Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo mityba

QUOTE(Sedindriuke @ 2013 08 06, 14:41)
Man geriau kiaušiai apskritai pusryčiams, nei lašiniai,


O man pusryčiams lašiniai + kiaušiniai lotuliukas.gif Niam niam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2013 08 06, 17:32)
O man pusryčiams lašiniai + kiaušiniai  lotuliukas.gif  Niam niam  thumbup.gif



pas mane dauuug daržovių būna dar, tai bilekaip persisotint nemėgstu ir kad stovėtų paskui ilgai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2013 08 06, 18:34)
pas mane dauuug daržovių būna dar, tai bilekaip persisotint nemėgstu ir kad stovėtų paskui ilgai biggrin.gif



as ir rytais negaliu daug valgyt. man paskui stovi , fui schmoll.gif

kaip jum sekasi kepti per tokius karscius?....

as snd valgiau tik viena karta, nenoriu, neprisiveciu, karsta
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 08 06, 21:10)
kaip jum sekasi kepti per tokius karscius?....

as snd valgiau tik viena karta, nenoriu, neprisiveciu, karsta

tikrai, karsciai cia iki beprotnamio. +40, sportuoti neimanoma, nebent labai anksti ryte, voas pajudi ir bega per nugara lasiukai. lietuvoje buvo tikra atgaiva. bet man kazkaip su alkio jausmu viskas kaip buve, jis ateina kada jam reikia smile.gif
o girdziu pradejo lyti, kazkas nerealaus !
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 08 06, 21:31)
tikrai, karsciai cia iki beprotnamio. +40, sportuoti neimanoma, nebent labai anksti ryte, voas pajudi ir bega per nugara lasiukai. lietuvoje buvo tikra atgaiva. bet man kazkaip su alkio jausmu viskas kaip buve, jis ateina kada jam reikia smile.gif
o girdziu pradejo lyti, kazkas nerealaus !



ogo!
pas mus orai suges kai susiruosem prie juros, ty kita savaite....

o kur tu gyveni?

va, ruosiu MB saltibarscius, pati nevalgysiu-netoleruoju kefyro...
sakau gal kefyra galima kokia grietine keist? g.gif
pati valgiau omleta su burokeliais.

gal kokiu receptu turit su burokais? issiviriau vakar , reik suvalgyt.
snd dar minus 1 kg.
(laikausi paleo paslapcia, jei suzinotu mama- butu vaje vaje, isnyksi vaikeli!)
verysad.gif
Atsakyti
http://www.zaliojili...alvis-1920.html

rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 08 07, 12:51)

taigi taigi, bet va Lietuvoje man teko patirti visiska netolerancija savo sveikatos susirupinimo klausimu, ypatingai kas liecia valgyma ir alkoholio nevartojima. Kai atsisakiau alkoholio, su paaiskinimu, kad gerti nebegaliu, tai pradejo is manes juoktis ir saipytis, o as savo: sakau uzsikodavau. Bet spaudimas tai buvo labai didelis. Niekas manim netikejo ir vos ne i gerkle sugirde. Na leidau pripilt taure ir vaidinau kad geriu, o galiausiai su ranka netycia papyliau... Aplankiusi viena mociute pasakiau jai, kad gersiu tik arbata ir daugiau nieko nenoriu, bet ji priruose visokiu nesamoniu ir verte mane valgyti, nors ir aiskinau jai, kad esu ka tik po pusryciu. Buvau ipykusi iki tiek, kad maniau tiesiog pakilsiu nuo kedes ir tuoj pat iseisiu, bet atsilaikiau, nes griztu viso labo 1 karta per metus ir cia lakstyti kaip ir butu buve labai nemandagu. Kaip atsilaikyti pries tokius spaudimus ir nesuvokimus? kai nenori nei sau pakenkti, nei susipykti su zmonem, kurie savo elgesiu gal ir nieko blogo nenori, bet Taves tiesiog nesupranta, nes jie neisivaizduoja, kaip galima nevalgyti duonos ir visokiu E prikistu desru?
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 08 07, 13:34)
Kaip atsilaikyti pries tokius spaudimus ir nesuvokimus? kai nenori nei sau pakenkti, nei susipykti su zmonem, kurie savo elgesiu gal ir nieko blogo nenori, bet Taves tiesiog nesupranta, nes jie neisivaizduoja, kaip galima nevalgyti duonos ir visokiu E prikistu desru?

na, susitaikys per laiką, jei pamatys, kad negali tavęs įkalbėti vartoti tai, ko tu nenori.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2013 08 07, 13:39)
na, susitaikys per laiką, jei pamatys, kad negali tavęs įkalbėti vartoti tai, ko tu nenori.

As cia apie tokius zmones, kurie mane mato retai, o ne tuos, su kuriais reikia gyventi. nes kai mato, ka darau diena is dienos, tai jokiu problemu. As lietuvoj nei vienam zmogui neaiskinau savo mitybos principu, nes tingejau, tik pasakiau kaip mintu ir tiek... bet net jei ir pasakai simta kartu ne, vis tiek nesupranta schmoll.gif vyksta tikru tikriausia prievarta. Tai nei i svecius nebenueisi...
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2013 08 07, 12:34)
taigi taigi, bet va Lietuvoje man teko patirti visiska netolerancija savo sveikatos susirupinimo klausimu, ypatingai kas liecia valgyma ir alkoholio nevartojima. Kai atsisakiau alkoholio, su paaiskinimu, kad gerti nebegaliu, tai pradejo is manes juoktis ir saipytis, o as savo: sakau uzsikodavau. Bet spaudimas tai buvo labai didelis. Niekas manim netikejo ir vos ne i gerkle sugirde. Na leidau pripilt taure ir vaidinau kad geriu, o galiausiai su ranka netycia papyliau... Aplankiusi viena mociute pasakiau jai, kad gersiu tik arbata ir daugiau nieko nenoriu, bet ji priruose visokiu nesamoniu ir verte mane valgyti, nors ir aiskinau jai, kad esu ka tik po pusryciu. Buvau ipykusi iki tiek, kad maniau tiesiog pakilsiu nuo kedes ir tuoj pat iseisiu, bet atsilaikiau, nes griztu viso labo 1 karta per metus ir cia lakstyti kaip ir butu buve labai nemandagu. Kaip atsilaikyti pries tokius spaudimus ir nesuvokimus? kai nenori nei sau pakenkti, nei susipykti su zmonem, kurie savo elgesiu gal ir nieko blogo nenori, bet Taves tiesiog nesupranta, nes jie neisivaizduoja, kaip galima nevalgyti duonos ir visokiu E prikistu desru?



kaip idomiai....aciu D pas mane taip nera. dar jaunystejatisakiau del ligu alkoholio pusmeciui. tai kazkaip paaiskinau aplinkiniams kad mano kepenys nepanesa jo ir man negalima. kazkaip zmones suprato.
manau dar priklausomai kokie zmones aplink, jei jie patys is saves durni ir nesupratingi-tai ir saipysis, kaip is manes saipesi kolegos kai as atisakiau valgyti ju ledu. paaiskinau kad del skrandzio uzdegimo man negalima, tai isgirdau - tai ka, dabar dabar sugalvojai niekada nevalgyti ledu? ko dar nevalgysi? - ir tai buvo pasakyta tokiu tonu.... unsure.gif
per svente ana savaite negeriau ne laso. bet niekas nepasiule net, ne trupuciuko kaip sako - na biski galima. kai kurie zinojo kad turiu problemu su sveikata, kitiem matyt ir nebuvo idomu.
tokius zmones gerbiu. nes kiekvieno pasirinkimas yra kazka valgyti ar nevalgyti.
bet pati matau kaip durnai elgiuosi sakydava vyriskiui kuris nevalgo keptu darzoviu - valgyk, tai sveika. karta susierzines sako - nuo to kad as nesuvalgysiu kazka gero - man blogiau nepasidarys, kaip kad jei suvalgysiu kazko negero.
ir tikrai. nustojau priekaistauti...
Papildyta:
QUOTE(Wallis @ 2013 08 07, 13:31)
As cia apie tokius zmones, kurie mane mato retai, o ne tuos, su kuriais reikia gyventi. nes kai mato, ka darau diena is dienos, tai jokiu problemu. As lietuvoj nei vienam zmogui neaiskinau savo mitybos principu, nes tingejau, tik pasakiau kaip mintu ir tiek... bet net jei ir pasakai simta kartu ne, vis tiek nesupranta  schmoll.gif  vyksta tikru tikriausia prievarta. Tai nei i svecius nebenueisi...


sunku... 4u.gif

dabar skaitau ISWF, tai kaip gerai kad pas mus butu tokiu kaviniu, kur butu VIEN tinkamas maistas. kad nereiktu sukt galvos ka cia uzsisakyt. kad imdamas bile ka-viskas butu valgoma rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
del spaudimu as irgi nesuprantu, matyt ne tokioj aplinkoj gyvenu biggrin.gif niekas man nieko niekada nekisa, pasiulo, atsisakius negruda, o ypac alkoholio. Man net keista, kad kazkas gali tau per prievarta kazka kisti, nu jopapa, gi suauge zmones esam, kas man dar gali nurodinet ka valgyt ir gerti?? zalioj jaunystej gal nebent budavo, kai bicai panom alkoholi pildavo prie stalo ikyriai lotuliukas.gif
Man cia net nepagarba zmogui, nzn etiketo stoka g.gif replikuoti kitam, ka valgyt, ko ne ir pan....
na mociutes ir mamas dar galima suprasti smile.gif


Kraunames daiktus, ryt pajurin drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 08 07, 14:10)

Kraunames daiktus, ryt pajurin  drinks_cheers.gif  thumbup.gif



gero poilsio!
baltai pavydziu..
Atsakyti