti ta toki valikli, kaip buna buteliams sveisti, sau i gerkle ir ten viska pravalyt. Manau man verkiant reikia bent keliu iskrovos dienu... kokias galeciau geriausiai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 08 08, 11:50)
jau beveik visa savaite kasryt atsikelusi jauciu pykinima, atrodo viskas stovi prie pat gerkles, dar blogiau jei apie maista pagalvoju, bet kazkaip pasigaminu ir pavalgau. Toks jausmas, kad butu gerai ikisti ta toki valikli, kaip buna buteliams sveisti, sau i gerkle ir ten viska pravalyt. Manau man verkiant reikia bent keliu iskrovos dienu... kokias galeciau geriausiai padaryti?


mano ziniomis , iskrovos diena - tai badavimas , geriant tik vandeni. Uztenka vienos dienos per savaite . Diena pries nevalgyti mesos , vakare prisivalgyti daug salotu (butinai su daug salotu lapu). Ir kita diena tik gerti vandeni. Po badavimo rekomenduojama ryte pirmiausia isgerti pomidoru sulciu, veliau galima valgyt iprastai. Iskrovos dienos nerekomenduojamos kam nukrenta cukrus .

Pykinimas man asmeniskai yra nuo kavos arba juodos arbatos gerimo ryte ant tuscio skrandzio. Taip pat saltu riebalu valgymas - pvz salti lasiniai su saltu agurku. Padeda karcios arbatos.
Atsakyti
Pelyno arbatos pagert, pramus viska.
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 08 08, 11:50)
jau beveik visa savaite kasryt atsikelusi jauciu pykinima, atrodo viskas stovi prie pat gerkles, dar blogiau jei apie maista pagalvoju, bet kazkaip pasigaminu ir pavalgau. Toks jausmas, kad butu gerai ikisti ta toki valikli, kaip buna buteliams sveisti, sau i gerkle ir ten viska pravalyt. Manau man verkiant reikia bent keliu iskrovos dienu... kokias galeciau geriausiai padaryti?

tai ir nevalgyk, kol neišalksi. Visai normalu praleisti kokią parą nevalgius, nieko nuo to nenutinka. Valgai tik tada, kai tikrai nori.
Atsakyti
o man koks viduriu uzkietejimas pasidare doh.gif
matyt nuo riesutu, silauogiu, dar biski dziovintu slyvu valgiau.....
geriau is vis nieko neesiu, nei sitaip sad.gif

arba nuo vaistu g.gif kas matyt labiausiai tiketina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 08 rugpjūčio 2013 - 14:32


QUOTE(" voresta " @ 2013 08 08, 15:16)
tai ir nevalgyk,  kol neišalksi. Visai normalu praleisti kokią parą nevalgius, nieko nuo to nenutinka. Valgai tik tada, kai tikrai nori.

aš taip negaliu, negaliu praleisti nei vieno maitinimo, nes per daug anksčiau buvau įklimpus, kas dabar stipriai įtakoja mane po bado dienų verysad.gif
Atsakyti
sveikos,
o mums viskas gerai. as whole30, kiti seimynyksciai paleo-primal. skundu vis maziau ir maziau. biggrin.gif tik vyro svoris jau galetu sustot krist.
Atsakyti
nusipirkau zalius avokadus, kadangi kieti buvo - pagulejo pora dienu. ir pasidenge rudom demem. kazi ka cia reiskia? pagedo? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ativas @ 2013 08 08, 14:52)
sveikos,
o mums viskas gerai. as whole30, kiti seimynyksciai paleo-primal. skundu vis maziau ir maziau. biggrin.gif tik vyro svoris jau galetu sustot krist.


jei rasi recepta kad svoris nekristu - pasakyk ir man.
perkopiau riba, kai budama 16kos sveriau tiek..
Atsakyti