Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis 2013 metai

QUOTE(Vėta @ 2014 02 06, 23:00)
Mes kaip ir nesulaukėm. Bet, žiūriu, net ir žemą grybautojos nesnaudžia  biggrin.gif .

nors pamenu pas jus pernai pirmiau kažkoks padygimas buvo baravykų. Paskui ir kitos merginos rinkti pradėjo, o pas mus vėliausiai prasidėjo, buvo neramu,kai kitos jau rinko o mes vis tuščiom biggrin.gif

QUOTE(IngridaB @ 2014 02 07, 08:32)
Gal galite parašyti ką skanaus gaminate iš konservuotų,džiovintų grybų?Dar šiemet nebuvau atidariusi nei vieno stiklainio.Vaikai nevalgo,o mes dviese nesugalvojame nieko.Tai taip ir liks grybai neliesti. ax.gif

ai mes tai ne kulinarai. Daugiausiai į padažus sunaudojam, sriubas. Ant visokiu blynelių,kepsnelių,ant silkės. Iš marinuotų į salotas labai tinka
Atsakyti
aš irgi ne gurmanė, tai nieko blatno neišgalvoju. Marinuot iš viso nemarinuoju, nes žiemą nieks nevalgo. O prisidžiovinu visad daug (pagal dygimą, žinoma). Džiovintus daug kur naudoju - į sriubas, į troškinius, į kotletus, koldūnus, vyniotinius. Pyragėlius darau, kiaušinius įdarytus, užtepėles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 vasario 2014 - 12:42
Tai tas šiek tiek nesiskaito biggrin.gif .

Marinuotus su aliejumi ir svogūnais kerta visi, išskyrus mane - vyras, sūnai, giminės ir artimieji biggrin.gif . Džiovinti į barščius (be jų barščiai neverdami), ant silkės su kepintomis saulėgrąžomis ir svogūnais, kibinai, virtinukai, lietiniai. Sūdyti su grietine troškinti ir su virtomis bulvėmis. Dar troškinti su svogūnais ir pomidorų padažu.Tinka ir šalti ir karšti. Taip pat sūdyti, džiovinti ar šaldyti į įvairius troškinius, suktinukus.
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2014 02 07, 00:00)
tikrai  biggrin.gif man sunkiausia būna jau kokį birželį biggrin.gif dėl penkių lepšiukų lekiu į mišką  biggrin.gif


O tai briedžiukų pavasarį nerenkate?
QUOTE(IngridaB @ 2014 02 07, 08:32)
Gal galite parašyti ką skanaus gaminate iš konservuotų,džiovintų grybų?Dar šiemet nebuvau atidariusi nei vieno stiklainio.Vaikai nevalgo,o mes dviese nesugalvojame nieko.Tai taip ir liks grybai neliesti. ax.gif

Na pavardysiu aš keletą savo mėgstamų:
***Marinuoti su karštomis virtomis bulvėmis, dar kai kas deda majonezo, vyras megsta grietinės užsidėti, o man be nieko, tik nupilu marinatą ir į lėkštę tongue.gif
***džiovinti į burokėlių sriubą ir įdaras į kotletukus smile.gif
***šaldytus tai jau dažniausia troškiniai, įdaras pyragaičiams ir šiemet labai prilipo šitas, vietoj pievagrybių dedu miško grybus, nu ir tiesiog dar neatsivalgom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 02 07, 15:05)
O tai briedžiukų pavasarį nerenkate?


pas mus ne tokio tipo miškai, neauga jie čia mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mus briedžiukų pilna, net sode po vaismedžiais auga. Nerenkam mes jų.
Pirmieji grybai, kurių lekiam rinkt - voveruškos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 vasario 2014 - 21:50
QUOTE(saintlina @ 2014 02 07, 22:49)
pas mus briedžiukų pilna, net sode po vaismedžiais auga. Nerenkam mes jų.
Pirmieji grybai, kurių lekiam rinkt - voveruškos.

neskanu ar kas? aš norėčiau parinkti,nes gražūs man jie visi skirtingi. Bet nenorėčiau ten poto ilgai žaist su jais
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2014 02 08, 10:41)
neskanu ar kas? aš norėčiau parinkti,nes gražūs man jie visi skirtingi. Bet nenorėčiau ten poto ilgai žaist su jais


va to žaidimo tai su jais tikrai daug. Kad ir kiek plaunam, mirkom, verdam, smėlis vistiek tarp dantų grikši doh.gif
Aš pati jų išvis nemėgstu, o vyras šiaip mėgsta juos, bet dabar dėl to smėlio jau ir jis nei renka, nei valgo.
Atsakyti
Maniškis tai parenka jų pavasarį, daug aišku priklauso nuo augimvietės, būna tokių, kad tikrai neišvalysi nuo žemių, kaip pirmas pavasario drybas, man skanu paįvairinimui meniu smile.gif
Atsakyti
Įdomus patiekalas, neteko dar tokio nei matyti, nei ragauti
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 02 14, 12:21)
Įdomus patiekalas, neteko dar tokio nei matyti, nei ragauti

Turėtų būti skanu. wub.gif
Atsakyti
mars bobausiaut biggrin.gif
Atsakyti