Įkraunama...
Įkraunama...

Grybautojų kampelis 2013 metai

nepazistu bobausiu biggrin.gif , tai gal ir nerizikuosiu. Be to mano kraste niekas ju nerenka, gal pas mus ju net nera g.gif
Atsakyti
Na ką gi reikia baigti šitą temą, nes jau už lango 2014 metai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 04 10, 21:43)
Na ką gi reikia baigti šitą temą, nes jau už lango 2014 metai smile.gif
Temą tai baigiam, o grybus ar jau baigėt? Aš tai turiu, jaučiu, kad iki naujojo sezono dar užteks. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2014 04 10, 23:38)
Temą tai baigiam, o grybus ar jau baigėt? Aš tai turiu, jaučiu, kad iki naujojo sezono dar užteks.  smile.gif

Sunkiai ir pas mane valgosi. ax.gif Teks ir laukan versti.Na bet svarbu man pats veiksmas-grybavimas. blush2.gif
Atsakyti
Džiovintų tikrai liks kitiems metams, aš jų neverčiu lauk, o marinuotų tik pora stiklainiukų, kažkaip suvalgysim, dar šaldytų likę kažkiek:). O visus grybus verčiat lauk jei per metus nesuvalgot, ar tik marinuotus?
Atsakyti
Lauk verčiu tik marinuotus. Džiovintus laikau 2 metus, jei lieka. O šiemet pas mane jau šiai dienai viskas suvartota thumbup.gif Kažkaip šiemet prisiruošiau atsargų proto ribose, dalinau rinktus grybus, kad patys susitvarkytų, o man tai bele grybaut bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2014 04 11, 10:16)
Lauk verčiu tik marinuotus. Džiovintus laikau 2 metus, jei lieka. O šiemet pas mane jau šiai dienai viskas suvartota  thumbup.gif Kažkaip šiemet prisiruošiau atsargų proto ribose, dalinau rinktus grybus, kad patys susitvarkytų, o man tai bele grybaut  bigsmile.gif

tai čia kaip maniškis, jis grybauja, aš valau, o valgyt dalinu ir kaimynams, giminėms, ir paties užtenka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 04 11, 10:44)
tai čia kaip maniškis, jis grybauja, aš valau, o valgyt dalinu ir kaimynams, giminėms, ir paties užtenka  tongue.gif

Tai ir aš taip darydavau: valau, marinuoju ir po to išdalinu. Jau gal antri metai dalinu nevalytus, jau geriau per tą laiką kol valyčiau dar į mišką nulėkčiau kartą lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, grybautojos 4u.gif . Kažkaip anksti šiais metais prabudot biggrin.gif .
Niekaip nesuvalgom, marinuoti ir džiovinti geriausiai eina. Dabar pradėjau sūdytus dalinti bendradarbiams. Artimieji jau seniai apdalinti, o matau, kad nesuvalgysim. Grybauti mėgstu, o valgyti nelabai. Ko negaliu pasakyti apie jaunystės laikus. Skaniausi grybai būdavo ką tik iš puodo. Bobausiauti neinam, net nežinau ar jie pas mus dygsta. Laukiu grybų, bet jie dar toli. O dabar reikės važiuoti į mišką miškinių česnakų patikrinti:

http://www.vlmedicin...aminu-saltinis/
Atsakyti
Va va kur rasti tuos meškinius česnakus.Trečią kartą pasėjau,bet kol kas tyla. ax.gif
Atsakyti
Aš tai miške išsikasiau blush2.gif , tai dabar turiu tongue.gif
Atsakyti
džiovintų turim dar, nemesim tikrai tris metus valgysim smile.gif kas čia žino, gal šiemet nieko nesurinksim. Šaldytų dar yra, būtų gerai kažkaip pasistengt sudorot iki sezono. O sakot dar toli grybai - visai netoli - pora mėnesių ir jau lepšiukų bus smile.gif
Atsakyti